IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си бизнес инвеститор за сериозна идея

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Идеята ти в момента струва точно 0 (нула) лева, и ще продължава да струва точно 0 лева до момента, в който някой не се съгласи да даде 1 лев или повече. Така че живей си с НАДЕЖДАТА, защото тя е безплатна, но друго се съмнявам, че въобще някога ще получиш.
    Да се надяваме,че ще дойде неволята по-скоро! Трябва да се заемам да почна да я търся доста по-сериозно къде се крие неволята.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

      ИДЕЯТА НЕ Е БЕЗПЛАТНА!!! КОЙТО НЕ ГО ОЦЕНЯВА ТОВА, ЗНАЧИ НЕ Е НИКАКЪВ КОРЕКТЕН БИЗНЕСМЕН/ИНВЕСТИТОР.
      Идеята ти в момента струва точно 0 (нула) лева, и ще продължава да струва точно 0 лева до момента, в който някой не се съгласи да даде 1 лев или повече. Така че живей си с НАДЕЖДАТА, защото тя е безплатна, но друго се съмнявам, че въобще някога ще получиш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

        ИДЕЯТА НЕ Е БЕЗПЛАТНА!!! КОЙТО НЕ ГО ОЦЕНЯВА ТОВА, ЗНАЧИ НЕ Е НИКАКЪВ КОРЕКТЕН БИЗНЕСМЕН/ИНВЕСТИТОР.
        Процент, два максимум 5%. Като не влагаш нищо максимум на толкова можеш да се надяваш. И то от някой който ти повярва. Ако искаш 50% направи стойност до там и след това искай пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          Това пък няма никакъв шанс да стане. Как си представяш някой да ти даде 100% от капитала и да се навие на 50% от капитала. Компанията ти, дори да е успешна в бъдеще в началото струва 0. Ако искаш да имаш 50% трябва да а развиеш сам до там до където ще струва като бизнес колкото вложените от инвеститора пари. Ако искаш пари без да си доказал стойност не е зле да си преоцениш надолу дела. Много надолу.
          ИДЕЯТА НЕ Е БЕЗПЛАТНА!!! КОЙТО НЕ ГО ОЦЕНЯВА ТОВА, ЗНАЧИ НЕ Е НИКАКЪВ КОРЕКТЕН БИЗНЕСМЕН/ИНВЕСТИТОР.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

            Вече съм отговарял,но пак ще напиша специално за теб- 50% за мене и 50% за инвеститора дялов капитал.
            Е може аз да искам да не съм като търговец ,а ООД(не съм запознат добре с това).

            GOOGLE 100% НА СВЕТЛО ЛИ Е, РАЗБИРА СЕ,ЧЕ НЕ Е.
            Това пък няма никакъв шанс да стане. Как си представяш някой да ти даде 100% от капитала и да се навие на 50% от капитала. Компанията ти, дори да е успешна в бъдеще в началото струва 0. Ако искаш да имаш 50% трябва да а развиеш сам до там до където ще струва като бизнес колкото вложените от инвеститора пари. Ако искаш пари без да си доказал стойност не е зле да си преоцениш надолу дела. Много надолу.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

              Малкият, като ти чета измислиците и фантазиите, бих те посъветвал да се върнеш в 5 клас, след това - и в 6 и 7... Мисля, че не си чувал за тая наука - технологии и предприемачество.
              Децата, които сега учат тая материя, знаят повече от теб. И дори ще ти зададат въпрос, на който ти няма да можеш да отговориш.
              Само ще те попитат: с какъв дялов капитал възнамеряваш да участваш като съдружник в това дружество? Нали схващаш, че разпределението на печалбата е съобразно дяловият капитал на всеки от съдружниците?
              Погледни какво си писал горе за възможността: "някой да те изгони от твоя бизнес". Не допускаш ли, че освен печалба - дружеството може да отиде към фалит? Готов ли си да отговаряш с цялото фирмено и лично имущество за задълженията на фирмата?
              Не си чувал това, нали? Какво изобщо си чувал за "твоя бизнес"?
              "На светло" ли ще бъде този твой "бизнес", или ще бъде част от "сивата икономика"?
              Нямаш понятие. Почни от 5-ти клас.
              Вече съм отговарял,но пак ще напиша специално за теб- 50% за мене и 50% за инвеститора дялов капитал.
              Е може аз да искам да не съм като търговец ,а ООД(не съм запознат добре с това).

