IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
    та давам ГАЗ като номер едно за поскъпване
    Туй е Тимаджийско. Оттук нататък за мене лично, ни отчети имат значение, ни цени, ни дивиденти.... Както за дружества на разни Божковци, Баневци, Захариевци и вся остальная св...
    Last edited by SEBULBA; 02.04.2012, 18:11.

    Коментар


    • Браво Биг много хубави и полезни анкети си направил

      Коментар


      • Прогнозите станаха 24.

        Пазарен Ветропоказател 1Q 2012
        Очаквания за дивиденти 1Q 2012

        Резултатите са анонимни също и са видими след повторно влизане през същия линк
        Last edited by BigBear; 02.04.2012, 15:05.
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • Биг Беър,

          Давам прогноза, само една

          Най-добрият отчет от миналата година според мен е за ПДНГ

          та давам ГАЗ като номер едно за поскъпване


          П.С. Естествено има и други добри отчети - но те са на база, че някой нещо ликвидирал, взел кеш и искал да го дава за дивиденти - лично мен не ме блазнят такива
          There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
            Ето това очакване имах в предвид - в предните тримесечия имаше желание да се споделят очаквания за поскъпващи или понижаващи се компании. Сега негативизмът е доста силен. Не знам как да го меря. Засичам го по отказа да се участва или по занижения брой под прогнози и прогнози. Примерно следващия път ще добавя следния въпрос към анкетата

            Ако сега разполагахте с всичките си активи предназначени за влагане в БФБ в кеш какъв процент бихте вложили сега в БФБ?
            Добър въпрос!
            Близо 30 % съм изкарал досега от началото на годината и в момента се чудя за още 20 %....
            Вярно връщането е въпрос на минути, но сега са депозит на мижави лихви в долари вярно.....
            Поздрави!

            Коментар


            • Ето това очакване имах в предвид - в предните тримесечия имаше желание да се споделят очаквания за поскъпващи или понижаващи се компании. Сега негативизмът е доста силен. Не знам как да го меря. Засичам го по отказа да се участва или по занижения брой под прогнози и прогнози. Примерно следващия път ще добавя следния въпрос към анкетата

              Ако сега разполагахте с всичките си активи предназначени за влагане в БФБ в кеш какъв процент бихте вложили сега в БФБ?
              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Не знам за другите колеги, но аз лично не намирам много смисъл да се прогнозира всяко тримесечие. БФБ сега е толкова убита и замряла... нещата се случват бавно и мъчително. В такава среда тримесечни прогнози са си стреляне в тъмното и не мисля че ще носят някакво полезно инфо.
                Лично мнение. Желая успех!
                И аз така мисля.
                А и като пращах моите имах предвид 2012, не идващото 3 месечие.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                  Може би най песимистичното за прогнозиране тримесечие до сега от как обобщавам очакванията Ви, но все пак програмата минимум е изпълнена и вече има 20 прогнози и 55 анкети.

                  Благодаря на участвалите. Ще приемам прогнози и днес до края на деня заради специалното тълкуване на вчерашния ден
                  Не знам за другите колеги, но аз лично не намирам много смисъл да се прогнозира всяко тримесечие. БФБ сега е толкова убита и замряла... нещата се случват бавно и мъчително. В такава среда тримесечни прогнози са си стреляне в тъмното и не мисля че ще носят някакво полезно инфо.
                  Лично мнение. Желая успех!

                  Коментар


                  • Може би най песимистичното за прогнозиране тримесечие до сега от как обобщавам очакванията Ви, но все пак програмата минимум е изпълнена и вече има 20 прогнози и 55 анкети.

                    Благодаря на участвалите. Ще приемам прогнози и днес до края на деня заради специалното тълкуване на вчерашния ден
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Ама миехте ли ги бре?

                      Нали съм писал - позаплаквах ги по спомен ( или така ми се иска да е било)
                      Сега направо ми е гадно, като си помисля.....
                      Ноо, какви лета бяха - цял ден се скиташ по реката, биеш се със селянчетата а в 3-4 клас бабето ме взимаше да работя в ТКЗС с нея за по 50 ст на ден.( едни купончета даваха бригадирите и после тя ги осребряваше......)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        полог се казва....
                        Едно време на село полозите бяха на стената -1.6 . Като видиш , че кокошката слиза по стълбичката вземаш топлото яйце, измиваш го криво ляво, пробиваш една дупчица от едната страна и пиеш от другата......и това беше само преди 45 г......
                        Ама миехте ли ги бре?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          полог се казва....
                          Едно време на село полозите бяха на стената -1.6 . Като видиш , че кокошката слиза по стълбичката вземаш топлото яйце, измиваш го криво ляво, пробиваш една дупчица от едната страна и пиеш от другата......и това беше само преди 45 г......
                          Аз слагах и солчица малко в дупката, особено като наближеше жълтъка.
                          Отдавна не съм го правил тоя номер., големи гражданя станахме

                          Коментар


                          • полог се казва....
                            Едно време на село полозите бяха на стената -1.6 . Като видиш , че кокошката слиза по стълбичката вземаш топлото яйце, измиваш го криво ляво, пробиваш една дупчица от едната страна и пиеш от другата......и това беше само преди 45 г......

                            Коментар


                            • в началото си помислих, че пишеш за лентата която минава да обира яйцата (поне нещо такова съм гледал по телевизията)

                              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Абе в наше село така викаме на сандъчето със слама дето си несе яйцата кокошката.
                              Що, у ваше как е, че не се сещам за синоними ?
                              не знам как му се вика на това със сламата, но кой сандъче, кой нещо друго е сковал...

                              жена ми като се прибере по-късно ще я питам как му се вика на това сандъче, но като я знам ......................... и тя няма да знае сигурно като мен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
                                написал си хиляда думи, но явно не искаш да обясниш на нормален език

                                пак не разбрах, дори и след като преведох от македонски на български с помощта на преводача :

                                Абе в наше село така викаме на сандъчето със слама дето си несе яйцата кокошката.
                                Що, у ваше как е, че не се сещам за синоними ?

                                Коментар

                                Working...
                                X