IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Попълних. Благодаря за огромния труд - полезен, както винаги! Казвал съм си мнението за разни акции, няма да се повтарям, а и не е нужно. По-късно ще драсна и прогноза за моя топ 10.

    П.С. Лично отношение ли е липсата на Бреф (за мен единстевната останала ненабалончена перла на БФБ) изобщо в очакванията - и в най-търгуваните, където винаги е бил (дори и тази година е в топ 10 по брой сделки), и дори в по-малко търгуваните? Една от най-оборотните акции сякаш въобще не съществува, за сметка на всякаква шлака с или без претенции?
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Моите "фаворити" за 2022 г. са:
      1. HRC
      2. BDT
      3. A4L
      4. IMP
      5. AGH
      6. MONB
      7. TBS
      8. SFT
      9. ALB
      10. DUH

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
        Балонерко (A4L) познат и като най-големия балон на БФБ .Цената със сигурност ще бъде под текущата (24.80лв) в края на следващата година !
        Шансовете цената да е едноцифрена по това време другата година според мен са огромни

        Доверие ,също балон, но по-малко издут.В една от крайните фази,ако не и крайната Цената в края на 2022 ще е по-ниска от сегашната 9.70лв !

        Холдинг Варна АД (41.80лв) и Индустриален Холдинг България АД (2.12лв) също изглеждат изчерпани и не бих ги държал
        А нещо свързано с темата ще напишеш ли?

        Коментар


        • Балонерко (A4L) познат и като най-големия балон на БФБ .Цената със сигурност ще бъде под текущата (24.80лв) в края на следващата година !
          Шансовете цената да е едноцифрена по това време другата година според мен са огромни

          Доверие ,също балон, но по-малко издут.В една от крайните фази,ако не и крайната Цената в края на 2022 ще е по-ниска от сегашната 9.70лв !

          Холдинг Варна АД (41.80лв) и Индустриален Холдинг България АД (2.12лв) също изглеждат изчерпани и не бих ги държал
          Last edited by petrg5s; 31.12.2021, 08:44.

          Коментар


          • Имам препоръки към пишещите в темата. За да остане темата полезна за четене нека

            1. Не коментираме чуждите инвестиционни стратегии. Нито директно, нито индиректно с някакви “заобиколни” истории, форумни жаргони и т.н
            целта е да има многообразие на прогнози и мнения, без това да води до безкрайно преследване по темите за грешни прогнози. Всички грешим, но някои искат да се учат.
            2. Прогнозите ги пишете в удобен за въвеждане в ексел формат а именно - таблица с номера от 1 до 10, борсов код на компанията, име на компанията - истинското. Компаниите ги подреждайте по потенциална най - голяма доходност според вас - на първо място с най голяма, на десето място с най - ниска. Така ми спестявате време при правенето на обобщените таблици.
            3. Компаниите трябва да се търгуват на БФБ в края на 2021, тоест нужна ми е цена в края на 2021 и цена в края на 2022 за да са еднакви условията.
            4. Който не иска да е публичен с прогнозата си, но все пак иска да участва да ми ги прати на лично съобщение.
            5. Темата не е за чат в нея. Тя е за прогнози, анализи, таблици. Всеки път когато линковете на анкетите паднат дори под средата на темата попълването им намалява, а минат ли на другата страница спира.

            Ender - прав си, но след като пуснах анкетата не мога да го оправя.
            Балониада - ще пусна първите десет
            inta53 - моля съобрази се с точки 2 и 3. Обичам кръстословиците, но ще ти бъда благодарен ако си пуснеш прогнозата по обявения начин


            Благодаря още веднъж на всички които помагат темата да е полезна и читаема!


            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

            Коментар


            • Да не кажете, че не съм ви казал Хим и Цкб

              Коментар


              • 1 HRC
                2 11C
                3 A4L
                4 AGR
                5 DUH
                6 SFT
                7 BSE
                8 IHB
                9 TBS
                10 SO
                Нямам от всички и недостатъчно от съществуващите.
                Last edited by baki; 31.12.2021, 08:33.

