IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся следните български юбилейни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
    Язе питам кой кво дава, а ми отговарят клошари-квартиранти обидени че искам суха пара.
    През цялото време иде реч за студио, сега пък се искала суха пара...което обаче ще е подобно на "копче-балтон"...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Добре бе тарикат-нумизмати - неплащачи
      Ако добавя около 200гр. злато от пръстени и гривни и около 200гр. сребро от пръстени и гривни, както и един Дарвил от 1928г. и един джобен часовник от 1930г., ще добавите ли кешова стойност към монетите за да ми шитне някой студийце на Съни Бийч или сте тотално сбъркани клошари които чакат само кьоравото?
      Неплащач би следвало да е човек, взел нещо, но изчезнал за плащането. Поне в моите очи. Нумизматиката пак в същите не включва часовници.

      Естествено това не значи, че няма да се появи някой да ги таксува за 20-30 хил. лв.

      Нямам препоръка за каквото и да е!

      Коментар


      • Добре бе тарикат-нумизмати - неплащачи
        Ако добавя около 200гр. злато от пръстени и гривни и около 200гр. сребро от пръстени и гривни, както и един Дарвил от 1928г. и един джобен часовник от 1930г., ще добавите ли кешова стойност към монетите за да ми шитне някой студийце на Съни Бийч или сте тотално сбъркани клошари които чакат само кьоравото?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
          Колко трябва да струват монетите на лорда?
          Според едни - студио в Слънчев бряг, според други - гаражна врата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение
            стигат за свястна врата на гаража в който ще вкарваш файтона купен с парите от лендването..
            Говоря серозно!
            Колко трябва да струват монетите на лорда?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение
              стигат за свястна врата на гаража в който ще вкарваш файтона купен с парите от лендването..
              Говоря серозно!
              Айдееее, мина и ти в графа "неплатежоспособни". Добре дошъл!
              Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              веселушки! КОй от вазе ще ми предложи прилична оферта за моето злато и стари пари. Йеката май се оказа неплатежоспособен. Някой даде ли студио в Съни Бийч ще го "позлатя".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение
                стигат за свястна врата на гаража в който ще вкарваш файтона купен с парите от лендването..
                Говоря серозно!
                .....................
                Значи ще си ги пазя още три века. Да не съм умрял за една врата?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Мнения: 33

                  Днес, 20:48
                  Я и аз за ви попитам, може да има някой нумизмат. Някой интересува ли го 20 златни турски лири от 1923г. с лика на Ататюрк, 20 златни френски франка от 1907г.,с надпис свобода равенство братство и изобразен петел от едната страна сребърна руска рубла от 1843г. , сребърна френска монета от времето на ЛУИ ХІV, българска златна пендара от 23 карата с рождението на Иисус и кръщението му, както и няколко жълтици от времето на султан Махмуд ІІ.
                  Предложението ми е за замяна със студио в Слънчев Бряг или Златни пясъци, защото се интересувам с предимство от имоти.
                  __________________
                  Как изпечели толкова пари?
                  Малкото трудно, многото лесно!
                  стигат за свястна врата на гаража в който ще вкарваш файтона купен с парите от лендването..
                  Говоря серозно!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от danil demirev
                    Продавам 2 стотинки и половина от 1888 година в добро састояние цена 2500 лв. Стотинките са антика с колиционерска стойност тел 0888042645
                    СмЕх голЕм

                    пп цените са в лева
                    Attached Files
                    Last edited by nicknja; 16.11.2010, 23:03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от danil demirev
                      Продавам 2 стотинки и половина от 1888 година в добро састояние цена 2500 лв. Стотинките са антика с колиционерска стойност тел 0888042645
                      Ебаси майката!

                      Коментар


                      • Мнения: 33

                        Днес, 20:48
                        Я и аз за ви попитам, може да има някой нумизмат. Някой интересува ли го 20 златни турски лири от 1923г. с лика на Ататюрк, 20 златни френски франка от 1907г.,с надпис свобода равенство братство и изобразен петел от едната страна сребърна руска рубла от 1843г. , сребърна френска монета от времето на ЛУИ ХІV, българска златна пендара от 23 карата с рождението на Иисус и кръщението му, както и няколко жълтици от времето на султан Махмуд ІІ.
                        Предложението ми е за замяна със студио в Слънчев Бряг или Златни пясъци, защото се интересувам с предимство от имоти.
                        __________________
                        Как изпечели толкова пари?
                        Малкото трудно, многото лесно!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от penko77 Разгледай мнение
                          търся две стотинки и половина
                          имам тази монета в отлично състояние

                          Коментар


                          • borkow

                            BORKOW,
                            Ако говориш за трите монети - сребърна, златна, платинена.
                            Последната цена от Февруари месец в БНБ
                            е 1161 лв.

                            Коментар


                            • Малей, банда - трябва да скивате (или още по-добре да си купите) новата монета на БНБ - по секси пара не съм виждал. Технология, изпълнение, уникални !!!
                              Погледнете в сайтът на БНБ или в моят профил :
                              http://photo-forum.net/index.php?APP...&USER_ID=12362
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Imam edna seria bulgarski jubilejni moneti ECU ,kakvo mislite ...

                                Коментар

                                Working...
                                X