IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Трябваше да пуснеш и другата картинка

    Коментар


    • Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        Благодаря на всичките 46, които са пратили своите прогнози за топ 10 акции на форума за 2013! Моля не спирайте да пращате прогнозите си.Срокът е до края на тази седмица и е окончателен

        Анкетата все още е активна. целта и е да се разделят най - търгуваните акции на БФБ на две категории - Спекулативни и Дългосрочни.

        някой има ли класацията на фондмениджерите за 2013?
        http://www.capital.bg/biznes/finansi...cii_na_2013_g/
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • Благодаря на всичките 46, които са пратили своите прогнози за топ 10 акции на форума за 2013! Моля не спирайте да пращате прогнозите си.Срокът е до края на тази седмица и е окончателен

          Анкетата все още е активна. целта и е да се разделят най - търгуваните акции на БФБ на две категории - Спекулативни и Дългосрочни.

          някой има ли класацията на фондмениджерите за 2013?
          Last edited by BigBear; 04.01.2013, 16:30.
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
            За съжаление аз не очаквам БФБ_2013 да бъде по различна от БФБ_2012. Растежа по отделни позиции ще бъде свързван със смяна на мажоритара, отписване и т.н... Растеж виждам при ЕнергоДружествата, БФБ, Каолин... АДСИЦ-те тези дойни кравички за свързаните с Мажо ОД надали ще направят същия 2013_Растеж... Малка, неликвидна сергийка, която ще дава възможности за Вътрешковци....

            Дано да не съм прав!
            Ами то точно тогава се обръща палачинката. Когато все по-малко хора го очакват и оптимистите са на критичния минимум.
            Аз пък напук на масата съм яко биче отново. Досега няколко години бърках, вече ми е ред да позная

            Успешна!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Все едно аз съм го писал.....
              Само пояснение за Енерго дружествата който ще са отписват ако някой останат ще бъде и там мъка и сделки през седмица......
              Поздрави и успешна 2013 г.
              Успешна и късметлийска година на теб и на всички Форумци!

              Да надиграем индексите, а...

              Коментар


              • Една прогноза по малко от миналата година (44)
                Дайте още две да направим прогрес
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                  За съжаление аз не очаквам БФБ_2013 да бъде по различна от БФБ_2012. Растежа по отделни позиции ще бъде свързван със смяна на мажоритара, отписване и т.н... Растеж виждам при ЕнергоДружествата, БФБ, Каолин... АДСИЦ-те тези дойни кравички за свързаните с Мажо ОД надали ще направят същия 2013_Растеж... Малка, неликвидна сергийка, която ще дава възможности за Вътрешковци....

                  Дано да не съм прав!
                  Все едно аз съм го писал.....
                  Само пояснение за Енерго дружествата който ще са отписват ако някой останат ще бъде и там мъка и сделки през седмица......
                  Поздрави и успешна 2013 г.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    2013 няма да има нищо общо с 2012
                    Това е моята прогноза, не е препоръка. Радвам се да бъркам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                      За съжаление аз не очаквам БФБ_2013 да бъде по различна от БФБ_2012. Растежа по отделни позиции ще бъде свързван със смяна на мажоритара, отписване и т.н... Растеж виждам при ЕнергоДружествата, БФБ, Каолин... АДСИЦ-те тези дойни кравички за свързаните с Мажо ОД надали ще направят същия 2013_Растеж... Малка, неликвидна сергийка, която ще дава възможности за Вътрешковци....

                      Дано да не съм прав!
                      2013 няма да има нищо общо с 2012. Колкото и да е странно сделката в САЩ за фискалната пропаст промени всичко и за БФБ. Странното е че това не се отбелязва за сега от пазара. Но ако нямаше сделка световната икономика щеше да изпадне в поредна рецесия, българия пак щеше да страда от липса на инвестиции, липса на растеж, ръст на безработица и мижави движения на борсата.

                      Сега нещата са на 180 градуса. Ще има известно забавяне до като и до тук стигне ентусиазма, но това време вече не е някъде в непрогнозируемото бъдеще.
                      Last edited by ravnovesie; 03.01.2013, 21:20.

                      Коментар


                      • За съжаление аз не очаквам БФБ_2013 да бъде по различна от БФБ_2012. Растежа по отделни позиции ще бъде свързван със смяна на мажоритара, отписване и т.н... Растеж виждам при ЕнергоДружествата, БФБ, Каолин... АДСИЦ-те тези дойни кравички за свързаните с Мажо ОД надали ще направят същия 2013_Растеж... Малка, неликвидна сергийка, която ще дава възможности за Вътрешковци....

                        Дано да не съм прав!

                        Коментар


                        • 41 прогнози до тук. Доста хора вече влизат веднъж седмично за да гледат българския пазар и коментарите и за това ще продължа да приемам прогнозите Ви и обобщението ще го публикувам в понеделник. Няма много прогнози за падащи акции така, че ако може които не е пращал такива да прати. Благодаря!

                          iezuita - може, пиши ми лично съобщение.
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • Може ли и аз да дам едно топ 10 за нагоре и за 10 за надолу ?
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • готов!

                              Коментар


                              • От мен попълнено

                                Коментар

                                Working...
                                X