IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си бизнес инвеститор за сериозна идея

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


    А аз смятам, че му е "през оная работа", щом още стои без работа при постоянно отворени хиляди свободни работни места
    Мързелът и некадърността, съчетани с големи утопични амбиции, обикновено са предпоставка за създаването на престъпници.

    Доказателство за думите ми е факта, че младежа иска огромна сума, иска я сега веднага, при това въобще не си и помисля, че трябва да работи упорито за получаването на такава сума. Мозъкът му работи само в едно единствено направление - как да получи сега веднага много пари, но без да работи за тях. Познайте какви ще са следващите идеи в това направление.
    Last edited by Mateev; 26.04.2021, 10:19.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

      Мъдрите хора не пушат цигари!
      Драги ми младежо, ние двамата с тебе сме в двата края на обществената йерархия. Ти си на дъното, а аз някъде високо, където дори и не можеш да ме видиш. Ти искаш да дойдеш при мене, а не аз при тебе. При това положение е близко до ума, че ти трябва да търсиш акъли как да се изкачиш нагоре, а не да даваш акъли на тези, които вече са се изкачили.

      Към днешна дата там, където се намираш, живееш в огромно количество самозаблуди. Трябва една по една да ги отхвърляш, за да имаш поне минимален шанс да се изкачиш поне едно стъпало нагоре. Предполагам осъзнаваш, че ти предстои да преглътнеш огромно количество горчилка, но ако искаш някакси да се интегрираш в това общество, трябва да го изминеш този път на отърсване от самозаблудите.

      Хората от форума ти дадоха много съвети и ако се вслушаш в поне част от тях, ще е имало смисъл от тази тема. Ако не - ами сам ще си сърбаш попарата, която сам си си я надробил.

      Ще ти кажа и още нещо, което явно не го забелязваш поради розовите си очила. Хората на твоята възраст вече са направили много повече от тебе. Огледай се сред връстниците си, и с ужас ще откриеш, че вече си изпаднал на дъното на обществената йерархия, и че твоите връстници вече са постигнали много много повече от тебе. Ако това не те накара да се замислиш, значи си безнадежден случай.
      Last edited by Mateev; 26.04.2021, 11:02.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Смятам, достатъчно го порицахме. Сега, той може да се сърди но, или ще се вслуша и ще може да направи някой лев, или цял живот - аутсайдер. Да избира и да се оправя, щом е пълнолетен.

        А аз смятам, че му е "през оная работа", щом още стои без работа при постоянно отворени хиляди свободни работни места

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
          Явно този няма да намери инвеститор, само хора чешещи езици.
          Пепел ти на устата...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Нещо си се объркала . В Габровската болница ми слагаха стент на сърцето преди 8 години, и още съм жив. Тогава просто нямах избор, защото времето за реакция беше много малко, пък и никой не ме питаше за мнението ми. Просто ми намекнаха да си натискам гъза на леглото, ако искам да видя изгрева на слънцето следващия ден. А аз глупакът исках да изпуша една цигара, докато чакам в Бърза помощ доктора да дойде в 3 часа през нощта...

            Както и да е - наистина да затваряме въпроса.
            Мъдрите хора не пушат цигари!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              и 1МЛРД ДА ОТКРАДНЕ МАТЕЙКО ВСЕ ГАБРОВСКИ СКЪПЕРНИК ЩЕ СИ ОСТАНЕ
              АААААААААА, ето каква била работата, бизнесмена е от Габрово. Чул съм,че са големи скръндзи ГАБРОВЦИТЕ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Ха-ха-ха ....
                А какво ще кажеш за 1 брой A4, 2 броя A6, 1 брой Q7, 1 брой A8 и 1 брой S8 - по 2 коли на член на семейството, половината от които са след 2010-та година, а другата половина - след 2015-та. Всички са QUARTO, всички са с най-мощния бензинов двигател за модела и всички са с FULL екстри. Освен това всяка кола си има собствен гараж с топла връзка към жилищната площ, която пък е над 2500 кв.м. в 40 декара УПИ имот ....

                Нищо лично, но просто не си познал човека, с който трябва да се бъзикаш на тема бедност ...

