IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
    Вече втора седмица не мога да затворя анкетите - трябват ми още попълвания за съпоставимост.

    Благодаря на участващите!
    Това също е своеобразен отговор на анкетата. Апатията е пълна.

    Коментар


    • Вече втора седмица не мога да затворя анкетите - трябват ми още попълвания за съпоставимост.

      Благодаря на участващите!
      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        То хубаво ги попълнихме, ..но забелязах, че биковете 3 пъти повече от мечките))),
        та дано не стане някакъв фал-старт при Ъп-а ))
        Иначе с удоволствие ги попълвам анкетите на Биг.


        класически "Bull trap"

        Коментар


        • Очаквания за основните български акции 3Q 2018 и резултати

          и

          Пазарен ветропоказател 3Q 2018 и резултати
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Sftrd, mch, 4kx, hes. По ред на теглата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              То хубаво ги попълнихме, ..но забелязах, че биковете 3 пъти повече от мечките))),
              та дано не стане някакъв фал-старт при Ъп-а ))
              Иначе с удоволствие ги попълвам анкетите на Биг.
              Е след като сме пълни до козирката с акции е нормално да сме бикове

              Коментар


              • То хубаво ги попълнихме, ..но забелязах, че биковете 3 пъти повече от мечките))),
                та дано не стане някакъв фал-старт при Ъп-а ))
                Иначе с удоволствие ги попълвам анкетите на Биг.
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Попълних и аз! Браво за отделеното време !

                  Коментар


                  • и аз се разписах

                    Коментар


                    • Ся, загледах се в стари анкети на Мечков и си направих анализ по тях - ми то почти не са останали стари играчи тук, всичко е младежи, появили се след големия шус, а за онзи от началото на века сигурно си спомнят 3-4 човека. То не че е лошо, ама основни търгувани акции са на Огиту компаниите, Химчето, Корадото, Еваната и прочие, а за един Евроинс например (егати хита някога) не са и чували и никога не са го търгували?

                      Това обяснява доста неща и доста от пламъка, с който разпалено спорят, просто не са виждали спад, а само ръст и застой. Нищо, ще порастнат и ще видят - не че го пожелавам, просто жизнен (икономически) цикъл...

                      Още веднъж - благодаря за анкетите, хубаво е да видиш и мнението на околните, макар пулсът на форума да се усеща и от драсканицте на всеки от нас
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Готово..Браво Биг..

                        Коментар


                        • Готово.

                          Коментар


                          • Готов си, разписах се
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Тони пропуснал съм да ти отговоря - преди ги слагах в блога си сега вече не. Данните са достъпни от форума вече директно - търси линк резултати или междинни резултати.
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • Нови анкети

                                Очаквания за основните български акции 2Q 2018

                                Пазарен ветропоказател 2Q 2018
                                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X