IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и какво сега и профитата харесват фармата и форума!?!?
    взех да се притеснявам, хубаво е че сме вмъкнали и Инс-а в нашата десятка!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
      За всички едновременно! И благодаря на участвалите!

      Фаворити на форума за поскъпване и понижаване към края на 2013
      БигБеър благодарско! Аз виждам оптимистична 2013г, все пак Софикса е представен в топ три.. Струва ми се че има някои манипулативни и провокативни прогнози на колегите, НО радвам се че първите пет са сред моите първи десет

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        За всички едновременно! И благодаря на участвалите!

        Фаворити на форума за поскъпване и понижаване към края на 2013
        Благодаря, човече!

        Коментар


        • Бихте ли копирали резултатите,че от телефона не се отваря линка.Благодаря

          Коментар


          • Да благодарим първо на Голямата мечка за труда....
            Акциите на 2013 според форума. Софарма ,ССВ ,ХИМ...
            Преведено на езика на спекуланта ,там след ИП и ДФ и дребните са се напълнили качествено ...
            Даже сигурните КАО и Еларг ги няма въпреки че ги чакат над 20 - 40% профит до месец ,два...
            Жалко, все пак ще е трудна година ,въпреки че имаше тия дни светлина в тунела...
            Дано чужденците , който ръбят ХИМ и Ст планина има достатъчно кеш....
            Не е препоръка...

            Коментар


            • БРАВО БИГ- ГОЛЯМ СИ

              Коментар


              • За всички едновременно! И благодаря на участвалите!

                Фаворити на форума за поскъпване и понижаване към края на 2013
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Ти пък не мога разбера какво си се разприпирал толкоз та притесняваш човека..
                  Бетер от децата.
                  Ще инвестираш според анкетата ли ?
                  Получи 13-та ли ?
                  споко бе пиб - той на мен вече ми я изпрати на лични

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Абе оставете го човека да свърши - стига сте го разсейвали!!!
                    айде че чакам с интерес!
                    Ти пък не мога разбера какво си се разприпирал толкоз та притесняваш човека..
                    Бетер от децата.
                    Ще инвестираш според анкетата ли ?
                    Получи 13-та ли ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      BigBear
                      Ако още не си довършил обработката сложи и прогнозата ми за падащи..
                      Печеливши ти изпратих 10, ма за губещи през 2013 само 2 стигат. Не че ми е проблем да ги допълня до 10, ма шитчета не виждам смисъл да пращам.
                      1. Атера
                      2. Ланд

                      Мдаа, бях от най големите бици за тях и доста профитирах миналата година.
                      Ма тая година, особено втората половина след дивидентите мечтая голяма мецана да играе по земите и акциите им. Здрава корекция. Ха дано.
                      Абе оставете го човека да свърши - стига сте го разсейвали!!!
                      айде че чакам с интерес!

                      Коментар


                      • Бик беър и на втория ред направи поправка , ако желаеш

                        Коментар


                        • BigBear
                          Ако още не си довършил обработката сложи и прогнозата ми за падащи..
                          Печеливши ти изпратих 10, ма за губещи през 2013 само 2 стигат. Не че ми е проблем да ги допълня до 10, ма шитчета не виждам смисъл да пращам.
                          1. Атера
                          2. Ланд

                          Мдаа, бях от най големите бици за тях и доста профитирах миналата година.
                          Ма тая година, особено втората половина след дивидентите мечтая голяма мецана да играе по земите и акциите им. Здрава корекция. Ха дано.

                          Коментар


                          • Стана. Благодаря!
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                              Темата май е моя, но не знам как се сменя заглавието.
                              Темата е твоя. Можеш да промениш заглавието като се върнеш на първото ти мнение в темата и натиснеш бутона Редакция

                              Коментар


                              • Сори Голяма Мечка,
                                Може и да е глупаво, но виждайки 2012 в заглавието, почти не съм чел тук и съответно не съм разбрал, че подканваш форумците да гласуват за вече течащата година.
                                Не е важно, дори никак, но нека все пак има обратна връзка, че нещата вътре в къщата изглеждат по един начин (за "живеещите" във форума), а отвън е друго.
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Working...
                                X