IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КФН

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
    Ами проблемът е, че нищо не правят, за да оправят средата, но това не е чудно, като се има предвид, колко бос е Мавъра, за който капиталовият пазар в България са 20 фалирали брокерчета.
    Колега , говориш в множествено число - " правят " , " оправят " . След това казваш - " Мавъра е виновен , за това че не е оправена средата " !

    Въпроса ми е следния към теб :

    За коя среда ти е виновен Мавродиев ?

    За тази която с дружни усилия с помощта на Апостолов , Ранкова и т.н. моделирахте за да точите парите от фондовете които управлявате ?

    Ако е отговора ти е ДА , тогава съм съгласен с теб - Виновен ти е Мавродиев !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val2 Разгледай мнение
      Да не би нещо да са ти направили ?!
      Ами проблемът е, че нищо не правят, за да оправят средата, но това не е чудно, като се има предвид, колко бос е Мавъра, за който капиталовият пазар в България са 20 фалирали брокерчета.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
        Мавродиев и хората, които доведе са много зле
        Да не би нещо да са ти направили ?!

        Коментар


        • Не вярвам Дянков да закрие КФН.
          Те не смогват да се справят с бюрокрацията, че някой друг ли ще успее?
          Мавродиев се изказа за фонда и стана неудобен, ама по-скоро ще бастисат него
          отколкото КФН.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val2 Разгледай мнение
            Там не беше ли назначена некаква комунистка за главен секретар ?!
            Са Дянков като ги закрие, набързо ще ги прати обратно в комуните

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val2 Разгледай мнение
              Там не беше ли назначена некаква комунистка за главен секретар ?!
              Мавродиев и хората, които доведе са много зле

              Коментар


              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                Сегашната управа на БФБ е добра и адекватна според мен. Има разбиране за пазара, има опит и т.н. Парашутистите са в комисията.
                Там не беше ли назначена некаква комунистка за главен секретар ?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                  Сегашната управа на БФБ е добра и адекватна според мен. Има разбиране за пазара, има опит и т.н. Парашутистите са в комисията.
                  Сегашната управа на БФБ за нищо не става и ясно го доказа с двата сайта.

                  Напълно съм съгласен, че има опит напълно да ни до закопае.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                    То сега положението е зле а без КФН ще стане направо пълна простотия.

                    Аз съм за уволнението на управата на БФБ на първо време.
                    Сегашната управа на БФБ е добра и адекватна според мен. Има разбиране за пазара, има опит и т.н. Парашутистите са в комисията.

                    Коментар


                    • То сега положението е зле а без КФН ще стане направо пълна простотия.

                      Аз съм за уволнението на управата на БФБ на първо време.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Ако това е начинът да се подобри финансовия надзор, аз също съм ЗА, защото това в момента, а и през последните години, е нетърпимо. Абсолютно некомпетентни хора управляват небанковия надзор и са на път да сложат кръста на гроба на пазара на небанкови финансови услуги

                        Коментар


                        • ДА МНОГО ДОБРА ИДЕЯ Е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nabludatel63 Разгледай мнение
                            Дянков обмислял да закрие КФН?

                            Вицепремиерът възражда старата идея за обединение на банковия и финансовия надзор.

                            Дните на Комисията за финансов надзор може да са преброени, научи Bulgaria On Air. Според добре информиран източник финансовият министър Симеон Дянков обмислял да възкреси позабравената идея за обединяване на банковия с финансовия надзор. В момента контролът върху банковия сектор се осъществява от съответното управление на БНБ, а КФН отговоря за компаниите от небанковия финансов сектор.

                            Министърът на финансите намекна за подобни амбиции още в началото на правителствения мандат преди повече от две години. "Кризата показа, че надзорът трябва да е по-концентриран. Тогава, може би, сегашната КФН няма да е необходима", каза тогава Симеон Дянков. Публична тайна са принципните различия между него и председателя на КФН Стоян Мавродиев, който тези дни разкритикува идеята на министъра за по-активно управление на Сребърния фонд като "опасна".

                            http://www.bgonair.bg/bg/news/bulgar...a_zakrie_kfn_/
                            Напълно подкрепям тази идея, колкото по - скоро, толкова по - добре...

                            Коментар


                            • Дянков обмислял да закрие КФН?

                              Вицепремиерът възражда старата идея за обединение на банковия и финансовия надзор.

                              Дните на Комисията за финансов надзор може да са преброени, научи Bulgaria On Air. Според добре информиран източник финансовият министър Симеон Дянков обмислял да възкреси позабравената идея за обединяване на банковия с финансовия надзор. В момента контролът върху банковия сектор се осъществява от съответното управление на БНБ, а КФН отговоря за компаниите от небанковия финансов сектор.

                              Министърът на финансите намекна за подобни амбиции още в началото на правителствения мандат преди повече от две години. "Кризата показа, че надзорът трябва да е по-концентриран. Тогава, може би, сегашната КФН няма да е необходима", каза тогава Симеон Дянков. Публична тайна са принципните различия между него и председателя на КФН Стоян Мавродиев, който тези дни разкритикува идеята на министъра за по-активно управление на Сребърния фонд като "опасна".

                              http://www.bgonair.bg/bg/news/bulgar...a_zakrie_kfn_/

                              Коментар


                              • http://www.nasdaq.com/newsroom/photo...ges/WALL11.jpg

                                http://www.nasdaq.com/newsroom/photolib/main.stm#item_1

                                Снимката е собственост на НАСДАК. Надявам се комисията да е получила разрешение. Очаквам да има някакво становище, защото аз ще изпратя запитване до Насдак и със сигурност ще получа отговор.
                                Ако има такова разрешение поднасям предварително извинения на уважаваната комисия.
                                А ако имат разрешение, трябва задължително под снимката да пише:
                                "© Copyright 2006, The Nasdaq Stock Market, Inc."



                                Photo usage terms: These photos are © Copyright 2004-2006, The Nasdaq Stock Market, Inc. and are available for re-publication by accredited media and other non-commercial users only. The appropriate Nasdaq copyright notice: "© Copyright 2006, The Nasdaq Stock Market, Inc." should accompany all photos.

                                Any commercial use of these photos, including any use designed to promote an individual, company, Web site, product or service is strictly prohibited without the prior review and written consent of The Nasdaq Stock Market, Inc.

                                Коментар

                                Working...
                                X