IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря на всичките 37, които са пратили своите прогнози за топ 10 акции на форума за 2013! Моля не спирайте да пращате прогнозите си

    Имаше един въпрос по-надолу във темата, от които направих една нова анкета. целта и е да се разделят най - търгуваните акции на БФБ на две категории - Спекулативни и Дългосрочни.
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Да взема да кажа за много години на всички ! Живот и здраве да е, а Написахте ли домашното ? Да видим как ще се представим за 2013
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Благодаря!
        след това е

        15-08-2008 - Индекси на БФБ-София
        На проведено заседание на Съвета на директорите на БФБ-София АД по Протокол № 25/15.08.2008 г., e взето следното решение:
        Изважда Холдинг Варна A АД-Варна, М+С хидравлик АД-Казанлък, Петрол АД-София, Пловдив-Юрий Гагарин БТ АД-Пловдив, Полимери АД-Девня, ТБ Централна кооперативна банка АД-София, Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София от базата на BG TR30 и добавя Холдинг Пътища АД-София, Енемона АД-Козлодуй, Зърнени Храни България АД-София, Мостстрой АД-София, Оловно цинков комплекс АД-Кърджали, Спарки Елтос АД-Ловеч, Трейс груп холд АД-София на тяхно място. Промяната влиза в сила от 23.09.2008.

        и получавам съдържанието на индекса в края на 2008 година, а като се извършат корекциите от тази новина ще получа индекса в края на 2009

        20-08-2009 - Индекси на БФБ-София
        На проведено заседание на Съвета на директорите на БФБ-София АД по Протокол № 31/20.08.2009 г., e взето следното решение:
        Изважда ЗД Евро инс АД-София, Индустриален Капитал Холдинг АД-София, Мостстрой АД-София и Фазерлес АД-Силистра от базата на BG TR30 и добавя Агро Финанс АДСИЦ-София, Адванс Екуити Холдинг АД-София, Девин АД-Девин и Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София на тяхно място. Промяната следва да се извърши на 23.09.2009.
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
          Някой знае ли кои акции е съдържал BGTR30 в края на 2008 и 2009 година?
          06-03-2008 - Индекси на БФБ-София
          На проведено заседание на Комисията по индексите към БФБ-София АД на 06.03.2008г. e взетo следнoтo решениe:

          Във връзка с т.14 от Приложение №4 (Методология за изчисляване на BG TR 30) към Правилата за изчисляване на индекси на Българска Фондова Борса, Комисията по индексите взе решение следните теглови коефициенти да бъдат валидни за следващия тримесечен период:

          Код Име Теглови коефициент
          ALB Албена АД-к.к. Албена 0.318862
          ALBHL Албена Инвест Холдинг АД-к.к. Албена 1.770130
          ATERA Адванс Терафонд АДСИЦ-София 15.129765
          BACB ТБ Българо-Американска Кредитна Банка АД-София 0.411513
          BREF Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София 15.595296
          CCB ТБ Централна кооперативна банка АД-София 4.438889
          CENHL Стара планина Холд АД-София 4.825584
          CHIM Химимпорт АД-София 2.742185
          CORP ТБ Корпоративна търговска банка АД-София 0.326998
          DOVUHL Доверие Обединен Холдинг АД-София 2.472425
          ELARG Елана Фонд за Земеделска Земя АДСИЦ-София 13.332235
          EUBG Еврохолд България АД-София 5.214477
          EURINS ЗД Евро инс АД-София 2.815817
          FIB ТБ Първа Инвестиционна Банка АД-София 3.114587
          FZLES Фазерлес АД-Силистра 0.141118
          GAGBT Пловдив-Юрий Гагарин БТ АД-Пловдив 0.303501
          HIKA Индустриален Капитал Холдинг АД-София 3.637659
          HVAR Холдинг Варна A АД-Варна 0.769894
          IHLBL Индустриален Холдинг България АД-София 3.819976
          KAO Каолин АД-Сеново 2.061751
          MCH М+С хидравлик АД-Казанлък 2.700784
          MONBAT Монбат АД-София 1.014370
          NEOH Неохим АД-Димитровград 0.533523
          ODES Кораборем. завод Одесос АД-Варна 0.100036
          ORGH Оргахим АД-Русе 0.062445
          PET Петрол АД-София 5.085423
          PETHL Синергон Холдинг АД-София 2.764621
          POLIM Полимери АД-Девня 5.951238
          SFARM Софарма АД-София 4.054777
          TOPL Топливо АД-София 1.427738


          След тва има промени, но ме мързи. Ако ти се занимава виж
          http://www.bse-sofia.bg/?page=News

          Направи филтър по индекси за период. Успех!

