IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение

    само първата графика от резултатите за компаниите ( въпрос но.3 - от Агрия до Ексклузив П.) излиза с Оценките по петобалната скала ,
    а следващите графики показват общият брой гласували за дадена компания ?
    Грешка на софтуера е някаква - пробвах да я оправя, но не се получи. Оправям го ръчно в ексел после преди да ги публикувам окончателно.
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение

      Пускам нова анкета отворена за всички за доверието в мажоритарните собственици и ръководството на компаниите. Компаниите са първите 75 по брой сделки за последните 6 месеца.

      Доверие 1Q 2019
      само първата графика от резултатите за компаниите ( въпрос но.3 - от Агрия до Ексклузив П.) излиза с Оценките по петобалната скала ,
      а следващите графики показват общият брой гласували за дадена компания ?
      "the trend is your friend until the end..."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

        Грую, този твой аватар ме разсейва всеки път като трябва да взимам съдбоносни инвестиционни решения.
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          И аз съм го пропуснал?
          Грую, този твой аватар ме разсейва всеки път като трябва да взимам съдбоносни инвестиционни решения.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение

            Представители на форума в годишна анкета


            Тази публикация има само информативен характер и е със цел да се изберат 30 / 50 ника които да правят годишната прогноза на форума. За мен ще е най удобно да имам електронните пощи на първите 50 ника с най високо доверие, но за тези които искат да не ги знам кои са ще им правя персонални линкове и ще им ги пращам по форумната поща.
            Правенето на персонален линк е времеемко - пощата за мен е предпочитаният вариант.
            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Респект, бро!

              Прегледах го -- копирали са ми портфейла
              Last edited by hamorphis; 14.01.2019, 19:34.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Това за електронните пощи съм го пропуснал.
                И аз съм го пропуснал?
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                  Започнах да получавам електронните пощи - благодаря!

                  Пускам нова анкета отворена за всички за доверието в мажоритарните собственици и ръководството на компаниите. Компаниите са първите 75 по брой сделки за последните 6 месеца.

                  Доверие 1Q 2019
                  Това за електронните пощи съм го пропуснал.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Започнах да получавам електронните пощи - благодаря!

                    Пускам нова анкета отворена за всички за доверието в мажоритарните собственици и ръководството на компаниите. Компаниите са първите 75 по брой сделки за последните 6 месеца.

                    Доверие 1Q 2019
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                      От този сайт се нафрашках с малуеър и кво ли не още и пак не успях да сваля пдф-а. Ползвай разни читави неща от рода на Google Drive, MS OneDrive, и тем подобни истински.
                      Sorry,

                      https://drive.google.com/open?id=1wf...-mO0UVrwXnFcBn

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        @Монти – казах че има само три попълвания, а не трима манипулатори в последните 3 дни, когато се появиха идеите за манипумации.
                        Показването на индивидуалните резултати не е опция – половината от хората няма да искат да участват, защото няколкото безгрешни ника ще им напомнят грешните прогнози през годините от тук до когато смъртта ни раздели.
                        Процентът изчислявам на база доверие разделено на всички гласове – доверие, не доверие и не го познавам. Считам, че опцията не го познавам е мек вариант на недоверие.

                        [/TABLE]
                        Голяма мечка ,
                        Има изборно право... процента ЗА се определя от всички участващи в гласуването ...
                        Процента се определя от всички гласували в анкетата /примерно 100 човека // а не от попълнилилите някой от графите за дадения ник...
                        Аз попълних само първата графа....другите ги приех само за угода на един колега с любов да чува каквото му е изгодно....и не ги попълних.
                        Затова се получава един с 28 гласа доверие да е след с 23 гласа.... защото се смята различен брой никове участващи.... а броят трябва да един и същи за всички...
                        Ние определяме най много доверие а не най много познаване ...
                        Второ ако някой не стой зад написането си ,тогава защо да дава прогнози....
                        И без това има достатъчно манипулатори , пилигрими и талибани в избраните....
                        А това с познаването и непознаването е плюс и минус за дадения ник ..... ако повече са минуси защо ще дава прогнози....за масовка .
                        Трето не отговори защо не са поканени чичо оги и сина му ,Василев с шефа на фонда му, Керезов и няколко никове представители на ип...

