IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си бизнес инвеститор за сериозна идея

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Какви акъли си тръгнал да даваш на други хора, като собственият ти живот е пълен провал във финансов и в семеен план. Какво - искаш и младежа ли да се провали като тебе, и да го завлечеш на дъното в калта?
    Не се бъркай, където не ти е посраната работа. Що не си ЕПМ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
      Ружа Игнатова знаете ли я? Собственичката на ONE COIN КРИПТОВАЛУТАТА,с която чрез полу-измами забогатя резко. Даже сега пак действа с ONE LIFE криптовалутата или каквото е ONELIFE де.

      Тя не е била програмистка и защо аз да не мога да успея с яката ми идея? Нали намеквахте как ще успея като не съм програмист, еми РУЖА ИГНАТОВА как е ''успяла''?
      Е да, но Ружа я издирва ФБР и я очакват към 90 години затвор. Брато ѝ вече гние там. Нищо чудно мафията да я е надушила първа и д-р Ружа вече да е съвсем изгнила.

      Коментар


      • Ружа Игнатова знаете ли я? Собственичката на ONE COIN КРИПТОВАЛУТАТА,с която чрез полу-измами забогатя резко. Даже сега пак действа с ONE LIFE криптовалутата или каквото е ONELIFE де.

        Тя не е била програмистка и защо аз да не мога да успея с яката ми идея? Нали намеквахте как ще успея като не съм програмист, еми РУЖА ИГНАТОВА как е ''успяла''?
        Last edited by fearlessss8; 18.04.2021, 07:04.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Какви акъли си тръгнал да даваш на други хора, като собственият ти живот е пълен провал във финансов и в семеен план. Какво - искаш и младежа ли да се провали като тебе, и да го завлечеш на дъното в калта?
          Помнете ми думата,че ще намеря инвеститор и идеята ми ще успее!!!

          Коментар


          • fearlessss8, според мен ако направиш същото което правят западняците които идват в България да учат и си вземеш една милионерска диплома няма да сгрешиш, записваш медицина и се хващаш яко да четеш. Не ти трябват гугълски идеи и инженерни специалности, цял живот ще си по очи и безработен ако не с двата крака поне с единия ще си в армията на безработните.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Да те окуража и да не те разочаровам, едновременно: Ако е вярно всичко това, може и да излезе работник от теб, в някоя фабрика. За останалото, ще трябва да си напишеш домашното, докато си на работа. Иначе, съжалявам, може да попаднеш в лоша компания а, оттам насетне, не се наемам да прогнозирам. Трябва ти подреденост, системност, прецизност.
              Какви акъли си тръгнал да даваш на други хора, като собственият ти живот е пълен провал във финансов и в семеен план. Какво - искаш и младежа ли да се провали като тебе, и да го завлечеш на дъното в калта?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                Много неща, да преинсталирам компютри,да играя компютърни игри ,да боравя с бормашина, да боравя с мултицет и поялник,да правя някви супер прости уеб сайтове с някви програми/сайтове, да правя някви малки ремонти с поялник, да ловя риби с въдица и макара, да инсталирам различни версии андроид на смартфони, да готвя някви прости манджи като спагети, имам потенциал да се науча да заварявам, мога да боравя с флекс, мога да снимам добре(както снимки така и видео), мога да управлявам готови уеб сайтове. Със сигурност мога и друго , просто сега не се сещам!
                Да те окуража и да не те разочаровам, едновременно: Ако е вярно всичко това, може и да излезе работник от теб, в някоя фабрика. За останалото, ще трябва да си напишеш домашното, докато си на работа. Иначе, съжалявам, може да попаднеш в лоша компания а, оттам насетне, не се наемам да прогнозирам. Трябва ти подреденост, системност, прецизност.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                  Много неща
                  Ако понаучиш малко и поправки по канализацията ще си достоен за титлата handyman в англоговорящите страни. Стига да имаш и шофьорска книжка де. Оттам до ортак на Google е само една стъпка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Нещо от търговия с недвижими имоти??
                    А да и това ,но не някво професионално обаче на супер високото ниво!

                    Коментар


                    • Нещо от търговия с недвижими имоти??

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        А какво можеш?
                        Много неща, да преинсталирам компютри,да играя компютърни игри ,да боравя с бормашина, да боравя с мултицет и поялник,да правя някви супер прости уеб сайтове с някви програми/сайтове, да правя някви малки ремонти с поялник, да ловя риби с въдица и макара, да инсталирам различни версии андроид на смартфони, да готвя някви прости манджи като спагети, имам потенциал да се науча да заварявам, мога да боравя с флекс, мога да снимам добре(както снимки така и видео), мога да управлявам готови уеб сайтове. Със сигурност мога и друго , просто сега не се сещам!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                          Безработен съм!
                          А какво можеш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                            Е аз не съм търсил изцяло за 100% от идеята ми,че да ми я откраднат.
                            То цялата не е и необходима, а само ядрото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                              Голяма грешка - търсил ли си в Гугъл идеята ти вече е открадната. Търсачката ползва AI и филтрира яките идеи. Особено следят за идеи търсения от български айпита.
                              Е аз не съм търсил изцяло за 100% от идеята ми,че да ми я откраднат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                                РОВИЛ СЪМ В GOOGLE И ИДЕЯТА НЕ Е НАПРАВЕНА ДО СЕГА НИКОГА!!!
                                Голяма грешка - търсил ли си в Гугъл идеята ти вече е открадната. Търсачката ползва AI и филтрира яките идеи. Особено следят за идеи търсения от български айпита.

                                Коментар

                                Working...
                                X