IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Danske bank пуска емисия облигации в левове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде УВО 2011

    Danske Bank съкращава 2000 служители

    Коментар


    • Тази тема трябва да се затваря вече, изчерпана е. Облигациите имаха падеж, Данске си оправиха суапа и така...Нито лева девалвира, нито нищо. Просто тука в тоя форум се изписват страхотни глупости. Данске Банк не е хедж фонд и има строг контрол върху риска, такива голи спекули срещу валути в Данске не правят....На тоя от колегите дето пише, че Данске Банк са листвани на борсата в Хелзинки, много поздрави. Данске Банк са датска банка листвана на борсата в Копенхаген (Omex). Част от групата е Сампо Банк от Финландия, ама те са третирани като бранч. Един от най-големите акционери е АП Мьолер (Мерск). Също Данске Банк не е националната банка на Дания, някой и това си го мислят...Хората си вдигат капитал в рализчни страни, има даже облигации в румънски лей и то при по-голяма лихва от тази на облигациите в лева....ми това е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ
        Още е рано да се радваме, че е опазена стабилността на лева.
        Днес чух някакви коментари за голяма дупка в бюджета на здравната каса- постъпленията от здравни осигуровки рязко са паднали. Това значи и с пенсионния фонд е така.
        Бай ви Дянков има още много да дърпа юздите и дано намери подкрепа за това, че иначе може други да се смеят последни.
        Касата имат резерв и то немалък,но нещо не им дават да го ползват,ама не се сещам защо.А пенсионният отдавна е сдухан.

        А ,пък Данске хич не ги мислете,верно има изработени ,но не са те.Един от коментиращите преди няколко дни е напипал нещичко.....

        Коментар


        • Още е рано да се радваме, че е опазена стабилността на лева.
          Днес чух някакви коментари за голяма дупка в бюджета на здравната каса- постъпленията от здравни осигуровки рязко са паднали. Това значи и с пенсионния фонд е така.
          Бай ви Дянков има още много да дърпа юздите и дано намери подкрепа за това, че иначе може други да се смеят последни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Петър Караиванов
            Да предположим, че с левчата са си ги шибнали на депозит
            Всяка БГ банка миналата година щеше да им ги вземе на поне 10% лихва. Те със сигурност са спазарили поне 11.25%

            Да предположим,че както крякаха "Оптимистите на БФБ" са ги нашили в БГ акции. Ами нали според собствените Ви думи СОФИКС е отбелязал ръст от 80% за 2009г.!?

            Е как да загубят питам тогава? От какво? Хората значи са си направили тънките сметки и са изкарали пари. Дай Боже всеки му.
            Както се казва - в минало време най-хубаво се пророкува
            Да предположим че не са ги държали в левчета - нали залогът е бил в момента България да е на хала на Гърция но без подкрепата на еврото.

            http://www.nasdaqomxnordic.com/share...rument=CSE1586

            Ей-го голямото печелене на Данске .... личи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от мечето Йоги
              Първоначално изпратено от krasii
              Йоги мога да заложа 1000 долара за 1 година ако искаш дай предложение как да стане
              Със странни субекти и комарджии не се занимавам, нЕам нерви просто, нито време. Имаше един форумец, Netware 5, който беше спечелил няколко такива облога, но ... се оказа че има липса на кеш ... при комарджиите. ))
              Освен това, доларът изобщо не ми е атрактивен. ))
              Ми да.... Спечелих 1000 лева от Zlata Lamia, но той се покри и не плаща. Сега сигурно пише тук във форума с друг ник ...... Абе въобще много отворковци се навъдиха напоследък .....
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                Чета и се чудя колко много невежество и андрешковщина има на едно място !
                Данске били изгубили !?

                И как загубиха,че хич не ми е ясно?

                Да предположим, че с левчата са си ги шибнали на депозит
                Всяка БГ банка миналата година щеше да им ги вземе на поне 10% лихва. Те със сигурност са спазарили поне 11.25%

                Да предположим,че както крякаха "Оптимистите на БФБ" са ги нашили в БГ акции. Ами нали според собствените Ви думи СОФИКС е отбелязал ръст от 80% за 2009г.!?

                Е как да загубят питам тогава? От какво? Хората значи са си направили тънките сметки и са изкарали пари. Дай Боже всеки му.
                Ооооо, Пешо :-) Ти си обърнал плочата. Сега е момента да посъветваш и другите да сменят асортимента :-))))
                МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                Коментар


                • Чета и се чудя колко много невежество и андрешковщина има на едно място !
                  Данске били изгубили !?

                  И как загубиха,че хич не ми е ясно?

                  Да предположим, че с левчата са си ги шибнали на депозит
                  Всяка БГ банка миналата година щеше да им ги вземе на поне 10% лихва. Те със сигурност са спазарили поне 11.25%

                  Да предположим,че както крякаха "Оптимистите на БФБ" са ги нашили в БГ акции. Ами нали според собствените Ви думи СОФИКС е отбелязал ръст от 80% за 2009г.!?

                  Е как да загубят питам тогава? От какво? Хората значи са си направили тънките сметки и са изкарали пари. Дай Боже всеки му.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от мечето Йоги
                    Първоначално изпратено от krasii
                    Йоги мога да заложа 1000 долара за 1 година ако искаш дай предложение как да стане
                    Със странни субекти и комарджии не се занимавам, нЕам нерви просто, нито време. Имаше един форумец, Netware 5, който беше спечелил няколко такива облога, но ... се оказа че има липса на кеш ... при комарджиите. ))
                    Освен това, доларът изобщо не ми е атрактивен. ))
                    То имаше и един Злата ламя дето се хвана с мен на бас за 50000 евро че борда ще падне до края на 2009г но вече се подвизава с друг ник и сега може би иска други басове.Та на такива сме се нагледали.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от krasii
                      Щом не си готов да се занимаваш с подобни глупости се въздържай от такива коментари
                      Разбира се, че с глупости не ми се занимава, но като ще ни занимавате с тях, ще си запазя правото да НЕ се въздържам от коментари. ))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от krasii
                        Йоги мога да заложа 1000 долара за 1 година ако искаш дай предложение как да стане
                        Заложи ги при мен - срещу Мечето
                        Да гарантирам ликвидността

                        Коментар


                        • Няма проблеми:-).Между другото дали букмейкърските къщи не предлагат залози против борда

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от krasii
                            Щом не си готов да се занимаваш с подобни глупости се въздържай от такива коментари
                            Пич, не се ядосвай на мечето. Просто такива дето залагаха виртуални пари на твоята кауза имаше много. Не си първият. Повечето от тях изчезнаха, като скрап от двора на Кремиковци :-)
                            МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                            Коментар


                            • Щом не си готов да се занимаваш с подобни глупости се въздържай от такива коментари

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от krasii
                                Йоги мога да заложа 1000 долара за 1 година ако искаш дай предложение как да стане
                                Със странни субекти и комарджии не се занимавам, нЕам нерви просто, нито време. Имаше един форумец, Netware 5, който беше спечелил няколко такива облога, но ... се оказа че има липса на кеш ... при комарджиите. ))
                                Освен това, доларът изобщо не ми е атрактивен. ))

                                Коментар

                                Working...
                                X