IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
    Еми прочети им статията и ще видиш - портфейл от 10-те им акции с равни тела за 2013 = 36%
    За 2013-та съм много по-добре от тях, няма да ги слушам значи


    ravnovesie - така е, има няма 20 компании на БФБ, както и да ги въртиш
    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

    Коментар


    • Не мисля че ще има големи различия между компаниите от форума. Подреждането най-вероятно ще е по-изкривено към спекулантските, но ще са горе долу същите компании - то просто няма други

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
        Интересно ми е да видя каква доходност са постигнали акциите от класацията от 2013г. на тези брокери. Примерно първите няколко, и да ги сравня с моята доходност.
        Еми прочети им статията и ще видиш - портфейл от 10-те им акции с равни тела за 2013 = 36%
        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
        не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
          Интересно ми е да видя каква доходност са постигнали акциите от класацията от 2013г. на тези брокери. Примерно първите няколко, и да ги сравня с моята доходност.
          "За сравнение - инвестиция от 1000 лв. поравно в десетте акции на 2013 г., които бяха отсети в миналогодишната анкета, в края на годината се равняваше на около 1360 лв., или 36% печалба от вложението, без да се включват транзакционните разходи".

          http://www.capital.bg/biznes/finansi...cii_na_2014_g/

          Коментар


          • Интересно ми е да видя каква доходност са постигнали акциите от класацията от 2013г. на тези брокери. Примерно първите няколко, и да ги сравня с моята доходност.
            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

            Коментар


            • Как пък все на куци коне залагат тия брокери!

              Коментар


              • Ха ама те излезли, хайде мечо вади нашата класация!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                  Благодаря на първите участници в анкетата.

                  Имам и една лесна за попълване анкета, която също пускам по нова година

                  Спестявания 2013

                  Весело посрещане на Нова година!
                  Тя хубава анкета, ама аз какво да отговоря, като не спестявам? Аз инвестирам ....
                  The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                  не е препоръка

                  Коментар


                  • Някой знае ли, дали утре в капитал ще излезе топ10 класацията на брокитата, както всяка година?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                      Благодаря на първите участници в анкетата.

                      Имам и една лесна за попълване анкета, която също пускам по нова година

                      Спестявания 2013

                      Весело посрещане на Нова година!
                      И аз се включих за първи път

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        Благодаря на първите участници в анкетата.

                        Имам и една лесна за попълване анкета, която също пускам по нова година

                        Спестявания 2013

                        Весело посрещане на Нова година!
                        И аз попълних

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                          Благодаря на първите участници в анкетата.

                          Имам и една лесна за попълване анкета, която също пускам по нова година

                          Спестявания 2013

                          Весело посрещане на Нова година!
                          готов си!

                          Коментар


                          • Благодаря на първите участници в анкетата.

                            Имам и една лесна за попълване анкета, която също пускам по нова година

                            Спестявания 2013

                            Весело посрещане на Нова година!
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • моите топ 10 за 2014

                              Еврохолд
                              Химимпорт
                              Първа инвестиционна банка
                              Синергон холдинг
                              ЦКБ
                              Софарма трейдинг
                              Енемона
                              БФБ-София
                              Адванс Терафонд
                              Софарма

                              Коментар


                              • Дойде време за годишната класация на форума. Стартирам вътрешно форумно допитване за топ 10 акции на форума на 2014 година. Пратил съм лични съобщения на всички предишни участници и активни напоследък в темите за акциите, но ще приемам и други прогнози / като лични съобщения или тук в темата/, защото със сигурност съм пропуснал някого, като си запазвам правото да не включа нечия прогноза при съмнения за манипулации..

                                Напомням правилата

                                Моля подредите Вашето очакване за първите десет най-поскъпнали акции към края на 2014 и Вашите очаквания за 10 най-поевтинели акции за същия период, без да конкретизирате очакваните проценти промяна. Прогнозите могат да бъдат и по-малко от десет, включително и само за една компания. Ще публикувам в форума само обобщени данни, за да се избегне станалата лоша традиция за заяждане с чужди прогнози. Може да ми пращате Вашите прогнози до 5 януари вечерта...Всеки може да си промени прогнозата - подреждането или дори компаниите - до изтичането на крайния срок; като за валидна ще приемам и обработвам само последната получена прогноза.
                                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X