IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

    Ами какво гарантира че тези избраните няма да бият макс точки там където са се набили.....
    25 от тези 30 уважавам и са ми интересни, имаше други, които чета и не попаднаха, но по - важното е, че доста тролове и сектанти бяха отсяти. Вярвам, че ще са са по - обективни и с компетентни оценки от случаен, който реши да попълва. В момента може и на всеки баба му да влезе и нацъка компаниите, считайте хора, които нямат никаква представа за какво иде реч...в тази връзка по обед дълго време се бях втренчил в една новоотворена тема и си мислех, че човекът(не нов ник) се майтапи...уви, не. Факт е, че много стойностни съфорумци спряха да пишат, малко са новите и още по - малко тези, от които може да се научи нещо.

    Бих прочел твоята оценка, на много други, но отвореният тип анкета не е ОК и това бяхме дискутирали вече миналата година. С такъв формат няма смисъл да се губи време.

    Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Ами те нали затова са се набили там, защото ги смятат за най-добрите инвестиции /мах точки/
    Аз гласувах точно така - моите акции очаквам да са най-добрите за 2020 г., защо иначе съм в тях!?!?!?
    Да, нормално е, кой където има, там да вярва най - много за ръст, но поне ще се гласува така само 1 път, понеже сега е възможно всеки, колкото устройства има, от толкова да гласува. Поне това да се пресече.
    Last edited by k.o.; 07.01.2020, 00:24.
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      Ами какво гарантира че тези избраните няма да бият макс точки там където са се набили.....
      Ами те нали затова са се набили там, защото ги смятат за най-добрите инвестиции /мах точки/
      Аз гласувах точно така - моите акции очаквам да са най-добрите за 2020 г., защо иначе съм в тях!?!?!?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

        Нали имаше анкета, да се попълва от 30 избрани от форума, за да не се изкривява резултата, не всеки да бие макс точки, където се е набил, а реална преценка на пазарната ситуация. На мен ми допаднаха класираните хора и бих желал да разбера тяхното мнение, без глупостите на всеки с компютър, телефон и таблет от вкъщи. Какво се случи с добрата идея?
        Ами какво гарантира че тези избраните няма да бият макс точки там където са се набили.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
          Нали имаше анкета, да се попълва от 30 избрани от форума, за да не се изкривява резултата, не всеки да бие макс точки, където се е набил, а реална преценка на пазарната ситуация. На мен ми допаднаха класираните хора и бих желал да разбера тяхното мнение, без глупостите на всеки с компютър, телефон и таблет от вкъщи. Какво се случи с добрата идея?
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Стойност и Сантимент 1Q 2020

            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

            Коментар


            • Време е за годишните анкети
              Дългосрочна инвестиция до 2024 година

              Най-добра инвестиция за 2020 година

              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Аз от много време спрях да попълвам анкетите. Преди време ги попълвах всичките, ама не мисля, че има смисъл и че на някой му пука за тях. Знам, че на много хора, няма да се хареса това мнение и особено на BigBear, но така мисля аз.
                Удри Уйно!?!? хахахаха
                А какво стана с феновете на графиката, геометрията, стереометрията, аксонометрията ... и в краен случай перспективата, хахахаХАг
                Last edited by rozova pantera; 04.12.2019, 18:56.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  ти гледай ХИМ ....едната част на 32 място а другата на 66 ..последно кое мястото на мажо....
                  инвестора е на 28 място ........ голяма част не мислят като попълват

                  ___________________________


                  харесва ми избора на форума:


                  топ 7 си е ок
                  1 Корадо-България АД 3.52
                  2 Адванс Терафонд АДСИЦ 3.38
                  3 Алтерко АД 3.29
                  4 Спиди АД 3.28
                  5 Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ 3.27
                  6 София Комерс - Заложни къщи 3.11
                  7 Градус АД 3.05
                  но не разбирам как е възможно такова голямо доверие към компаниите на маджо и мумията (от 8-мо до 16-то място)

                  топ ласт 7 също си е ок:

                  66Зърнени Храни България АД1.63
                  67Спарки Елтос АД1.6
                  68Еврохолд България АД1.58
                  69Синергон Холдинг АД1.52
                  70Топливо АД1.51
                  71Юрий Гагарин АД1.39
                  72Булгартабак - холдинг АД1.1
                  Last edited by polki; 04.12.2019, 18:44.
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Аз от много време спрях да попълвам анкетите. Преди време ги попълвах всичките, ама не мисля, че има смисъл и че на някой му пука за тях. Знам, че на много хора, няма да се хареса това мнение и особено на BigBear, но така мисля аз.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение

                      Статията съмя писал още в началото на годината, но не я публикуваха
                      Доверие в мажоритарните собственици 2019
                      Предполагам Инвестор като част от групата няма интерес да публикува подобна статия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        Няма да е лошо Инвестора да направи статия по темата за доверието в мажоритарите. И ако направи такава направо да им я изпрати и на техните ДВИта. Ако, пък случайно не знаят какво е мнението на малките към тях нека го разберат !
                        Статията съмя писал още в началото на годината, но не я публикуваха
                        Доверие в мажоритарните собственици 2019

                        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Ужас, като ги погледна последните в класирането и ме заболява главата
                          Що , Пеевски е любимец на всички....ти гледай ХИМ ....едната част на 32 място а другата на 66 ..последно кое мястото на мажо....

                          Коментар


                          • Нищо не повишава така доверието както дивидента

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              Защото няма нужния брой акционери, а както казват "единия автобус дребни на БФБ" не стигат.
                              Ами не знам,гледам последните две в списъка имат горе долу всяко по два пъти повече акционери от Корадото,а дори и да предположим че имаха необходимия брой пак са далече по останалите показатели.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                Ужас, като ги погледна последните в класирането и ме заболява главата
                                Общо взето положението е калпава борса с калпави мажоритари

                                Коментар

                                Working...
                                X