IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Анкетата е затворена. Благодаря на участвалите

    Класация за най- добра 5 годишна инвестиция на БФБ за 2013
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Във вторник вечер я затварям

      Дългосрочна инвестиция до 2018 година

      Има повече отговори от миналата година което е достатъчно за мен - не е статистически достоверно, но и нашата борса....
      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

      Коментар


      • В момента е отворена само тази анкета, предишните са затворени. Резултатите са в блога ми.

        Дългосрочна инвестиция до 2018 година

        Анкетата върви нормално - има към 52 попълвания. Миналата година я затворих с 70 отговора
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • На мен ми излиза
          Анкетата е заключена

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
            Миналата година по това време пуснах анкета за 5 годишна инвестиция. Резултатите са на този адрес

            Класация за най- добра 5 годишна инвестиция на БФБ


            Сега отварям за попълване на анкетата за 5 години от този момент нататък и анкетата е по долу

            Дългосрочна инвестиция до 2018 година
            попълвате ли?

            Коментар


            • Как върви класацията?

              Коментар


              • Миналата година по това време пуснах анкета за 5 годишна инвестиция. Резултатите са на този адрес

                Класация за най- добра 5 годишна инвестиция на БФБ


                Сега отварям за попълване на анкетата за 5 години от този момент нататък и анкетата е по долу

                Дългосрочна инвестиция до 2018 година
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Това е другата анкета за очакванията. Като цяло там от началото на годината до сега има охлаждане на очакванията.

                  Цитат

                  Средната стойност на очакванията за 51 компании е 3.08 или основните акции средно са справедливо оценени. Предходното тримесечие средната е била 2.92, а в началото на годината е била 2,65.

                  Така както аз интерпретирам резултатите от двете анкети, форумът смята че пазарът е справедливо оценен и макар че смята че компаниите от групата на Химимпорт - Химимпорт, ЦКБ и Зъренени Храни са подценени според форума, болшинството няма голямо доверие в мажоритарните собственици на същите.
                  В последната анкета се вижда, след като не дават дивидент на обикновените акции и не правят месечни отчети както и други неща от които се повишава доверието компаниите от същата група са дъното на класацията по доверие. Така че тъй като средно акциите са справедливо оценени, липсата на доверие изравнява силата на очакването от подценеността и акциите не мърдат
                  Last edited by BigBear; 15.10.2013, 22:28.
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • Гледам аз значи какво са казали форумните участници в анкетите на БигБеар и забелязвам, че за Q2, Q3 и сега за Q4, на първо място винаги е Химимпорт.

                    Гледам обаче графиката на Химимпорт от Март до сега и виждам, че акцията не е мръднала от нивата си.

                    Какво следва, че участниците в анкетата не познават (или поне тези, които са слагали Химимпорт на първо място).

                    Хайде да си признаят кои са
                    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                    Коментар


                    • А Таксун дека е?
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        Резултати от анкетата

                        Класацията по доверие в мажоритарите за последно тримесечие на 2013. Средната оценка в началото на годината беше 2.82, а сега е 2.88 при максимален бал 5.
                        Има разместване в първото място на класацията.

                        Резултатите са от 87 анкетирани
                        браво момче - само така!

                        Коментар


                        • Резултати от анкетата

                          Класацията по доверие в мажоритарите за последно тримесечие на 2013. Средната оценка в началото на годината беше 2.82, а сега е 2.88 при максимален бал 5.
                          Има разместване в първото място на класацията.

                          Резултатите са от 87 анкетирани
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • Ето още една типова анкета, която не съм пускал това тримесечие

                            Доверие в мажоритарните собственици 4Q 2013
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Първата анкета стигна до максимума - 100 попълвания, а другата събра 70 и я спрях за да има съпоставимост за времето за попълване / обикновено ги държа отворени най много седмица/

                              Ако някой знае хубав сайт за анкети които да не е платен или да няма ограничения за броя попълвания моля да ми го подскаже...
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • Това от колко анкетирани е
                                Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                                Резултатите от първата анкета

                                Класация на българските акции 4Q 2013

                                Втората анкета остава до утре

                                Пазарен ветропоказател 4Q 2013

                                Коментар

                                Working...
                                X