IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Предлагам за продажба пакети акции от следните дружества:

    1. БОРОИНВЕСТ АД, ЕИК 000750062– 8000 бр. - 3,97 % от капитала - 1,50 лв/акция или много близка оферта!
    2. НИВА АД, ЕИК 126060849 – 2100 бр. - 4,2 % от капитала - 0,70 лв/акция или много близка оферта!
    3. ХРАНСЕРВИЗИНЖЕНЕРИНГ АД, ЕИК 121650746 – 10000 бр. – 2 % от капитала - 1,10 лв/акция или много близка оферта!
    4. СОРТОВИ СЕМЕНА ЛОМ АД, ЕИК 821161598 – 1250 бр. х 3,00 лв. номинал – 1,04 % от капитала - 1,50 лв/акция или много близка оферта!
    5. ИЦМ ПАЗАРДЖИК АД, ЕИК 115036416 – 174 бр. - 1,10 лв/акция или много близка оферта!
    6. ИНТЕЛИНТЕР АД, ЕИК 000663579 – 1608 бр. х 2,90 лв. номинал – 3,74 % от капитала - 1,90 лв/акция или много близка оферта!
    7. ЛЕЙДИ СОФИЯ АД, ЕИК 121013335 – 750 бр. - 0,90 лв/акция или много близка оферта!
    8. ЛАНАТЕКС АД, ЕИК 107001675 – 69 бр. - 1,50 лв/акция или много близка оферта!
    9. ЛАЗЕРНИ И ОПТИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ АД – 546 бр. - 1,90 лв/акция или много близка оферта!
    10. ПАНАЙОТ ВОЛОВ АД, ЕИК 837105284 – 5225 бр. - 3,2 % от капитала - 0,70 лв/акция или много близка оферта!
    11. СУМЕТ АД, ЕИК 115049488 – 7080 бр. - 14,16 % от капитала - 1,20 лв/акция или много близка оферта!
    12. ПС ГРУП АД, ЕИК 102138691 – 9 бр. х 10,00 лв. номинал - 8,00 лв/акция или много близка оферта!
    13. МЕСОКОМБИНАТ-САНДАНСКИ АД, ЕИК 102138691 – 12 бр. х 12,00 лв. номинал - 9,00 лв/акция или много близка оферта!
    14. ВЕЛУР АД, ЕИК 820174315 - 2118 бр. - 0,70 лв/акция или много близка оферта!

    При сериозен интерес, ЛС или на thetrader@start.bg

    Коментар


    • Купувам акции на Загорка АД и Интерхотел Сандански България АД!
      Всичко е възможно,само желание да има!
      Делян Костов ;-)

      Коментар


      • КУПУВАМ:
        1) Солвей Соди
        2) Балканкар Рекорд
        3) ЗИИУ Стандарт
        4) Яйца и птици Зора

        Коментар


        • Продавам акции от- Инкомс Телеком АД, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила- София, Оптико Електрон-ЕКТРОН- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, ИЦМ Пазарджик АД,Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,Новоселска гъмзаАД,Слатина АД,ТропикАД, Дом БойарАД , Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец,Оранжерии Стрелча,,Новалис АД,Слатина АД.

          Коментар


          • Дааммм, за сега сложихме брекетите на 200-320 кинта за Соди.

            Следя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

              На над 20 кинта дивидент годишно да питам жената на 200 дали ще се навие да ти ги даде?
              Питай, пък да видим какво ще ти каже и за колко бройки
              Че им се чудя - вярно, 20+ кинта дивидент, но пък не са борсово търгувани, та трудно става алъш-вериша. Аз затова и питам на какви пари вървят, за да реша да купувам ли, да продавам ли
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                На над 20 кинта дивидент годишно да питам жената на 200 дали ще се навие да ти ги даде?
                Бива ли такова нещо сега! Моите ги давам на 320.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Колко да е диманичен - минимум-максимум все трябва да има
                  Та и на мен ми е интересно как вървят соди-тата - имам останали от приватизацията, доволен съм, може и още да купя, но наистина идея си нямам на каква цена вървят?
                  На над 20 кинта дивидент годишно да питам жената на 200 дали ще се навие да ти ги даде?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от КАПИТАНА Разгледай мнение

                    Пазарът е динамичен
                    Колко да е диманичен - минимум-максимум все трябва да има
                    Та и на мен ми е интересно как вървят соди-тата - имам останали от приватизацията, доволен съм, може и още да купя, но наистина идея си нямам на каква цена вървят?
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Продавам акции от- Инкомс Телеком АД, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила- София, Оптико Електрон-ЕКТРОН- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, ИЦМ Пазарджик АД,Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,Новоселска гъмзаАД,Слатина АД,ТропикАД, Дом БойарАД , Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец,Оранжерии Стрелча,,Новалис АД,Слатина АД..

                      Коментар


                      • Продавам 25 акции на СИИКОМ АД...

                        Коментар


                        • Продавам акции на КЦМ АД.
                          Beware the bearers of false gifts and their broken promises.

                          Коментар


                          • Здравейте, може би съм малко неориентиран в ситуацията, имам някакви акции от Инкомс Телеком Холдинг АД от масовата приватизация, опитах се да проверя дали имат стойност и каква е, това, което ми казаха е, че не се търгуват на вторичния пазар.
                            Въпросът ми е все пак мога ли да ги продам и каква им е приблизителната стойност.
                            Тук видях, че някой с ник Киро също предлага акции от това дружество, но не става ясно дали някой проявява интерес и каква им е пазарната цена.
                            Посъветваха ме да се свържа с дружеството и да попитам дали се интересуват от изкупуване на акциите, но изглежда телефонът, който намерих в интернет е недействащ/невалиден/неактуален.
                            Видях в интернет публикации за повече от еднократна продажба на Инкомс Телеком, но не ми е ясно в крайна сметка това какво означава и какво е състоянието към момента. В търговския регистър изглежда, че все пак такова дружество съществува към момента.
                            Ако може някой, който е наясно и има повече информация да сподели, ще съм благодарен.

                            Коментар


                            • Купувам акции на "Балкан" АД - Монтана.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                Соди по колко вървят
                                Пазарът е динамичен

                                Коментар

                                Working...
                                X