          Коментар


          • Някой знае ли кои акции е съдържал BGTR30 в края на 2008 и 2009 година?
            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

            Коментар


            • Aре давайте го по-ведро бе!
              Какво сте се одрямали!!
              Остават някакви си броени часове и ще прецакаме маите. !!..
              Я си напишете прогнозите и не се занимавайте с глупости... конкуренцията при избушеняцие е отвратително голяма, така, че съм в тръпнещо очакване да видя кои са класираните в топ 10 по спад. !!! (Ръста така или иначе - я стане, я не)
              Хайде, ако не можете да кажете кои са топ 10 по ръст, дайте поне кои са топ 10 избушеняци. - Според мен за тях по-лесно се пишe
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Кучетата на BGTR30 за 2013 година
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                  най-добри компани на бфб през 2013 очаквам мнениа
                  Нека не бързаме и нека наистина нека повече участници отговорят. Ще има време и да се коментира, нека да се обхванат по-голям брой а и BigBear да има време да систематизира резултатите
                  Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Дивидентите на кучетата в абсолютна ст-ст ли се гледат и така се избира топ10 или се гледа процентно спрямо цената на акцията?
                    Ами то ако гледаш Софикс-а не можем събра 10 дивидентни!!!
                    E що гледаш само Софикс..
                    Питай френда си Импето, той ще ти изброи 10 сосни дивидентни както се изразява.
                    Он пари направил, докато ти се вманячваше другаде
                    Фортито от години я прилага макар и спрямо 1 акция. Питай го и него зле ли е

                    А за мене тая стратегия си е много печеливша, доходна и нискорискова на БФБ-то.
                    По добре от чуждите борси например, където здраво те цакат и с таксите дивидент.
                    Смятам че и следващите 2-3 години ще си остане актуална.
                    Баба Меркел каза още 5 години криза чакайте....съмнява ме растежните акции да експлоадират скоро, макар че имам тук таме позитивни очаквания и за тях, особено след приватизацията.

                    Коментар


                    • най-добри компани на бфб през 2013 очаквам мнениа

                      Коментар


                      • Процентна доходност спрямо цената в края на годината на изплатения диведент през годината и ги взимам от BGTR30 защото Софикс е доста малък като брой акции индекс
                        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                        Коментар


                        • Дивидентите на кучетата в абсолютна ст-ст ли се гледат и така се избира топ10 или се гледа процентно спрямо цената на акцията?
                          Ами то ако гледаш Софикс-а не можем събра 10 дивидентни!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Е защо мислиш Монти че съм дал фиктивна прогноза? Или имаш предвид заблуждаваща? И какво бих спечелил от това
                            Точно което съм постнал са ми очакванията да поскъпнат най много през 2013.
                            Нали такава е анкетата в края на краищата...
                            Сега друг е въпроса какъв съм преценил че е риска/профита със всяка една от тях и какво място ще заемат в портфейла ми (ако изобщо влязат)
                            Здравей,
                            Имах предвид къде ще си вложиш /ил/ паричките а не кой акции ще се качат според теб...Това с ХИМ и СОФАРМА изглежда така те ще се качат ама нека аз да не съм там и да съм движеща сила,за да не изгоря от напъни при толкова продаващи......
                            Поздрави!
                            П.П. На борсата нищо лично.... целта е по голям профит...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              За 2013 може и да ни издърпат само няколко позиции
                              Това да не е Флагмана !? така изоставен в канала !?

                              Извън майтапа - вземете се в ръце и напишете прогнози в анкетата на BigBear, за да е по-представителна анкетата.
                              Нека да има повече и от мечките и от биците и да видим, кои от избушеняците ще изплуват накрая! )))
                              Я всегда буду твоим поводом напиться.

                              Коментар


                              • За 2013 може и да ни издърпат само няколко позиции
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X