IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Big Bear, втората анкета не ми се отваря?

    Коментар


    • Резултатите от първата анкета

      Класация на българските акции 4Q 2013

      Втората анкета остава до утре

      Пазарен ветропоказател 4Q 2013
      Last edited by BigBear; 03.10.2013, 22:25.
      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

      Коментар


      • Пазарен ветропоказател-Въпрос №6-Дивидентни компании.

        Коментар


        • смятам че е полезна анкетата, благодаря на голямата мечка

          Коментар


          • БРАВО БИГ

            Коментар


            • Последно за тази година

              Очаквания за основните български акции 4Q 2013

              Пазарен ветропоказател 4Q 2013
              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

              Коментар


              • хайде бе мечо - забрави ни!!!

                Коментар


                • +10

                  Коментар


                  • "Най-изгодните за инвестиция компании с времеви хоризонт - септември 14-а година."
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Наближава времето за поредните тримесечни анкети. Има ли някой актуален въпрос свръзан с борсата който можете да предложите за поредното допитване?
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • Резултатите от първата част на анкетата могат да бъдат намерени на адрес

                        Класация на българските акции 3Q 2013

                        Втората част все още е отворена за попълване

                        Пазарен ветропоказател 3Q 2013
                        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          "Булгартабак холдинг" оглави класацията "К50 на публичните дружества в България", изготвяна от "Капитал Daily". На второ място е дългогодишният доскоро лидер - фармацевтичната "Софарма". Това е седмата поред класация, която е наследник на "Дневник 100". През тази година обаче дружествата са обединени в общ ранк и са само 50. В предходните издания те бяха разделени на малки и големи според капитализацията и едва след това класирани. "Преценихме, че класирането на 100 компании, дори и разделени по капитализации, е твърде много за слаб пазар, какъвто е българският през последните години. Запазваме си правото при възстановяването му отново да върнем стария формат на К50", коментират авторите на класацията. Специалното издание К50 ще излезе на 9 май заедно с "Капитал Daily".
                          Идеята за К50 е добра на фона на сегашната социално-икономическа обстановка, но ме съмнява че в тази монополизирана икономика ще има смисъл скоро да ги направиш отново 100. Новото правителство с нищо не показва, че ще разчупва монополистично-олигархичната структура на стопанството ни.

                          Коментар


                          • Анкетата

                            Очаквания за основните български акции 3Q 2013

                            ще бъде затворена днес и пускам вторатата част

                            Пазарен ветропоказател 3Q 2013
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • "Булгартабак холдинг" оглави класацията "К50 на публичните дружества в България", изготвяна от "Капитал Daily". На второ място е дългогодишният доскоро лидер - фармацевтичната "Софарма". Това е седмата поред класация, която е наследник на "Дневник 100". През тази година обаче дружествата са обединени в общ ранк и са само 50. В предходните издания те бяха разделени на малки и големи според капитализацията и едва след това класирани. "Преценихме, че класирането на 100 компании, дори и разделени по капитализации, е твърде много за слаб пазар, какъвто е българският през последните години. Запазваме си правото при възстановяването му отново да върнем стария формат на К50", коментират авторите на класацията. Специалното издание К50 ще излезе на 9 май заедно с "Капитал Daily".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Цъ аз говоря за Капитал 50 - класация на публичните компании! Миналата година излезе на 27 април!!!
                                No 1 - БИОВ
                                No 2 - БРС
                                No 3 - СФАРМ
                                No 4 - SFTRD
                                Да живее фарма-индустрията

                                Коментар

                                Working...
                                X