                Коментар


                • Смятам, достатъчно го порицахме. Сега, той може да се сърди но, или ще се вслуша и ще може да направи някой лев, или цял живот - аутсайдер. Да избира и да се оправя, щом е пълнолетен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Не бе. Каза, че искал метро.
                    Той и аероплан може да иска. И яхта.
                    Докъде ли ще ходи с метрото? Ей така - да се развява и да мисли колко са лоши спонсорите, щом се стискат за една А8-ца. И апартамент до станция на метрото ще поиска. Редно е! Иначе - пак в трамваи, тролеи и автобуси - до станцията на метрото. Всеки спонсор би трябвало да съобрази, че е много по-добре да му хариже една Осмицата. А тя върви в комплект с апартамент. Може и къща в полите на Витоша. Що пък не? Близко е до акъла. Ми как да се ожени човек, с такива проблеми? Стимул няма. Образованието не ни трябва - запазете си го за вас. Важно е някой да снесе, нататък е лесно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Selena., преди години ми беше писал че работи във фирмата на баща си която е брокерска къща за посредничество при търговия с недвижими имоти. Тогава имотите бяха с падащи цени и времената много трудни за този бизнес, и в тези времена фирмата имала сделки. Имотите са дълготрайната стока номер 1, за икономиката и това въоще не е лоша професионална компетентност. Проблема му бил че баща му не му давал много пари и той искаше да си отваря той кантора за посредничество уж..та каква баничарница, баничалница се върти ако имаш майстор или ти да си майстор и въобще не е също толкова лесно..а фалират точно толкова бързо колкото и никнат. Човека казва - имал идея за милиарди или поне за милиони и с такава идея не му пасва да се вози вече в градския транспорт с разни бедни.
                      Аз го виждам с мозък да стане майстор баничар .

                      т.е. Казусът е тати носи мама меси, както и подозирах. Оттам инфантилното разглезено поведение.

                      Да се оправя.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Selena., преди години ми беше писал че работи във фирмата на баща си която е брокерска къща за посредничество при търговия с недвижими имоти. Тогава имотите бяха с падащи цени и времената много трудни за този бизнес, и в тези времена фирмата имала сделки. Имотите са дълготрайната стока номер 1, за икономиката и това въоще не е лоша професионална компетентност. Проблема му бил че баща му не му давал много пари и той искаше да си отваря той кантора за посредничество уж..та каква баничарница, баничалница се върти ако имаш майстор или ти да си майстор и въобще не е също толкова лесно..а фалират точно толкова бързо колкото и никнат. Човека казва - имал идея за милиарди или поне за милиони и с такава идея не му пасва да се вози вече в градския транспорт с разни бедни.
                        Не бе. Каза, че искал метро.

                        Коментар


                        • Selena., преди години ми беше писал че работи във фирмата на баща си която е брокерска къща за посредничество при търговия с недвижими имоти. Тогава имотите бяха с падащи цени и времената много трудни за този бизнес, и в тези времена фирмата имала сделки. Имотите са дълготрайната стока номер 1, за икономиката и това въоще не е лоша професионална компетентност. Проблема му бил че баща му не му давал много пари и той искаше да си отваря той кантора за посредничество уж..та каква баничарница, баничалница се върти ако имаш майстор или ти да си майстор и въобще не е също толкова лесно..а фалират точно толкова бързо колкото и никнат. Човека казва - имал идея за милиарди или поне за милиони и с такава идея не му пасва да се вози вече в градския транспорт с разни бедни.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Не ви следя темата, но човека преди време пак искаше пари- тогава да прави брокерска къща, тоест от това разбира. Но от друго на дали?

                            Има нещо друго- ако е експерт ще знае че това или онова не може да стане. А като е лаик не знае и може да направи нещо- справка мъскчо- пълен головодник, но е имал пари които е вложил успешно. Разликата с брокерчето е че то няма и не иска да влага, а само да цица
                            Всъщност, "головодникът" Мъск, първо, завършва инженерни науки...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Аз виждам още доста разлики между нашия лирически герой и Мъск. Доста.

                              С две думи, моят съвет към това момче е да почне да работи и то яко.

                              Ще му дам и идея гратис. Не се шегувам - да отвори баничарница. Компетентност му стига. Капитал почти не му трябва. Да почне с разнасяне по домовете и постепенно да разширява бизнеса. По-малко да лети във въздуха и повече да бачка.

                              Да започне от печката на майка си. Горката жена още го хрантути.
                              Дори може да вземе ноухау от зазчо, той това прави с някаква електрическа кона, ама не иска да каже

                              Коментар


                              • Явно този няма да намери инвеститор, само хора чешещи езици.
                                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X