                Коментар


                • 1. Агрия 2. ИХЛБЛ 3. БФБ 4. Спиди 5. Софарма 6. Емка 7. ХИКА 8. Монбат 9. Одесос 10. Албена.
                  Вече трудно ги докарвам до 10, което не говори много добре за пазара догодина

                  Коментар


                  • Ето и моите десет за 22-ра година
                    1. HR Капитал
                    2. Алтерко
                    3. Монбат
                    4. Телелинк
                    5. Доверие
                    6. Агрия
                    7. Импулс
                    8. Софарма трейдинг
                    9. БФБ
                    10.Смарт органик

                    Държа да кажа ,че някои ги нямам в портфейла си.......просто няма кеш за всички

                    п.п. Трябва ли да са подредени по ред спрямо очакванията?
                    Last edited by спекуланта; 30.12.2021, 17:50.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                      Нови анкети за тази година

                      Пазарен ветропоказател 4Q 2021

                      Здравко добавил съм въпросите които питаш тук ...



                      Очаквания за основните български акции 4Q 2021

                      Портфейл на Форума 2021


                      След края на търговската сесия започвам да приемам и прогнозите за 10 - те най-поскъпващи акции за 2022 на лични съобщения или директно тук в темата, така наречените топ 10 на форума.
                      Биг Beyr моля ви, дайте по възможност топ 20 на най-добрите прогнози от преди една година - за най-добрите дружества на бфб за 2021, Да видим постфактум колко са добри играчите на бфб пускали прогнози. - кои дружества са се оказали най-добри, да видим дали форумът наистина е по-добър от индекса и кои форумци са дали най-добрите прогнози, Предполагам ще мотивира повече участници Това ще е много много полезно, И много благодаря за вашия труд,
                      Last edited by Балониада; 30.12.2021, 17:29.

                      Коментар


                      • Ето и моите топ десет

                        1. HR Капитал
                        2. Импулс
                        3. Илевън
                        4. Алтерко
                        5. Дронамикс Капитал
                        6. БФБ
                        7. Монбат
                        8. Софком
                        9. Телелинк
                        10.Биодит

                        Това за десетте най поскъпващи на 2022г.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                          Нови анкети за тази година

                          Пазарен ветропоказател 4Q 2021

                          Здравко добавил съм въпросите които питаш тук ...



                          Очаквания за основните български акции 4Q 2021

                          Портфейл на Форума 2021


                          След края на търговската сесия започвам да приемам и прогнозите за 10 - те най-поскъпващи акции за 2022 на лични съобщения или директно тук в темата, така наречените топ 10 на форума.
                          Благодаря за традицията - попълнено!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                            Нови анкети за тази година.
                            Брей, дъртичък се оказа форумът И само бикове и "не-зная-чи" (като мен), никакви мечки.

                            Попълнено.
                            И ежегодното "браво" за инициативата!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                              Нови анкети за тази година

                              Пазарен ветропоказател 4Q 2021

                              Здравко добавил съм въпросите които питаш тук ...



                              Очаквания за основните български акции 4Q 2021

                              Портфейл на Форума 2021


                              След края на търговската сесия започвам да приемам и прогнозите за 10 - те най-поскъпващи акции за 2022 на лични съобщения или директно тук в темата, така наречените топ 10 на форума.
                              Радвам се и ти благодаря ! Надявам се повече хора да се включат в анкетите, които пускаш за да са по представителни !
                              Поздрави за усилията, които полагаш BigBear за да ги има тези анкети ! Успешна Нова Година и бъди здрав !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                                Нови анкети за тази година

                                Пазарен ветропоказател 4Q 2021

                                Здравко добавил съм въпросите които питаш тук ...
                                Шести въпрос, не предполага ли повече от един верен отговор?

                                Коментар

                                Working...
                                X