              GOOGLE 100% НА СВЕТЛО ЛИ Е, РАЗБИРА СЕ,ЧЕ НЕ Е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                Заплата е когато някой шеф ти я дава или пък собственика на дадения бизнес ти я дава!!! А в твой бизнес ти изкарваш пари!
                Абсолютно!Не се занимавай със счетоводни глупости.Идва края на месеца,гледаш каква пачка се е насъбрала и делиш....По възможност на 1....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Отново издънка в мисленето ....

                  Заплатата е за да си покриваш ежедневните разходи за поддържане на живота - жилище, храна и т.н. Дивидента се дава рядко и може такъв въобще никога да няма, което е най-масовата ситуация в над 90% от фирмите по света.

                  Имам чувството, че не четеш какво ти пишат колегите от форума, и че живееш в един твой си измислен свят от утопични илюзии.
                  Заплата е когато някой шеф ти я дава или пък собственика на дадения бизнес ти я дава!!! А в твой бизнес ти изкарваш пари! Също така може да се нарече освен изкарани пари и печалба.
                  Last edited by fearlessss8; 24.04.2021, 07:11.

                  Коментар


                  • Нека го оставим малко да осмисли, какво му казваме. Самото му хрумване, може и да си струва но, с този си начин на мислене, с подхода си, той сам обрича подобно начинание. Нека му позволим да се опомни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                      Няма как в мой бизнес да съм на заплата! Аз да не съм като STEVE JOBS, та да позволя някой да ме изгони от моя бизнес и после да ме назначи на заплата,няма как да стане това!
                      Малкият, като ти чета измислиците и фантазиите, бих те посъветвал да се върнеш в 5 клас, след това - и в 6 и 7... Мисля, че не си чувал за тая наука - технологии и предприемачество.
                      Децата, които сега учат тая материя, знаят повече от теб. И дори ще ти зададат въпрос, на който ти няма да можеш да отговориш.
                      Само ще те попитат: с какъв дялов капитал възнамеряваш да участваш като съдружник в това дружество? Нали схващаш, че разпределението на печалбата е съобразно дяловият капитал на всеки от съдружниците?
                      Погледни какво си писал горе за възможността: "някой да те изгони от твоя бизнес". Не допускаш ли, че освен печалба - дружеството може да отиде към фалит? Готов ли си да отговаряш с цялото фирмено и лично имущество за задълженията на фирмата?
                      Не си чувал това, нали? Какво изобщо си чувал за "твоя бизнес"?
                      "На светло" ли ще бъде този твой "бизнес", или ще бъде част от "сивата икономика"?
                      Нямаш понятие. Почни от 5-ти клас.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                        Няма как в мой бизнес да съм на заплата! Аз да не съм като STEVE JOBS, та да позволя някой да ме изгони от моя бизнес и после да ме назначи на заплата,няма как да стане това!
                        Момента, притежаваш точно 100% от "бизнеса си" и никой няма да те уволнява. Няма за какво.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                          В конкретната ситуация бих се назначил на 50% от печалбите заплата.
                          Момче, витаеш в облаците. Не те питах относно заплатата случайно. Ти НЕ отговори смислено и съдържателно. Желая ти късмет но, с нищо, не си помагаш. Послушай Матеев, както ти препоръчах.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                            Няма как в мой бизнес да съм на заплата! Аз да не съм като STEVE JOBS, та да позволя някой да ме изгони от моя бизнес и после да ме назначи на заплата,няма как да стане това!
                            Алелемайку!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                              Няма как в мой бизнес да съм на заплата!
                              Отново издънка в мисленето ....

                              Заплатата е за да си покриваш ежедневните разходи за поддържане на живота - жилище, храна и т.н. Дивидента се дава рядко и може такъв въобще никога да няма, което е най-масовата ситуация в над 90% от фирмите по света.

                              Имам чувството, че не четеш какво ти пишат колегите от форума, и че живееш в един твой си измислен свят от утопични илюзии.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                                Е нали ако се намери инвеститор, ще ми дава и акъл, от който имам нужда за успешния бизнес.
                                Крайно време е да кацнеш на земята, да си свалиш розовите очила, и да се разтропаш по придобиването на необходимите ти лични качества.

                                Коментар

                                Working...
                                X