IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
    Започвам една нова по тип анкета, с цел да се измерва доверието на форума във мажоритарните собственици на компаниите от BGTR30, като ще публикувам среден индекс на доверието в мажоритарите на тримесечие. Анкетата е с име

    Доверие, печалби и приходи 1Q 2013

    Другата анкета е наполовина попълнена / спрямо обичайната и попълняемост/ и още е валидна. Въпреки по активната търговия и добрите печалби по някои позиции активността на форума остава слаба

    Пазарен ветропоказател 1Q 2013
    Енерго дружествата защо ги няма....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
      O, браво, отдавна не те бях чел в форума. Харесваше ми едно време да чета темата за Красьо Космонавта. Дали е литнал вече ?!
      Ба ли го ... ? Зачезна нещо той от публичното пространство, явно разбра, че не е здравословно да се фука с екзотични хобита ....
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        Приемам забележката.

        ПП проверих временните резултати и мисля че дейстивително трябва да махна въпросите за приходите и печалбите на основните публичини компании. реално само една трета от попълнилите първия въпрос за Доверието са попълнили и другите два.
        +1 за Мрежата - и аз попълних само първия екран
        Браво, Голям! Давай още, полезни са!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Е-е-е чак да се извиняваш .... Това беше само леко мрънкане и градивна критика. Обещавам да попълня следващата анкета
          O, браво, отдавна не те бях чел в форума. Харесваше ми едно време да чета темата за Красьо Космонавта. Дали е литнал вече ?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
            .......... Благодаря и се извинявам за неудобството.
            Е-е-е чак да се извиняваш .... Това беше само леко мрънкане и градивна критика. Обещавам да попълня следващата анкета
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Да, явно е така. Лесните анкети се попълват добре - примерно Пазарен ветропоказател си е пълна с лесни въпроси. Напоследък усложних нещата. Мисля че съществената част от новата анкета е точно Доверието и то ще остане, а другите просто ще ги махна сега или следващия път. Твърде рано явно е да се мерят очаквания за приходи и печалби дори и на най-популярните компании. Реално само за Химимпорт всички от форума имат някакво мнение.

              Приемам забележката.

              ПП проверих временните резултати и мисля че дейстивително трябва да махна въпросите за приходите и печалбите на основните публичини компании. реално само една трета от попълнилите първия въпрос за Доверието са попълнили и другите два.

              На анкетата за Доверието можете да попълвате само първия въпрос защото другите явно няма да са достатъчно представителни. Оставям ги за това тримесечие само като уважение към усилието на тези които вече са ги попълнили и вероятно се интересуват от мнението и на другите по въпроса. Отговорите на въпроси 2 и 3 ще бъдат видими до приключването на анкетата, но няма да ги публикувам после заради липса на относителна представителност. За да се отрази попълването на първия въпрос трябва да се премине към втория и след това вече може да не се попълва. Благодаря и се извинявам за неудобството.
              Last edited by BigBear; 08.02.2013, 12:46.
              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                Започвам една нова по тип анкета, с цел да се измерва доверието на форума във мажоритарните собственици на компаниите от BGTR30, като ще публикувам среден индекс на доверието в мажоритарите на тримесечие. Анкетата е с име

                Доверие, печалби и приходи 1Q 2013

                Другата анкета е наполовина попълнена / спрямо обичайната и попълняемост/ и още е валидна. Въпреки по активната търговия и добрите печалби по някои позиции активността на форума остава слаба

                Пазарен ветропоказател 1Q 2013
                Мечо, вече четвърти или пети път започвам да попълвам някоя от твоите анкети и се отказвам .... Защо ги правиш такива гигантски и сложни? Ако искаш повече участници, трябва да намалиш броя на въпросите и броя на дружествата. Ето сега и на тази анкета се отказах. Достатъчно се изнервих докато попълвах първата страница, щото беше пълно с дружества за които идея си нямам, и после като видях втората страница и се отказах ....
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Започвам една нова по тип анкета, с цел да се измерва доверието на форума във мажоритарните собственици на компаниите от BGTR30, като ще публикувам среден индекс на доверието в мажоритарите на тримесечие. Анкетата е с име

                  Доверие, печалби и приходи 1Q 2013

                  Другата анкета е наполовина попълнена / спрямо обичайната и попълняемост/ и още е валидна. Въпреки по активната търговия и добрите печалби по някои позиции активността на форума остава слаба

                  Пазарен ветропоказател 1Q 2013
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Имам нови анкети и ги слагам и тук за всички, които са ги пропуснали в много активната напоследък тема за Оптимизма

                    Пени Стокс БФБ 1Q 2013

                    Очаквания за основните български акции 1Q 2013
                    Отсъствах, но попълних макар и със закъснение!!!

                    Коментар


                    • Имам нови анкети и ги слагам и тук за всички, които са ги пропуснали в много активната напоследък тема за Оптимизма

                      Пени Стокс БФБ 1Q 2013

                      Очаквания за основните български акции 1Q 2013
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        Най спекулативни акции на БФБ според форума на инвесторбг



                        Въпросът които ги определя е - Ако инвестирате сега в следните акции мотивацията Ви ще е Спекулативна /1/ или Дългосрочна /5/

                        Приемам предложения за по-добра форумулировка на въпроса или друг тип анкети които да са ви полезни

                        Поздрави!
                        Отзад напред ли ги подпукахте спекуланти ньедни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                          Сега като се загледах виждам че всички финансови - банки, застрахователи плюс Химимпорт - практически имат една оценка и са на едно място в класацията - от 43 до 50.

                          Имате ли някакво обяснение за тази наша единодушна оценка?
                          Аз лично мисля, че правилно сме преценили, че тези акции имат голям потенциал в един по-дългосрочен план.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                            Сега като се загледах виждам че всички финансови - банки, застрахователи плюс Химимпорт - практически имат една оценка и са на едно място в класацията - от 43 до 50.

                            Имате ли някакво обяснение за тази наша единодушна оценка?
                            Най-вероятно тези които са загубили яко от тях ги приемат за дългосрочни. А тези които нямат от тях за спекулативни.

                            Коментар


                            • Сега като се загледах виждам че всички финансови - банки, застрахователи плюс Химимпорт - практически имат една оценка и са на едно място в класацията - от 43 до 50.

                              Имате ли някакво обяснение за тази наша единодушна оценка?
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • Благодаря, BigBear !

                                Коментар

                                Working...
                                X