IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Продавам акции на БОРОИНВЕСТ АД, ЕИК 000750062 – 8000 бр. – 3,97 % от капитала - 2,50 лв/акция или близка оферта!

    При сериозен интерес, ЛС или на thetrader@start.bg

    Коментар


    • Геко общо акции 6,5 мил. Свободни 130 000 ,но и да се напънеш едва ли ще събереш повече от 10 000 (дори и над100 лв. за бр) Продажби за 2011г - 400мил. Раздадени дивиденти за 8 г ( приватизирано преди 15г. ,тогава казаха че 5 или 6 год. няма да дават нищо ) около 200 мил. Надявам се да си доволен .

      Коментар


      • Продавам акции от- Инкомс Телеком, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила, Оптико Електрон- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, ИЦМ Пазарджик АД,Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,Новоселска гъмзаАД,Слатина АД,ТропикАД, Дом БойарАД , Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец - за информация- 0898738824

        Коментар


        • Продавам акции на ЗИИУ СТАНДАРТ АД, ЕИК 101013592 – 2500 бр. х 1,20 лв. номинал – 2,55 % от капитала - 2,40 лв/акция или близка оферта!

          При сериозен интерес, ЛС или на thetrader@start.bg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
            Нямам време да чета всичко

            Аз питам тези тук дето са акционери, те аджеба ако не знаят бройката на акциите, основен собствен капипитал, задължения - предполагам че го знаят наизуст, затова питам

            А тук дадохте данни, за инвестиции само , ами той и Захариев много инвестираше и Божков, ама инвестираха с кредити от стотици милиони - това за мен не е инвестиране
            ОК. Аз едно знам за тях. Жена ми отиде миналата година да си вземе дивидентите за 10 години назад. Тръгна си с една шапка пари. Никой не каза изтекъл давностен срок, никой не пита къде е спала и т.н.
            Аз имам горчив привкус от тяхното увеличение в началото, но все пак.....
            Успех!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Добре де, аз не мога да разбера. Ти докато питаш, аз прочетох де що документи имаше за Соди. Ами чети бе човек!!!
              Нямам време да чета всичко

              Аз питам тези тук дето са акционери, те аджеба ако не знаят бройката на акциите, основен собствен капипитал, задължения - предполагам че го знаят наизуст, затова питам

              А тук дадохте данни, за инвестиции само , ами той и Захариев много инвестираше и Божков, ама инвестираха с кредити от стотици милиони - това за мен не е инвестиране

              Не я сравнявам с тях, не ме разбирайте погрешно, просто искам да се ориентирам
              There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

              Коментар


              • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                Цялата печалба ли е това 3.16 на акция? Димек П/Е 31?
                Добре де, аз не мога да разбера. Ти докато питаш, аз прочетох де що документи имаше за Соди. Ами чети бе човек!!! Влизаш в търговски регистър и там хората като по часовник са си пускали документите.

                Коментар


                • Продавам акции на ХРАНСЕРВИЗИНЖЕНЕРИНГ АД, ЕИК 121650746 – 10000 бр. – 2 % от капитала - 1.50 лв/акция или близка оферта!

