IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Че какво да й е интерeсно ? Просто почти всички анкетирани са се нахакали в най-спекулантските позиции като цкб, еврохолд и от този род. Понеже се спихват, са си казали - дайте да вкараме малко психо-подкрепа в анкетата. Сещаш се, че като стискаш избушваща се артия, малко или много си пристастен. Почти същото избушване се случи май на елхима, щото са ви слаби ангелите там Не е препоръка. Добре, че нямам от въпросните артии
    Май малко прекали с мрънкането този път и какво имаш, ако не е тайна, депозит може би

    Коментар


    • И при двете се чака увеличение на капитала, а за ЕЛХИМ пак си се прецакал. Ти какви акции имаш, ако изобщо имаш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Интересно е първото място на ЦКБ- наи разпродаваната и понижаваща се компания през последните месеци. Цигарените компании са ясни- чака се търгово.За съжаление гръцките събития могат да оборят всички прогнози
        Че какво да й е интерeсно ? Просто почти всички анкетирани са се нахакали в най-спекулантските позиции като цкб, еврохолд и от този род. Понеже се спихват, са си казали - дайте да вкараме малко психо-подкрепа в анкетата. Сещаш се, че като стискаш избушваща се артия, малко или много си пристастен. Почти същото избушване се случи май на елхима, щото са ви слаби ангелите там Не е препоръка. Добре, че нямам от въпросните артии
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Това не е лошо, означава че са рисково настроени нагоре и средна толерантност към риск надолу. Което всъщност говори че се пренастройват доста бързо, но без да залитат към краен консерватизъм.

          Което обаче не означава че е пазара става по-ефективен. Нищо чудно просто нагласата на големите да е по-консервативна, и по трудна за промяна и сега просто и настроенията на дребните да са се приближили до тази нагласа, като в последващ ръст пак да се получат прилични разминавания, поради бавно действащите големи.
          Ми, те и да искат, как да действат бързо?! Всеки който прави пакети от по-неликвидна позиция в класацията едва ли има и 5 цифри събрани за последните 3 седмици, пък не е да кажеш, че няма спадове през периода, ако ще и почти винаги да е с 1-2- ра оферта купува.

          А какво би станало ако някой има 2% от дружество "оценено" за продаване, в таква ситуация.. Видяхме, не веднъж, че такива бройки пуснати на пазар свалят цената с десетки проценти.

          И от мен поздравления за автора и най-вече за последователността, пък и портейла на форума изглежда доста добре, по мое мнение.

          Коментар


          • Интересно е първото място на ЦКБ- наи разпродаваната и понижаваща се компания през последните месеци. Цигарените компании са ясни- чака се търгово.За съжаление гръцките събития могат да оборят всички прогнози

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              Поздрави за труда!
              Ако не е проблем дали ще може да се пуснат 31-те участника?
              Не е лошо да ги видим. И мен ме мъчи любопитството.
              Моя топ фаворит за най-малък спад е инвесторчето. (моля Мариян да си го отбележи !) А за топ "избушеняк" май бих избрало Оцк. Това, разбира се, не е препоръка
              Last edited by precakanoto; 03.10.2011, 21:13.
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Поздрави за труда!
                Ако не е проблем дали ще може да се пуснат 31-те участника?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                  Вижте какво е дал форума за топ 10 избушеняци !!
                  1. HDPAT
                  2. OTZK
                  3. EUBG
                  4. ENM
                  5. MOSTS
                  6. BACB
                  7. NEOH
                  8. POLIM
                  9. DOVUHL
                  10. TRACE

                  Евалата като цяло за оценката.
                  Абсолютно.

                  Ето и топ 5 избушеняци според анкетите на професионалите:

                  5MY / MOSTS 1.50
                  6H2 / HDPAT 1.50
                  5PET / PET 1.83
                  5OTZ / OTZK 1.83
                  5BN / BACB

                  Изглежда ми, дори, че май форума е по-точен, така, че, "Евалата" и от мен.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Марияне, що така изоставихте инвестора. Само един човек е гласувал и то с 10 точки. При положение, че това съм аз, искам да ме направите и мен заслужен инвеститор, понеже давам такива точни прогнози !!
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Вижте какво е дал форума за топ 10 избушеняци !!
                      1. HDPAT
                      2. OTZK
                      3. EUBG
                      4. ENM
                      5. MOSTS
                      6. BACB
                      7. NEOH
                      8. POLIM
                      9. DOVUHL
                      10. TRACE

                      Евалата като цяло за оценката.
                      Не е препоръка

                      Коментар


                      • Всички корекции са отразени

                        Фаворити на форума за поскъпване и понижаване за четвърто тримесечие на 2011
                        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                        Коментар


                        • извинете ме за грешките... ще ги коригирам след малко...като цяло 90 процента от работата беше да се уеднаквят кодовете на 31 мнения, но явно този път съм копирал където е имало готово изписани кодове без да проверявам латиница кирилица

                          иначе мисля че форума в посоката на тренда се справя по добре от пазара
                          Last edited by BigBear; 03.10.2011, 14:39.
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • А, да се извиня на Голям мечо, задето не му отговорих на писмото за водещите компании - просто нямах време, когато го получих, а после забравих...
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от afterd Разгледай мнение
                              АТЕРА и ATERA, позиции 27 и 36

                              Май участниците са по-успешни в среда на повишения отколкото в такава на понижения, имайки предвид резултатът за Q2 и този... Или се пренастройват по-бавно. Което пък може да означава, че средните резултати за годината е възможно да не се различават толкова драстично от индексите и ravnovesie да е по-спокоен относно ефективността на пазара

                              Благодаря за класацията на автора!
                              Това не е лошо, означава че са рисково настроени нагоре и средна толерантност към риск надолу. Което всъщност говори че се пренастройват доста бързо, но без да залитат към краен консерватизъм.

                              Което обаче не означава че е пазара става по-ефективен. Нищо чудно просто нагласата на големите да е по-консервативна, и по трудна за промяна и сега просто и настроенията на дребните да са се приближили до тази нагласа, като в последващ ръст пак да се получат прилични разминавания, поради бавно действащите големи.

                              Коментар


                              • АТЕРА и ATERA, позиции 27 и 36

                                Май участниците са по-успешни в среда на повишения отколкото в такава на понижения, имайки предвид резултатът за Q2 и този... Или се пренастройват по-бавно. Което пък може да означава, че средните резултати за годината е възможно да не се различават толкова драстично от индексите и ravnovesie да е по-спокоен относно ефективността на пазара

                                Благодаря за класацията на автора!

                                Коментар

                                Working...
                                X