IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Макар че леко се съмнявам в полезността на анкетите, попълних от уважение към труда и усърдието ти
    Дано повече хора го направят и е по-представително.
    Успех!
    Има много по-голяма полза от анкетите отколкото от нахъсването на тъплата в темите за топливо, холдчето инса и прочее
    Дайте да попълним анкетите да се видим какви сме майстори, че като гледам как котирате адциците там, ...май тълпата търси защита... от какво й трябва да се пази ? .. да не би да е от мечи пазар ... ама как ама що така - в анкетата се вижда
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
      Тук анкетата поне ще стой по дълго в челото на темата - надявам се...
      Макар че леко се съмнявам в полезността на анкетите, попълних от уважение към труда и усърдието ти
      Дано повече хора го направят и е по-представително.
      Успех!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        Две регулярни тримесечни анкети да има какво да правите

        Очаквания за основните български акции 3Q 2014

        Пазарен ветропоказател 3Q 2014
        Тук анкетата поне ще стой по дълго в челото на темата - надявам се...
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • Още 10 - 15 попълвания трябват за съпоставимост с предходни тримесечия. В понеделник ще ги затворя и двете анкети. Благодаря на участвалите

          Пазарен ветропоказател 2Q 2014

          Очаквания за основните български акции 2Q 2014
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • БРАВО БИГ

            Коментар


            • Отново дойде ред на поредното преброяване на опмимистите

              Пазарен ветропоказател 2Q 2014

              Очаквания за основните български акции 2Q 2014
              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

              Коментар


              • Готова е класацията на спекулативните и дългосрочни компании към началото на 2014. Най - популярната компания за 2014 година е Химимпорт, догато миналато година е бил Адванс Терафонд.

                Класация за най- спекулативни акции на БФБ 2014

                Актуални анкети
                Дивиденски компании на БФБ 2014
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Актуални анкети

                  Спекулативни или дългосрочни 2014
                  Дивиденски компании на БФБ 2014

                  Резултати от последната анкета
                  Класация на българските акции 1Q 2014
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • шапкарче, запетайката не видиш ли ,
                    Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Близо 15 милиона си кеширал??/ И още се мъчиш тука? Че аз ако имам толкоз кеш купувам една яхтичка за 3-4 милиона и Средиземноморието е мое!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                      Портфейл на 4ubaka

                      Стойност на портфейла (лв.)
                      14 923,300КЕШ (лв.)
                      Близо 15 милиона си кеширал??/ И още се мъчиш тука? Че аз ако имам толкоз кеш купувам една яхтичка за 3-4 милиона и Средиземноморието е мое!
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Трябваше и участниците да се постараят да дават само новите кодове. За тях щеше да е по-лесно да ги използват, отколкото за този който ще обработва прогнозите.
                        Правя тази анкета от години, но всеки път получавам информацията в най-различни формати. Понеже пиша на над 100 човека не мисля че ще мога да обясня на всички по отделно как точно ги искам нещата, пък и някак не се получава да имам "претенции" за доброволна анкета...
                        Все пак обаче този начин е по - трудно манипулируем от анонимните анкети, които правя на surveymonkey.com и позволява всеки да си напише каквато компания иска а не да избира от тези които съм посочил по някакъв критерий.
                        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          БигБеар, работиш на аксес, нали. Използвай новите кодове, като уникални идентификатори за релациите ти между таблиците в базите данни, а старите кодове, които са по лесни за ползване нека да бъдат ползвани от форумците.

                          Състави една екселска таблица с две колони, нов и стар код, Която да се ползва от всички и ще ти бъде по-лесно
                          то ако се дават верни стари кодове или имена и един велокъп в ексел ще свърши работа. но очевидно всеки ги дава както му дойде.

                          Коментар


                          • БигБеар, работиш на аксес, нали. Използвай новите кодове, като уникални идентификатори за релациите ти между таблиците в базите данни, а старите кодове, които са по лесни за ползване нека да бъдат ползвани от форумците.

                            Състави една екселска таблица с две колони, нов и стар код, Която да се ползва от всички и ще ти бъде по-лесно

                            Коментар


                            • Портфейл на 4ubaka

                              Стойност на портфейла (лв.)
                              14 923,300КЕШ (лв.)
                              2 897,500Доходност (%)
                              +49,23

                              Код Дял от портфейла Брой акции Начална цена (лв.) Последна цена (лв.) Изменение Стойност на позицията (лв.)
                              CCB 37,79% 4 000 0,817 1,410 +72,48% 5 640,000
                              FZLES 7,74% 30 34,000 38,510 +13,26% 1 155,300
                              CHIM 27,74% 2 000 1,050 2,070 +97,14% 4 140,000
                              MONBAT 7,31% 150 4,750 7,270 +53,05% 1 090,500
                              КЕШ 19,42% - - - - 2 897,500

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Нали!
                                И аз си знам номера. Много милиционерски е.
                                Ако си загубя телефона мога да позвъня само на него.

                                А едно време като набирахме телефонните номера ръчно, знаех стотина телефона.
                                на мен моя телефонен номер ми стои под името Moia

                                Коментар

                                Working...
                                X