IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    ако ми позволите, да изплющя цялата класация - ей тъй, да се вижда по-добре

    Браво Тони!
    Подозирах, че Холдчето няма да им е в устите, но те ме изненадаха тотално Изцяло липсва в списъка. Браво, ще им дойде май акъла на меринджеите )))
    Общото впечатление ми се разваля само от Елтосчето, което са успели да напъхат по средата
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • ако ми позволите, да изплющя цялата класация - ей тъй, да се вижда по-добре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Кирето също може да се зарадва. Някой е успял в последния ред да вкара и рекламка на Унипак
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Просто съм изненадан, че ги няма обичайните заподозрени - Няма ги хим,цкб, пиб, дори в бреф не са се доверили за догодина.
          А това е нищо .... КТБ я няма дори
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Аз пък съм изненадан, че участва CENHL, но нито едно от дъщерните дружества.
            Срам ги е да си признаят, че дъщерните са предварително оценени
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
              По-стока са естествено, все пак вероятни +30%/конкретно за неговите говоря, а не по принцип/ е по-добре от вероятни -30%
              Очакваш ръст в приходите с 30%!? Откъде това, като вече от година всичко е запълнено с наематели, а отгоре на кулите е само небето !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Просто съм изненадан, че ги няма обичайните заподозрени - Няма ги хим,цкб, пиб, дори в бреф не са се доверили за догодина. От значение е кой е участвал в проучването, ето Цачев си хвали Монбат и Спиди и си ги вдига в класацията
                Аз пък съм изненадан, че участва CENHL, но нито едно от дъщерните дружества.

                Коментар


                • По-стока са естествено, все пак вероятни +30%/конкретно за неговите говоря, а не по принцип/ е по-добре от вероятни -30%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    Чичето със Софарма изобщо няма място в класацията
                    Виж с имотите е друга бира
                    Че имотите да не са по-стока от чичето !?
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Не говори така!
                      Аз съм ортак с него в Софарма
                      Добре де, няма !
                      Ще смекчим язвителните текстове! Че май и аз съм съортак там
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Просто съм изненадан, че ги няма обичайните заподозрени - Няма ги хим,цкб, пиб, дори в бреф не са се доверили за догодина. От значение е кой е участвал в проучването, ето Цачев си хвали Монбат и Спиди и си ги вдига в класацията

                        Коментар


                        • Чичето със Софарма изобщо няма място в класацията
                          Виж с имотите е друга бира

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Е може би, си очаквал, да видиш чичето като черешката на тортата!? Не става, кой ли не разбра вече, че не е мажовец-мечта
                            Особено след случая "севтополис"
                            Не говори така!
                            Аз съм ортак с него в Софарма

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Много съм изненадан от подредбата!

                              п.п. Владо с това "прелестно отношение" - направо кефи
                              Е може би, си очаквал, да видиш чичето като черешката на тортата!? Не става, кой ли не разбра вече, че не е мажовец-мечта
                              Особено след случая "севтополис"
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Добре би било Капитал да дадат целите "десетки" на "участниците".
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X