                  При сериозен интерес, ЛС или на thetrader@start.bg

                  Коментар


                  • „Солвей Соди“ инвестира 870 млн. лв. за 15 г. ПДФ Печат Е-мейл
                    Петък, 27 Април 2012 15:46
                    Размер на шрифта: Larger Font Smaller Font
                    В „Солвей Соди“ отбелязаха 15-годишнината от подписването на договора за приватизация на содовия завод. За периода 1997-2011 г. дружеството ни инвестира 870 млн. лева за привеждане на инсталациите в съответствие с европейското законодателство, съобщи по този повод изпълнителният директор Ерик Вандер Ворст. За следващия 3-годишен период предвиждаме инвестиции от порядъка на 25 до 60 млн. лева годишно. Те ще са насочени предимно към икономии и оползотворяване на енергията, обновяване на индустриалния парк в ТЕЦ „Девен”, намаляване на емисиите на СО2 и други, каза още изпълнителният директор. Дружеството е удостоявано на два пъти с наградата „Инвеститор на годината” – през 1997 г. и през 2007 г.
                    През 2011 г. приключи инвестиционният проект за увеличение на производствения капацитет на завода с 25% - от 1,2 млн. тона на 1,5 млн. тона калцинирана сода годишно на обща стойност 300 млн. лева. Това от своя страна доведе до по-големи нужди от суровини и най-вече от пара, която е основният енергоносител при производството на калцинирана сода. За целта се наложи да разработим и осъществим сериозна инвестиционна програма в ТЕЦ „Девен”, свързана с изграждането на нов котел от типа „циркулиращ кипящ слой” – една изключително модерна инсталация за когенерация, щадяща околната среда, открита официално на 27 април 2010 г., припомни Ерик Вандер Ворст. Резултатите за 2011 г. са доказателство за правотата на тази амбициозна и устойчива визия за стратегическо развитие на нашия завод. Произведените 1 452 000 тона калцинирана сода са рекорд в неговата история. На 22 април 2012 г. достигнахме общ обем от 15 милиона тона продажби за 15-те години от приватизацията насам, добави Ерик Вандер Ворст.
                    Производството на пара, разсол и варовик също беше увеличено. Въпреки кризата консолидираните нетни продажби на „Солвей Соди” и неговите филиали „Девен” и „Провадсол” възлизат на 372,9 млн. лева, което също е исторически рекорд, а нетната печалба – на 23,3 млн. лева. Планът е през 2012 г. да произведем 1 450 000 тона сода. Положителните резултати се дължат до голяма степен на усилията ни за намаляване на консумацията на енергия – за последните 3 години тя е по-малко с 7 %, обобщи изпълнителният директор.
                    „Солвей Соди“ е удостояван с много национални награди: „Благодеятел на годината“ - 2007 г.; Най-добра социално отговорна компания на годината – категория „Благотворителност“- 2008 г.; „Прометея“ за най-добри условия на труд и безопасност - 2008 г.; „Еконоватор“- 2009 г.; Най-добра социално отговорна компания на годината – категория „Околна среда“ - 2011 г., а през февруари 2012 г. – „Инвеститор в околната среда”.
                    „Солвей Соди” е част от химическия сектор на група „Солвей”, която неотдавна придоби френската химическа компания „Родиа”. Понастоящем групата реализира над 90 % от продажбите си на пазари, където е сред водещите 3 световни лидери.
                    Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                    Добре де колко е общия брой на акциите примерно - основния капитал, колко е собствения и какви задължения има, за да се ориентираме тези 100 лв. за бройка какво значат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Сега погледнах обявата им за общо събрание. Пак ще разпределят цялата печалба за дивидент. 3,16 на акция
                      Цялата печалба ли е това 3.16 на акция? Димек П/Е 31?
                      There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                        Добре де колко е общия брой на акциите примерно - основния капитал, колко е собствения и какви задължения има, за да се ориентираме тези 100 лв. за бройка какво значат
                        Сега погледнах обявата им за общо събрание. Пак ще разпределят цялата печалба за дивидент. 3,16 на акция

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                          Солвей Соди е много добра компания .Вкараха много инвестиции . От 10 -тина години дават високи дивиденти , както и са на добра печалба .Имат пазар (което е мн. важно ) .Идеална е за самопенсиониране . Единственния минус е че е непублична .Ако излезне БФБ сигурно ще минат 200 кинта (защото е перфектна за пенсионнте фондове и имат перфектна история от както го приватизираха ).Дългосрочно - това е акция която спокойно ще те храни докато си жив и можеш да я завещаеш на децата си .Аз лично бих ги продал в този момент , за да ги завъртя ( но това е риск който е различно допустим за различните хора ) .При СОФИКС над 500 най вероятно бих купил на 100лв за бр.
                          Добре де колко е общия брой на акциите примерно - основния капитал, колко е собствения и какви задължения има, за да се ориентираме тези 100 лв. за бройка какво значат
                          There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                          Коментар


                          • Продавам акции на ПАНАЙОТ ВОЛОВ АД, ЕИК 837105284 – 5225 бр. - 3,2 % от капитала - 1,00 лв/акция или близка оферта!

                            При сериозен интерес, ЛС или на thetrader@start.bg

                            Коментар


                            • Продавам акции от- Инкомс Телеком, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила, Оптико Електрон- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, ИЦМ Пазарджик АД,Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,Новоселска гъмзаАД,Слатина АД,ТропикАД, Дом БойарАД , Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец - за информация- 0898738824

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pavlin Разгледай мнение
                                Кандидатствам и аз за клуба , моите са по-скромни като бройка, даже и отстъпка от тези 100 лв. бих направил, до -5%....примерно, за таферни купувачи

                                Но не бих казал, че сте /сме/ алчни..........хм, а не са ли алчни тези дето ги искат в ниското на по 40-50 лв., оооох и още как!.......
                                Солвей Соди е много добра компания .Вкараха много инвестиции . От 10 -тина години дават високи дивиденти , както и са на добра печалба .Имат пазар (което е мн. важно ) .Идеална е за самопенсиониране . Единственния минус е че е непублична .Ако излезне БФБ сигурно ще минат 200 кинта (защото е перфектна за пенсионнте фондове и имат перфектна история от както го приватизираха ).Дългосрочно - това е акция която спокойно ще те храни докато си жив и можеш да я завещаеш на децата си .Аз лично бих ги продал в този момент , за да ги завъртя ( но това е риск който е различно допустим за различните хора ) .При СОФИКС над 500 най вероятно бих купил на 100лв за бр.

                                Коментар

                                Working...
                                X