IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днес ли е емисията на 300 млн.лв. ДЦК?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Плюс това емисията е едногодишна.

    В рамките на една година трудно ще фалираме.

    А и преди има няма 10 дена правителството върна 800 милки от оня прословут заем дето Дянков изхвърча заради него през януари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
      0.60% наистина е много добра цена.
      Още ли мислиш,че не могат да натискат банки и фондове
      Банките не ги натиска правителството, а кеша за които плащат лихва а стои обездвижен без доходност, защото няма добри кредитополучатели.
      0,6% е по добре от 0 .......
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Radoslava Разгледай мнение
        Днешната постигната рекордно добра годишна доходност от 0.60% на ДЦК само показва нарастващото доверие в страната ни. Протестиращите трябва да се замислят и да оценят такива добри постижения. Нека да се даде шанс на Орешарски да покаже на какво е способен.
        0.60% наистина е много добра цена.
        Още ли мислиш,че не могат да натискат банки и фондове
        Only God Can Judge me...

        Коментар


        • Днешната постигната рекордно добра годишна доходност от 0.60% на ДЦК само показва нарастващото доверие в страната ни. Протестиращите трябва да се замислят и да оценят такива добри постижения. Нека да се даде шанс на Орешарски да покаже на какво е способен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Repoman Разгледай мнение
            Ще натиснат, обаче има ли кого и как? ГЕРБ си имаха банки и си ги натискаха, сега новите още не са много в час.
            Е това беше вица на седмицата !!!
            С Орешарски премиер !
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • 0.60 %

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                Лично аз не вярвам... ще ги натиснат за по-ниска цена
                Все пак 300млн не са толкова голяма емисия,че да плащат много.

                P.S. Колче,не се ебавай с човека
                Ще натиснат, обаче има ли кого и как? ГЕРБ си имаха банки и си ги натискаха, сега новите още не са много в час.
                Вярно, че 300млн.лв. не са голяма емисия, но е първата по-голяма на новите.
                Има ли вече инфо как е минал аукциона, или още го мъдрят?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Repoman Разгледай мнение
                  Имаме ли вече новини за пласираното количество и получените лихви?
                  Ясно е, че ще се пласира на 100%, обаче за мен са много интересни лихвите на които това ще стане, по-точно дали най-после ще минем 5% или не. Дано да минем.
                  Лично аз не вярвам... ще ги натиснат за по-ниска цена
                  Все пак 300млн не са толкова голяма емисия,че да плащат много.

                  P.S. Колче,не се ебавай с човека
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Repoman Разгледай мнение
                    Имаме ли вече новини за пласираното количество и получените лихви?
                    Ясно е, че ще се пласира на 100%, обаче за мен са много интересни лихвите на които това ще стане, по-точно дали най-после ще минем 5% или не. Дано да минем.
                    Какво е 5% ?
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Имаме ли вече новини за пласираното количество и получените лихви?
                      Ясно е, че ще се пласира на 100%, обаче за мен са много интересни лихвите на които това ще стане, по-точно дали най-после ще минем 5% или не. Дано да минем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                        http://www.bnb.bg/FiscalAgent/FAOnet...CTION_OFFER_BG

                        Ами погледни на сайта на БНБ какво си заразпитвал.
                        Благодаря, замо там не погледнах. Свикнал съм да гледам първо на минфин, а там и дума не намерих, обикновено на първата страница още поставят подобни новини.
                        Да видим как ще протече аукционна при новите условия.

                        Коментар


                        • http://www.bnb.bg/FiscalAgent/FAOnet...CTION_OFFER_BG

                          Ами погледни на сайта на БНБ какво си заразпитвал.
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • Всички деца разправят, че е днес.

                            Коментар


                            • Хайде де хора, днес ли е емисията или не?
                              Странното е, че никъде нищо не намирам по темата, все едно това е нещо секретно и всички го крият. Започвам да се чудя дали не съм сънувал новината тази сутрин ...

                              Коментар


                              • Днес ли е емисията на 300 млн.лв. ДЦК?

                                Здравейте, тази сутрин подучих по първа за емисиая от 300млн.лв. ДЦК-та, но нищо не намирам на минфин. Дали е днес или аз нещо не съм дочул, защото и в интернет нищо не намирам по въпроса?
                              Working...
                              X