IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изкупуване на вземания

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Купувам вземания на инвеститора от държавата на 10%!
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Продавам вземане за 2000 лв. от физическо лице, обезпечено с изпълнителен лист от съда.

      Коментар


      • Продавам вземане от физическо лице на стойност 18 000лв., обезпечено с договор за заем и запис на заповед

        Коментар


        • Стигнахме до същината на въпроса, ако някой има информация за такива фирми за ископуване на вземания нека да сподели.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al_stefanov Разгледай мнение
            Физическо лице е. И най вероятно си урежда трудовите му възнаграждения да не минават по банков път, защото не използва банки(сметките са празни)
            Май единственото, което можеш да направиш е да продадеш вземането.
            "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

            Коментар


            • Физическо лице е. И най вероятно си урежда трудовите му възнаграждения да не минават по банков път, защото не използва банки(сметките са празни)

              Коментар


              • И аз имам една запис на заповед о договор за наем за 5 000 лв. още от 2007 г. Закачил съм си я на стената да ме подсеща, че е важно не какви обезпечения и документи имаш за заем, а качеството на човека на когото отпускаш...
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
                  длъжника физическо лице ли е?
                  ако е физическо лице проблема може да се реshi физическi

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al_stefanov Разгледай мнение
                    Имам си частен съдя изпъпнител който казва "нищо не мога да направя!"
                    длъжника физическо лице ли е?
                    "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                    Коментар


                    • Имам си частен съдя изпъпнител който казва "нищо не мога да направя!"

                      Коментар


                      • Практика стара като Римската империя - справка публиканите.
                        http://encyclopedia2.thefreedictionary.com/Publicanus
                        Last edited by Fiscalist; 12.07.2011, 14:28.
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al_stefanov Разгледай мнение
                          Привет и от мен.
                          Хайде посъветвайте нещо и мен, имам изпълнителен лист за около 11 000$ с лихвите вече са и повече. Но длъжника не иска да ги дава, въпреки че ги има. Приемам съвети.
                          намери си адвокат, който се занимава с такива неща.
                          "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                          Коментар


                          • Привет и от мен.
                            Хайде посъветвайте нещо и мен, имам изпълнителен лист за около 11 000$ с лихвите вече са и повече. Но длъжника не иска да ги дава, въпреки че ги има. Приемам съвети.

                            Коментар


                            • Привет. Първоначално мога да препоръчам фирма, която да се пробва да ви събере вземането - www.stefanovi-energy.com. Фирмата работи с няколко банки и лизингови дружества, а резултатите са им доста добри. Не го приемайте като реклама даже не знам дали въобще ще се заемат с ваши случай. Просто ги познавам и знам как работят.

                              Коментар


                              • Имате Л.С. и Вие.
                                ГДБОП- гражданско движение за борба с организираната политическа престъпност.

                                Коментар

                                Working...
                                X