IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Две активни анкети за следващата седмица

    Доходност от инвестиции до 2014 година

    и новата

    Пени Стокс БФБ 4Q 2013
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
      Става. Може да остане до другия петък, но ще пусна твоята любима за за пенитата
      Благодаря! Макар, за тях да нямам някакви особени размествания за джънковете, ще е интересно да видим какво мислят играчите
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Става. Може да остане до другия петък, но ще пусна твоята любима за за пенитата
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
          Колкото попълнили толкова - ще си взема бележка за догодина да я направя само върху BGTR30 или другия индекс 40 ако е по добър от BGTR30, а не за 100 най ликвидни акции на БФБ.
          За 30 акции по-лесно се попълва, а и е вероятно да имаш мнение, иначе просто болшинството включително и аз пише без промяна - 0 %
          Остави я така нарочно, ако може и по-дълга и дори и по-трудна за попълване, за да не се манипулира лесно.
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Колкото попълнили толкова - ще си взема бележка за догодина да я направя само върху BGTR30 или другия индекс 40 ако е по добър от BGTR30, а не за 100 най ликвидни акции на БФБ.
            За 30 акции по-лесно се попълва, а и е вероятно да имаш мнение, иначе просто болшинството включително и аз пише без промяна - 0 %
            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
              Да, попълва се макар и два пъти по-слабо от обичайните анкети. За другата седмица ще пусна анкетата за Пени стокс - мисля че няма смисъл да я правя по-често от веднъж годишно и нея...Има вариант да се повиши значително достоверността на анкетите - анкетата може да се разпраща на избрани електоронни пощи, но за целта трябва да имам имейлите на поне стотина души...

              Доходност от инвестиции до 2014 година

              оставям я до петък и тогава ще пусна другата. Благодаря на участващите!
              значи утре я затваряш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                Да, попълва се макар и два пъти по-слабо от обичайните анкети.
                Браво, Мечо!
                Трудно става работата, защото делото на будителя не е лесно.
                Пък ти си нещо като будител сред нас.

                Коментар


                • Да, попълва се макар и два пъти по-слабо от обичайните анкети. За другата седмица ще пусна анкетата за Пени стокс - мисля че няма смисъл да я правя по-често от веднъж годишно и нея...Има вариант да се повиши значително достоверността на анкетите - анкетата може да се разпраща на избрани електоронни пощи, но за целта трябва да имам имейлите на поне стотина души...

                  Доходност от инвестиции до 2014 година

                  оставям я до петък и тогава ще пусна другата. Благодаря на участващите!
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alhimik Разгледай мнение
                    Попълваме Иначе много ми се иска тези 5,9% от реда на МСН които дават 75 % спад на акцията наистина да познаят.
                    абе на почивки, ама се попълва!

                    Коментар


                    • Попълваме Иначе много ми се иска тези 5,9% от реда на МСН които дават 75 % спад на акцията наистина да познаят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        Доходност от инвестиции до 2014 година

                        * БигБеар предупреждава - Тази Анкета е по - трудна за попълване от обичайните
                        попълвате ли? Малко по-трудна е от друг път, но трябва да уважим труда и старанието на Мечока!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Преди време, Големия Мечо пускаше топ 10 на ракетите и съответно топ 10 на избушеняците. Най-лесно и забавно ми беше да попълвам за избушеняците и ги мятах от раз. Спомени за доброто старо време, както се казва.

                          https://www.surveymonkey.com/s_thank...REXXaWWPh8g%3d

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            е що ги наредихте тия избушеняци тука?

                            __________________________________
                            Доходност от инвестиции до 2014 година
                            Преди време, Големия Мечо пускаше топ 10 на ракетите и съответно топ 10 на избушеняците. Най-лесно и забавно ми беше да попълвам за избушеняците и ги мятах от раз. Спомени за доброто старо време, както се казва.
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • е що ги наредихте тия избушеняци тука?

                              __________________________________
                              Доходност от инвестиции до 2014 година

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Портфейл мечта, с 10 лева човек може да си купи от всичките и то не чак толкова малко бройки
                                плачат за индекс !!!
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X