IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не много е малко- тези другите и аз ги имам. Разгледаи саита им- 90 процента за експорт за водещите в бранша

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Сега да видим какъв шит ще извадиш
      Загорка АД - 50 бр - най - доброто , което имам...!!!( не ти предлагам Бета, Рила или горубсо -Мадан - това ти го подарявам ....прехвърлянето за твоя сметка...)

      Коментар


      • Сега да видим какъв шит ще извадиш

        Коментар


        • 300 и кусур

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Какво предлагаш
            Колко акции имаш..?

            Коментар


            • "ВЪРТОПА" АД - Заличен търговец
              ЕИК:130 003 366
              Можеш да провериш и да видиш че има останало имущество ама е дадено на собственика на 80% теб не са ти дали нищо за твоите 20%

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Като говорих с тях,бяха прескочили трапа и работеха.....Ще им се обадя...
                дружеството е с приключила Ликвидация
                Може да работи ама Например с Въртопа 2007 АД в което твоите 20% не са вкючени

                Коментар


                • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
                  Голям инвеститор от ликвидирано АД
                  Като говорих с тях,бяха прескочили трапа и работеха.....Ще им се обадя...

                  Коментар


                  • Какво предлагаш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Това да не е малко....Хората за престиж си купуват обувки за 2000 лв....
                      А ти като си погледнеш портфейла от акции какво виждаш - бройки разни и най-много 1-2 % от ХИМА
                      Сега ще почнеш - 20 % от ...АД.... и ще се надъхваш - малиййй, какъв голям инвеститор съм......
                      Айде, от мен да мине - 899 лв...
                      Голям инвеститор от ликвидирано АД

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Няма свободни акции освен моите- за бомбите търси Черкезов. Да не искаш да ми пробуташ дърво или шит
                        Не бе, дървото е като премия......

                        Коментар


                        • Няма свободни акции освен моите- за бомбите търси Черкезов. Да не искаш да ми пробуташ дърво или шит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Зависи от бартера- дружеството е уникално и акции няма-от ВПК
                            Като няма акции - бомби ли продаваш....

                            Коментар


                            • Зависи от бартера- дружеството е уникално и акции няма-от ВПК

                              Коментар


                              • Кире, хайде на бартер да ми дадеш - Оптиката......

                                Коментар

                                Working...
                                X