IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиция в руската платформа Finiko

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://exante.eu/ru/markets/
    Exante предлага максимално покритие на пазари но и доста сериозни допълнителни такси
    Разглеждал съм ги само на демо

    Коментар


    • Охо, бързо се заформиха отговори. Да, всичко изписано в интернет е негативно, но проблемът там е, че не е обвктивно. Всички, които са писали или Ютубъри не са вложили и 1 лев, а само спекулират.

      По повод “делото”, това е стандартна процедура, когато има “доброжелатели”, които пускат жалби и след това ФСБ са задължени да проверят.

      Всичко, което те говорят е реално. И да, кола или недвижимост за 35% от стойността е реалност, защото аз сам се сдобих преди 2 свдмици с кола от тази програма. Вложих 5400лв. и след 4месеца получих 12600.

      Ще се радвам да споделям всякакви доказателства на тези, които имат интерес към компанията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
        Явно не само в България са се навъдили пирамиди.
        Нашите има да се учат от техните. Фараоните, де. Виж, ахмачетата, са същите...
        Last edited by Pyramid; 17.03.2021, 23:21.

        Коментар


        • Явно не само в България са се навъдили пирамиди.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

            Месечно, месечно!!
            Ох, объркал съм се. Още по-лошо, тогава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Яко. Да си дават парите. С 30% годишно, без дейност по същество. Последните изгарят. Т.е., последните няколко реда.
              Кога машинката ще каже „ЩРАК!” - знаят двама-трима на върха.
              Месечно, месечно!!

              Коментар


              • Яко. Да си дават парите. С 30% годишно, без дейност по същество. Последните изгарят. Т.е., последните няколко реда.
                Кога машинката ще каже „ЩРАК!” - знаят двама-трима на върха.

                Коментар


                • Това Финико е просто очарователно! МВД даже го определя като финансова пирамида, която не извършва инвестиционна дейност:
                  https://www.tatar-inform.ru/news/inc...elnost-5793105

                  Ама нали ни продънват ушите за деспото-тиранската Путинова Русия, та това е компания дисидент подгонена от репресивните органи на сатрапа. А тя има за цел да направи всички богати с трийсетина процента на месец доходност. А, и мобилни, с коли само на 35% от стойността!
                  Last edited by ford_perfekt; 17.03.2021, 15:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                    Не намирам медия, в която да има коментар на тази платформа. Всичко, което ми излиза, са свързани страници и реклами в Youtube, които наподобяват тези на хазартни оператори.
                    Дайте, ако имате, линк към анализ или коментар от сериозна и най-вече независима медия.
                    Потърси и на кирилица – Финико.

                    Тук тези твърдят, че е пирамида. До половината на статията ми се сториха доста голословни, но намерих два факта:
                    Согласно СМИ, Доронин и Ко проходят по статье 172.2 УК РФ “Организация финансовой пирамиды”. Им грозят штрафы, принудительные работы или даже заключение на срок до 1 года.

                    В материалах дела зафиксировано, что Финико с августа 2019 года привлек около 80 млн рублей. Проект перераспределил эти деньги между вкладчикам, как это делают пирамиды.
                    https://brokertribunal.com/investmen...iniko/overview
                    Възбудено е наказателно дело срещу тях за организация на финансова пирамида.
                    Привлечените пари се разпределят между вложителите по начина на пирамидите.

                    Коментар


                    • Не намирам медия, в която да има коментар на тази платформа. Всичко, което ми излиза, са свързани страници и реклами в Youtube, които наподобяват тези на хазартни оператори.
                      Дайте, ако имате, линк към анализ или коментар от сериозна и най-вече независима медия.

                      Коментар


                      • Инвестиция в руската платформа Finiko

                        Здравейте колеги инвеститори!

                        Някои от вас може да са чували/чели за компанията Finiko, която предлага огромен набор от възможности за инвестиции. Ако имате въпроси относно фирмата и какво може да ви предложи като възможности, можете смело да питате и с удоволствие ще ви дам повече разяснения.

                        Не искам да противореча на различни правила на форума и да звучи като реклама или рекрутмънт. Аз лично инвестирам във фирмата от много отдавна (може и да съм от първите в България) и смело мога да кажа, че не съм срещал друга фирма, която да предлага такъв богат избор от продукти на своите партньори.
                      Working...
                      X