IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ПРОДАВАМ следните пакети акции :
    1.Ваканционно селище Русалка АД -2000 ац. 2.СОМАТ-1000 ак. 3.Бреза АД гр. Кърджали -2295 ак. 4.Зелин АД / Пластхим АД/ София - 2500 ак. 5. хотел - Рила АД - 2600 ак. 6.БЕТА АД - Червен бряг - 2000 ак. 7. ИЦМ АД / ИЦМ РЗ АД /гр. Пазарджик - 3000 ак. 8. ВИНАЛ ЛОВЕЧ - 11 000 ак. 9.Феникс реком Варна - 1304 дяла . 10. Оранжерии - Стрелча - АД 3000 ак. 11. Агробиохим АД - 311 ак ,12 ЛИПНИК АД 10455 ак. www.veldi@mail.bg

    Коментар


    • Продавам акции от- Инкомс Телеком, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила, Оптико Електрон- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,ТропикАД, Дом БойарАД Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец - за информация- 089873882

      Коментар


      • АКЦИИ - МЕХАТРОНИКА

        Търся акции на МЕХАТРОНИКА - Габрово, исканата от Вас цена и налични бройки - НА ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ

        Коментар


        • Продавам акции от- Инкомс Телеком, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила, Оптико Електрон- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,ТропикАД, Дом БойарАД Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец - за информация- 0898738824

          Коментар


          • Първоначално изпратено от plamex Разгледай мнение
            Za "ФУРАЖИ" АД, ЕИК 117049266 ?
            да колко имаш и колко търсиш

            Коментар


            • Продавам акции на ЗИИУ СТАНДАРТ АД, ЕИК 101013592 – 2500 бр. х 1,20 лв. номинал – 2,55 % от капитала - 2,40 лв/акция или близка оферта!

              При сериозен интерес, ЛС или на thetrader@start.bg

              Коментар


              • ok

                Първоначално изпратено от ipsie Разгледай мнение
                Продавам 123 броя на Белпред, гр.Бяла Слатина.
                Някакъв интерес??
                Vzimam gi!
                Предоставяме списъци на акционери от АД, събираме пакети-акции от малки акционери.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
                  КУПУВАМ- ФУРАЖИ АД -ДВЕ МОГИЛИ
                  softoinvest@abv.bg
                  Za "ФУРАЖИ" АД, ЕИК 117049266 ?
                  Предоставяме списъци на акционери от АД, събираме пакети-акции от малки акционери.

                  Коментар


                  • Продавам акции от- Инкомс Телеком, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила, Оптико Електрон- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,ТропикАД, Дом БойарАД Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец - за информация- 0898738824

                    Коментар


                    • Дремеми дали е мит или не . Аз следващата година пак ще си взема дивидент и по - следващата и по по - следващата и т.н. .Ако пък се листнат на БФБ още по добре , защото ще видим и цени от 200 + лв. Ето нещо да прочетеш за справка http://www.investor.bg/news/article/125716/332.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                        Продавам 100 бр.акции от СОДИ- Девня на цена от 100 лв. за бр.
                        Тази цена е мит... Прочел някой в някакъв форум, че някой продава на 100 лева... и пуска оферта за 100 лева... Та така... Успех...
                        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Продавам 100 бр.акции от СОДИ- Девня на цена от 100 лв. за бр.

                          Коментар


                          • Купувам Солвей Соди - 25 лева за брой,пакети над 100бр. Ако някой иска по-висока цена да не ме занимава...
                            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                              pavlin, благодаря за офертата! Нямам интерес от такива цени. Очевидно - дори оферираната от теб - не е окончателна, но оферта няма да ти давам, защото ще сметнеш, че се подигравам с теб.

                              Защо мисля, че не е окончателна цената, която си определил? Ако си говорим директно, смятам, че ловиш с нея балъци... Лошо няма!

                              Всеки от нас се е "набутвал" в тая сфера, а ти вероятно не си толкова вътре, предвид придобиването на акциите (вероятно) в масовата приватизация... Добре те разбирам, че раздуваш, ако има интерес...

                              Все пак, приятелският ми съвет е такъв - пази си ги - нямаш шанс да получиш дори 1/10 о търсената от теб цена, защото:

                              1. Дружеството е от затворен тип (непублично) и, според мен - никога няма да се листне на БФБ..., но АКО това БИ СЕ СЛУЧИЛО - цената би била доста под твоята, но едва ли мажоритарите са закъсали, за да се "финансират" чрез БФБ...
                              2. Мажоритарите (вероятно) никога няма да направят (ново) търгово предложение (мисля, че имаше такова) за придобиване на някакви незначителни миноритарни дялове, които дори блокираща квота не могат да съберат..., но дори и да направят търгово, цената ще е далеч под твоята...
                              3. Вероятно си даваш сметка, че самата продажба (прехвърляне на собствеността) се прави - съгласно Устава на дружеството, след отписване на стария и вписване на новия акционер в Книгата на акционерите... От тук следват нови разходи - къде Девня (за двамата ентусиасти)...
                              4. При сегашният отлив на интерес към ценните книги... (или ти си на друго мнение?... и - едва вземаш решение да се разделиш с тях на такава "символична цена???..)...
                              .....................

                              Хайде да не си губя повече времето - но ти за себе си си прав! Може да имаш други неоспорими доводи! Успехи!
                              Здравей Zarko,
                              първо съм длъжен да благодаря за коментара ти, на който отдавна се каня да отговоря, все пак тази тема е за "Коментари и котировки", нали?

                              Та, днес мога директно да те препратя към http://www.investor.bg/news/article/125716/332.html И ТЕ МОЛЯ ДА ГО ЧЕТЕШ ВНИМАТЕЛНО! ама мнооого внимателно.....

                              и все пак да вметна и аз някои "мои доводи":
                              - не "раздувам" само аз по темата, за да търся "балъци",нали? /справка по-горе!/

                              - защо пък си мислиш, че цената ми не е окончателна?

                              - защо набиваш тезата, че като не се търгува една акция на нашата борсичка тя не струва почти нищо, т.е. според теб струва нещо като ок. 9-10 лв. ,
                              И ТО ПРИ ФАКТЪТ, ЧЕ Е РАЗДАЛА ДИВИДЕНТ ОТ ок. 30 ЛВ. ДО ТОЗИ МОМЕНТ.....

                              - ами аз по-добре да ги подаря тези хартийки, ако ще е на тези нива сделката

                              - всъщност вече си мисля, че ТАЗИ АКЦИЯ НЕ Е ЗА ПРОДАВАНЕ, ТЯ Е ОТ ТЕЗИ ДЕТО СЕ ЗАВЕЩАВАТ НА НАЙ-БЛИЗКИТЕ НАСЛЕДНИЦИ
                              ......пък нека не се търгува на БФБето, сполай ти.......

                              п.с. Ще се радвам да се чуят и други мнения по тази тема. Благодаря!
                              Last edited by pavlin; 10.11.2011, 11:50.
                              Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                                Малко е! Не съм съгласен да ги купя толкова евтино и да те ощетя!! Сърце не ми дава...
                                развържи сърцето да пусне повече и давай,давай не се притеснявай
                                Last edited by mibova; 09.11.2011, 19:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X