                        Коментар


                        • @Монти – казах че има само три попълвания, а не трима манипулатори в последните 3 дни, когато се появиха идеите за манипумации.
                          Показването на индивидуалните резултати не е опция – половината от хората няма да искат да участват, защото няколкото безгрешни ника ще им напомнят грешните прогнози през годините от тук до когато смъртта ни раздели.
                          Процентът изчислявам на база доверие разделено на всички гласове – доверие, не доверие и не го познавам. Считам, че опцията не го познавам е мек вариант на недоверие.
                          @polki – спрях да пращам анкетата не само на теб, но и всички останали. Беше значително по – трудно да се събират индивидуални отговори с персонални съобщения, поради различния начин да връщане на информацията и последващата работа с нея.
                          Придържам се към малко и прости правила. Да се отговори на очакванията на всички е безнадежна работа. Добавянето на изискване одобрението да е повече от неодобрението крие риск от промяна в гласуването.
                          Списъкът от никове не ангажира никого да участва, но ми е необходим предварително, за да знам на кого да пращам анкетата. Бройката също не е важна, но все пак идеята бройката да е по-голяма, за да се създаде група. Има теория, че групата греши по-малко от колкото отделните и участници и за сега в повечето случаи е така.
                          @fortiss – различните мнения подобряват качеството на групата
                          @съни – опитвал съм се да правя анкети за пени стокс както и анкети за кои акции са за продажби. Да питаш кои акции са за продаване аудитория съставена само от дългосрочни инвеститори в стойност е не продуктивно.

                          Дългосрочна инвестиция до 2023 година
                          https://www.surveymonkey.com/results/SM-H36DHFTCV/
                          1 Адванс Терафонд АДСИЦ
                          2 Софарма АД
                          3 Софарма Трейдинг АД
                          4 М+С Хидравлик АД
                          5 Корадо-България АД
                          6 Стара планина холд АД
                          7 Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ
                          8 Елана Агрокредит АД
                          9 Хидравлични елементи и системи АД
                          10 ЧЕЗ Разпределение България АД
                          Най-добра инвестиция за 2019 година
                          https://www.surveymonkey.com/results/SM-ND9923TCV/
                          1 Софарма Трейдинг АД
                          2 Корадо-България АД
                          3 Стара планина холд АД
                          4 М+С Хидравлик АД
                          5 Спиди АД
                          6 Българска фондова борса АД /БФБ/
                          7 Хидравлични елементи и системи АД
                          8 Софарма АД
                          9 Градус АД
                          10 Химимпорт АД
                          11 ЧЕЗ Разпределение България АД
                          12 Адванс Терафонд АДСИЦ
                          13 Софарма имоти АДСИЦ
                          14 Монбат АД
                          15 Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ
                          16 Елана Агрокредит АД
                          17 ТБ Централна кооперативна банка АД
                          18 София Комерс - Заложни къщи - Обикновени акции
                          19 Алкомет АД
                          20 Агрия груп холдинг АД гр. Варна
                          21 Алтерко АД
                          22 Индустриален Холдинг България АД
                          23 Индустриален Капитал Холдинг АД
                          24 ЕМКА АД
                          25 Сирма Груп Холдинг АД
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • И двата линка не са активни. Къде мога да видя резултатите
                            или това ще са анкетите, за които се е търсило участие на форумците?
                            И линкът за гласуване е затворен, но поглеждайки списъка, намирам че има прилична представителност и това е ОК.
                            Не трябва да се идеализира подобна анкета и да се очакват чудеса, та да се търси идеално участие. Няма такова

                            На мен лично, много интересна би ми била анкета за топ 10 по спад (т.нар. избушеняци), както предлага Прецаканчето.

                            Успешна година на всички!

                            Коментар


                            • Според мен е по-добре, щом целта ще е прогноза за пазара като цяло, в нея да се включат колеги, които следят почти всичко. Аз не съм от тях, защото въобще нищо не следя от компаниите извън моята група.
                              Всеки сам да прецени дали има поглед върху нещата като цяло или пише из темите за спорта.
                              Отделно е кой колко разбира от бизнесите и може да прецени коя компания с какъв капацитет е и въобще кой бизнес има бъдеще.
                              това от мен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Полки,нали и аз това пиша....какво да ни пита всичките?Квот кажеш ти тва е и точка.
                                пълниш темата с ненужен спам както винаги до сега си го правил...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X