IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КФН

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
    https://bivol.bg/banev-40-millions-offshore.html

    Ето затова г-жо КФН, след моите сигнали ВАШАТА ИНСТАНЦИЯ не свърши нищо!!! И при VIDA пак НИЩО НЕ СВЪРШИХТЕ!!! А един журналист успява??!!


    От такива като Банев трябва да си изкарвате парите, а не да ме цакате като частен инвестор. Аз си затварям всички позиции и си заминавам от БФБ !!!

    дО МНОООГОуважаваната прецедателка на КФН

    че защо да вършат каквото и да било!????
    бОли ги фара за борсовите дружества. заплати и хонорари под масата нали получават!???
    к'во повече да ги сърби? за Баневи скоро от някоя канавка могат съобщават

    Коментар


    • Много си запалил... Какъв ти е проблема с тия?

      Коментар


      • да живее КФН
        http://www.dnevnik.bg/photos/2013/12...e_polimeri_ad/

        Коментар


        • https://bivol.bg/banev-40-millions-offshore.html

          Ето затова г-жо КФН, след моите сигнали ВАШАТА ИНСТАНЦИЯ не свърши нищо!!! И при VIDA пак НИЩО НЕ СВЪРШИХТЕ!!! А един журналист успява??!!


          От такива като Банев трябва да си изкарвате парите, а не да ме цакате като частен инвестор. Аз си затварям всички позиции и си заминавам от БФБ !!!

          дО МНОООГОуважаваната прецедателка на КФН

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6i60 Разгледай мнение
            [ATTACH=CONFIG]n3248980[/ATTACH]
            Баш такива... изсъхнали... напролет...

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	154397_443x365.jpg
Views:	1
Size:	78.4 КБ
ID:	3248980

              Коментар


              • Парламентът избра Диана Йорданова и Бойко Атанасов за зам.-председатели на Комисията за финансов надзор (КФН). В тяхна подкрепа гласуваха 117 народни представители, против бяха 6, а 23-ма се въздържаха, съобщи агенция "Фокус".

                Диана Йорданова е депутат от ГЕРБ и заместник-председанел на парламентарната бюджетна комисия, а Бойко Атанасов е бивш изпълнителен директор на НАП.

                Кандидатурите бяха предложени от председателя на КФН Карина Караиванова, след като през юли народните представители отхвърлиха предишните номинации на Румен Соколов и Йордан Чомпалов.

                Диана Йорданова бе избрана за заместник-председател на КФН, който да ръководи управление "Осигурителен надзор". Бойко Атанасов пък ще поеме контрола на управление "Надзор на инвестиционната дейност".

                Коментар


                • Има...едно нагоре и 2017та. Или напиши в линка ти 2017 накрая.

                  Коментар


                  • Преди имаше информация за застрахователите със статистика по месеци.

                    http://www.fsc.bg/bg/pazari/zastraho...rahovane/2016/

                    От 2017 - йок.

                    Каква е причината?

                    Коментар


                    • Има ли пилот в самолета !?

                      Коментар


                      • А след това секретарката на Киро Джапанката .

                        Коментар


                        • каква комисия какви 5 лева ... като до скоро я управляваше спец по пране на пари и офшорни схеми ...
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Добре натриха носа долнодъбнишкия ч............джия .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ubredebre Разгледай мнение
                              Уважаеми служителю на КФН!
                              Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
                              Тази тема се превърна в опитно поле за чиновници от КФН.
                              Всеки си има мнение. Аз дори не знам къде е КФН, камо ли да съм служител - там май почти всички са юристи. Пък и съм страдал от техни действия. Но продължавам да твърдя, че сегашното КФН е няколко етажа над предишните.
                              А плювачите да не би (вероятно) да са бивши (прогонени) служители на КФН?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
                                Тази тема се превърна в опитно поле за чиновници от КФН..Ние знаем , че са сладки службичките там и се влиза само с връзки..Знаем и колко са ни ощетявали мажоритарите с благословията и затваряне на очите от контролиращите..Знаем и как 9 години пазара не мърда и се отписват публични дружества , а нищо не се правеше за промяна.. Няма смисъл да се хвалите сами и да обиждате конкурентите си..
                                Правите го много смешно и жалко..

                                Коментар

                                Working...
                                X