IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
    Нека пусне малко въздух и може да стане.
    Скоро май не сме правили нова анкета.
    Big Bear, Може да пуснеш една след края на отчетите - да видим какви са новостите след 3 месеца неизвестност, дали има някакви съществени промени покрай политическата криза и ктб !?
    Ей това е чудесна идея! Досега не съм участвал в анкета на форума - любопитно ми е за каква тема, как ще изглежда и т.н.?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
      Билборд.
      Нека пусне малко въздух и може да стане.
      Скоро май не сме правили нова анкета.
      Big Bear, Може да пуснеш една след края на отчетите - да видим какви са новостите след 3 месеца неизвестност, дали има някакви съществени промени покрай политическата криза и ктб !?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
        Кажете някоя недоизбушена позиция на сметка, май пак се плондирваме
        Билборд.

        Коментар


        • Портфейл на форума 3Q 2014

          В анкетата са участвали 106 души, което е леко над средното. Попълвана е само в двата дена през които е била видима в съответната тема на форума.
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Кажете някоя недоизбушена позиция на сметка, май пак се плондирваме

            Коментар


            • Готино, Биг!
              Очаквани и неочаквани находки.
              Ще следя, дано попълнят повече колеги.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                Сайтът с анкетите заспа - вероятно ще се оправи след малко
                Даже в админ панела не мога да вляза
                Всичко вече е наред - току що попълних анкетата !!!!
                мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                Коментар


                • Сайтът с анкетите заспа - вероятно ще се оправи след малко
                  Даже в админ панела не мога да вляза
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Мисля да пробвам нов вид анкета

                    Портфейл на Форума 3Q 2014

                    Тъй като често казват, че отговорите на анкетата са предопределени от притежаваните портфейли реших да направя анкета, която да следи тъй да се каже портфейла на Форума. Ако има полза от данните ще я поддържам на тримесечна или пък даже на месечна база, иначе ще си остане еднократна.

                    Благодаря на участвалите в предните анкети!
                    има някакъв бъг!

                    Коментар


                    • Мисля да пробвам нов вид анкета

                      Портфейл на Форума 3Q 2014

                      Тъй като често казват, че отговорите на анкетата са предопределени от притежаваните портфейли реших да направя анкета, която да следи тъй да се каже портфейла на Форума. Ако има полза от данните ще я поддържам на тримесечна или пък даже на месечна база, иначе ще си остане еднократна.

                      Благодаря на участвалите в предните анкети!
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • И аз благодаря Беър за анкетата и анализа. Хубаво е всички да видим как седим спрямо масата. Аз лично вървя със стадото, с лека песимистична нотка.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                          1249 е средното ниво на СОФИКС при което форумът би продал позициите си в български акции.

                          Таблицата с класацията е тук
                          Класация на българските акции 3Q 2014
                          Ами да живей 1249! И аз бих продал, като илядим А дано и скоро!
                          Благодаря, BigBear

                          Коментар


                          • Увеличение на мечите настроения, бичите очаквания макар и по-малки спрямо началото на годината все пак са повече. Силно се забавя се отчитаната честота на търговия спрямо началото на годината. 1249 е средното ниво на СОФИКС при което форумът би продал позициите си в български акции. Желанието да се инвестира значителна част от разполагаемите активи също е намалено. Ако преди две тримесечия 33% от форума бяха готови да вложат на 100 % в български акции сега вече те са 21%

                            Има леко увеличение на кредитната експозиция, но все пак съществен дял на кредитно купени акции имат едва 8 % от анкетираните. Последният отговор на анкетите е от преди 5 дни така че последвалото покачване на цените на акциите не е отразено в анкетата.

                            Отново акциите от групата на Химимпорт са с най големи оценки за подцененост, докато дивидентските акции са справедливо оценени като текуща цена според форума. Все пак обаче инвеститорите през това тримесечие заеха силно защитна позиция в покупки на дивидентски акции спрямо началото на годината. Ако тогава намерение за покупката им са заявявали 13 %, то сега са 38 %. Депозитите вече въобще не се споменават – едва в целите на 1 % анкетираните са инвестиция в депозити спрямо 7 % преди година.

                            Таблицата с класацията е тук

                            Класация на българските акции 3Q 2014
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              попълнихте ли?
                              Не можахме. Вече са закрити. Другия път.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                                Още 10 - 15 попълвания трябват за съпоставимост с предходни тримесечия. В понеделник ще ги затворя и двете анкети. Благодаря на участвалите

                                Пазарен ветропоказател 2Q 2014

                                Очаквания за основните български акции 2Q 2014
                                попълнихте ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X