IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте,някой от форума знае ли какво се случва с Агрополихм Девня АД.Ако някой може да ми каже моля да пише на пощата ми;polenbg@abv.bg

    Коментар


    • КУПУВАМ:
      1) Солвей Соди
      2) Балканкар Рекорд
      3) ЗИИУ Стандарт
      4) Яйца и птици Зора

      Коментар


      • Имам опит с търговия за непублични акции. Изтегляш твоята акция, която ще продаваш от ЦД и от ИП ти създават твоя сметка при тях. Този, с който сте договорили цената, дава ордер "купува" пред своя ИП. Ти пускаш ордера "продава" на договорираната цена и двата ИП си свършват работата. Накрая си вземаш парите от твоя ИП, минус таксата за търговия. НЯМА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ, освен ако не са "винкулирани" или "налични", когато има друг алгоритъм.
        УСПЕХ - Професорът.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

          Ами влизаш в търговския регистър и четеш устава. Хиляди винкулирания може да има. Трябва всичко да е описано в устава.
          Мерси много някой ден ,може се разровя не мие спешно просто се сетих за едни акции но мерси все пак

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            ТИ ТОЛКОВА СЪВЕТИ РАЗДАВАШ, -за инвестиции,зад гранични и гранични, за продажби и следствия от тях при големи пакети, а от баща си не знаеш как да придобиеш!
            Не са ми трябвали но ми стана интересно и затова питах както и да е ,все пак не мога знам всичко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Ако са винкулирани акции как се прехвърлят ?
              Ако са на баща ми и искам да купя или продам как става с пълномощно или как и къде се прави самата сделка при ИП или при нотариус ?
              Ами влизаш в търговския регистър и четеш устава. Хиляди винкулирания може да има. Трябва всичко да е описано в устава.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Ако са винкулирани акции как се прехвърлят ?
                Ако са на баща ми и искам да купя или продам как става с пълномощно или как и къде се прави самата сделка при ИП или при нотариус ?

                ТИ ТОЛКОВА СЪВЕТИ РАЗДАВАШ, -за инвестиции,зад гранични и гранични, за продажби и следствия от тях при големи пакети, а от баща си не знаеш как да придобиеш!

                Коментар


                • Продавам акции от- Инкомс Телеком АД, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила- София, Оптико Електрон-ЕКТРОН- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, ИЦМ Пазарджик АД,Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,Новоселска гъмзаАД,Слатина АД,ТропикАД, Дом БойарАД , Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец,Оранжерии Стрелча,,Новалис АД,Слатина АД.

                  Коментар


                  • Ако са винкулирани акции как се прехвърлят ?
                    Ако са на баща ми и искам да купя или продам как става с пълномощно или как и къде се прави самата сделка при ИП или при нотариус ?
                    Last edited by lobos; 14.12.2017, 20:07.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
                      някой може ли да каже как се купуват акции от непублични дружества ... лицета Х има депозитарна разписка ??? аз искам да я купя ??? и минаваме през нутариус или ??
                      През никакъв нотариус не съм минавал, само през посредника, в моя случай ПФБК. Подходяща е за Бъфет инвеститориа,дето рядко купуват и държат, а не продават.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
                        някой може ли да каже как се купуват акции от непублични дружества ... лицета Х има депозитарна разписка ??? аз искам да я купя ??? и минаваме през нутариус или ??
                        Инвестиционен посредник задължително, ако книгата се води в ЦД

                        Коментар


                        • някой може ли да каже как се купуват акции от непублични дружества ... лицета Х има депозитарна разписка ??? аз искам да я купя ??? и минаваме през нутариус или ??

                          Коментар


                          • Някой с интерес към:
                            1. Белпред, Бяла Слатина - 123 бр;
                            2. Енергони . 1 000 000 бр.

                            Коментар


                            • Купувам акции на Аурубис бивше МДК-Пирдоп.
                              0887617557; ivangeorgievgeo@gmail.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от жижо Разгледай мнение
                                За сведение на всички акционери на Солвей Соди:
                                1.На извънр. ОС на акционерите е предложен допълнителен дивидент.
                                2.За подробности и детайли питайте в дружеството.
                                Вчера проверих в обичайната банка която обслужва дивидентите на Соди. Там все-още нищо не е отразено. Интересно е че от Соди имат само покана за извънредно събрание за 24.10. Но дали е проведено и дали има решение няма информация - поне в търговския регистър. Някой да има повече инфо?

                                Коментар

                                Working...
                                X