IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хората вече не залагат в заложни къщи, поне не колкото преди

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Анкетата е дълбоко погрешна. Защото българите залагат повече от всякога на заложни къщи. Другите два въпроса са само допълнение към несгодите им!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от капитан Немо
      Като суми в актива :
      75.4 % -злато
      24.6%- вещи
      Това откъде е ?

      Коментар


      • Залагат, еле пък сега като не дават банките, разните мутренски издънки дето бизнесмени със заложни къщи станаха, бая раабота имат

        Коментар


        • Много интересно как решихте, че вече не се залага. Тук пък при нас бизнеса много върви, даже започнаха да отварят нови къщи

          Коментар


          • Като суми в актива :
            75.4 % -злато
            24.6%- вещи
            "НИКОГА НЕ ПРЕНЕБРЕГВАЙ ИНТУИЦИЯТА СИ. НО И НЕ МИСЛИ, ЧЕ САМО ТЯ СТИГА."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesho777
              Първоначално изпратено от Jekata
              В тази връзка ми е интересно каква част от залога е злато в проценти от общите залози. Не за друго то поне винаги има пазар
              в момента почти 100% .........
              Следователно не е това причината имайки предвид ликвидността на златото

              Мога ли да питам за достоверността на процента ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata
                Първоначално изпратено от капитан Немо
                Предлагам да има в анкетата точка 3 - Няма на кого да продават.
                В тази връзка ми е интересно каква част от залога е злато в проценти от общите залози. Не за друго то поне винаги има пазар

                в момента почти 100% .........

                Коментар


                • Първоначално изпратено от капитан Немо
                  Предлагам да има в анкетата точка 3 - Няма на кого да продават.
                  В тази връзка ми е интересно каква част от залога е злато в проценти от общите залози. Не за друго то поне винаги има пазар

                  Коментар


                  • Предлагам да има в анкетата точка 3 - Няма на кого да продават.
                    "НИКОГА НЕ ПРЕНЕБРЕГВАЙ ИНТУИЦИЯТА СИ. НО И НЕ МИСЛИ, ЧЕ САМО ТЯ СТИГА."

                    Коментар


                    • Отново питам кога затегнаха кредитирането у нас ?
                      Не би ли трябвало да има ръст в следващи периоди ?
                      Нямам препоръки !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от boogeyman
                        Според мен тфа ще е един от най-печелившите бизнеси за 2009! един то малкото печеливши! А таз новина ми звучи толкова абсурдно колкото и новината “ Апартаментите в Румъния скочиха с 10%” Има нещо гнило тука
                        ……..не е препоръка за търговия
                        Определено е трудно да се повярва, че печалбата е намаляла напоследък особено при стягането на отпускането на кредити.
                        Да не би да имат нова конкуренция на хоризонта?
                        Забележка: Горният пост не е препоръка за инвестиционни или спекулативни действия!

                        Коментар


                        • ....

                          Коментар


                          • Според мен тфа ще е един от най-печелившите бизнеси за 2009! един то малкото печеливши! А таз новина ми звучи толкова абсурдно колкото и новината “ Апартаментите в Румъния скочиха с 10%” Има нещо гнило тука
                            ……..не е препоръка за търговия

                            Коментар


                            • ....
                              ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dikobraz
                                Затворени са обекти в кварталите Студентски град, Бенковски, Нови Искър и Христо Ботев.

                                бенковски и нови искър ясно там рядко някой ще заложи нещо
                                но ме учудва христо ботев. живеещите в този и подобни квартали са основни клиенти на заложните къщи.

                                и още нещо се питам а какво ги правят после заложените и непотърсени неща.
                                забелязал съм че цените на които ги продават. специално ТВ и инструменти /за работа, не за свирене;-)/ са съизмерими с магазинските цени
                                Бенковски бившия Биримирци, непосредствено до щата Орландо. Филипините пасти да яде в сравнение с Орландо, малкия Париж
                                За Ботев и аз се учудих най-вече поради изказаните от теб съображения.
                                За продажбите - влизайки и подпитвайки цената мисля слиза. Всеки иска да изцеди максимума

                                Коментар

                                Working...
                                X