IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся финансиране срещу фирмен дял.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MIhailV Разгледай мнение
    Понеже няма дадена информация проучих проекта сам, информацията е както следва:

    Проекта от 4-ма човека (https://carhunt.bg/about-us.html):
    - от тях Христо е ученик от 12 клас, преди време разработил апликация за решаване на задачи: Новина (за сега допускам че и останалите са ученици)
    - Даниел Денев е преподавателят му / ръководител (от горната новина)

    Самата изработка на сайта е на сравнително добро ниво за ученици, за което поздрави това не не е малко работа.
    Качеството е повече от колко бих очаквал от ученици, функционалностите са малко на брой в момента.

    Относно самия проект:
    На първо място съвета ми е да не спирате да се занимавате с проекта/и така ще научите доста за бизнеса и как работят нещата.
    В самия сайт има стойност за крайния клиент, понеже съм търсил кола и щеше да ми е по-лесно ако този сайт съществуваше преди няколко години.

    Сега, няколко важни, леко критични въпроси, подредена по моето разбиране за важност:
    1. Кога ще работите по проекта? По време на вуза? Колко време на седмица? *работил съм по време на вуза на 40 часа на седмица, семпло казано прекъснах вуза...
    2. Как ще изкарвате пари от сайта?
    3. За какво ви трябват финанси?


    Съвета ми към вас за момента е да използвате проекта като обучение, не смятам че ви трябват какви да е финанси за да поддържате сайта (хостинга е сравнително ефтино нещо). В тази фаза повече ви трябва менторстване и обучени е по бизнес, маркетинг и др. Няма лошо да се учите посредством такива бизнеси, от сега мога да ви кажа че шансовите да стартирате успешен бизнес от първия път са доста малки.

    В крайна сметка провалите ще ви научат и някой ден ще можете да направите бизнес който изкарва пари, след това може и някой ден да натрупате състояние от бизнеса който сте избрали да развивате. **добър момент да вметна че забогатяването посредством създаването на бизнес е може би най-трудно, помислете повече за ИТ кариера + инвестиране в акции с цел ~ 10% възвръщаемост на година, по-лесно, по-приятно и по малко рисково начинание е
    И не само разработил , но и работил за голяма фирма (https://microblink.com/), коята решава задачи. Другите се грижат за маркетинга, а аз сам направих този сайт.

    Малко функции? Този сайт събира всички недостатъци на другите сайтове, а скоростта, с която го прави, е по-бърза от всякога!
    Финанси казано честно ми трябват само за реклама, хоста и другите неща мога и сам да си ги покрия.
    Относно другите сайтове за коли.Те успяха, защото създадоха фирма с начален капитал 10 МИЛИОНА (и държат почти всички други български сайта.)

    Коментар


    • Понеже няма дадена информация проучих проекта сам, информацията е както следва:

      Проекта от 4-ма човека (https://carhunt.bg/about-us.html):
      - от тях Христо е ученик от 12 клас, преди време разработил апликация за решаване на задачи: Новина (за сега допускам че и останалите са ученици)
      - Даниел Денев е преподавателят му / ръководител (от горната новина)

      Самата изработка на сайта е на сравнително добро ниво за ученици, за което поздрави това не не е малко работа.
      Качеството е повече от колко бих очаквал от ученици, функционалностите са малко на брой в момента.

      Относно самия проект:
      На първо място съвета ми е да не спирате да се занимавате с проекта/и така ще научите доста за бизнеса и как работят нещата.
      В самия сайт има стойност за крайния клиент, понеже съм търсил кола и щеше да ми е по-лесно ако този сайт съществуваше преди няколко години.

      Сега, няколко важни, леко критични въпроси, подредена по моето разбиране за важност:
      1. Кога ще работите по проекта? По време на вуза? Колко време на седмица? *работил съм по време на вуза на 40 часа на седмица, семпло казано прекъснах вуза...
      2. Как ще изкарвате пари от сайта?
      3. За какво ви трябват финанси?


      Съвета ми към вас за момента е да използвате проекта като обучение, не смятам че ви трябват какви да е финанси за да поддържате сайта (хостинга е сравнително ефтино нещо). В тази фаза повече ви трябва менторстване и обучени е по бизнес, маркетинг и др. Няма лошо да се учите посредством такива бизнеси, от сега мога да ви кажа че шансовите да стартирате успешен бизнес от първия път са доста малки.

      В крайна сметка провалите ще ви научат и някой ден ще можете да направите бизнес който изкарва пари, след това може и някой ден да натрупате състояние от бизнеса който сте избрали да развивате. **добър момент да вметна че забогатяването посредством създаването на бизнес е може би най-трудно, помислете повече за ИТ кариера + инвестиране в акции с цел ~ 10% възвръщаемост на година, по-лесно, по-приятно и по малко рисково начинание е

      Коментар


      • За съжаление не си уцелил мястото. Имаше тема, в която участник във форума десетина години промотираше, по негови думи, иновативен продукт. Темата се превърна в бунище и наскоро беше заключена по искане на автора. Сега враждите натрупани там се пренасят и наакват други, иначе хубави теми.
        Все пак, като си казал А, да кажеш и Б. Пусни няколко скрийншота поне, разясни малко за функционалностите, кажи какво толкова е иновативното, което ще ти даде предимство пред другите хиляди автомобилни сайтове.

        Коментар


        • Покажи какво реално предлагаш за тази инвестиция..Има милиони сайтове , които предлагат услуги И ПРОДУКТИ..Ти с какво си по - различен и иновативен..

          Коментар


          • с 30 000 eвро веднага се включва, дай бакова сметка

            Коментар


            • Отново да попитам, ако искаш пусни още 5 теми . Сайта го видях, за автообяви .
              1. Кои са са изцяло иновативните услуги ?

              Коментар


              • Търся финансиране срещу фирмен дял.

                Здравейте на всички. Обръщам се към всички които имат желание и интерес да инвестират не големи суми, в добри бизнес идеи. Разработвам сайт за автомобилни услуги който е в краен етап на изработка. Понеже дейността обхваща цяла България, имам нужда от спонсор, инвеститор, партньори, (съдружници) казвам съдружници понеже при успешно развитие печалбите биха били големи, което от своя страна позволява включването на повече хора. Също така ще споделя, че повечето от услугите които сайта ще предлага са изцяло иновативни. При интерес и повече информация ще се радвам да се свържете с мен.

                Относно сайта става въпрос за https://carhunt.bg/ и https://carhunt.bg/marketplace/.
                Това са две платформи, които памгат на хората да си намерият или продадат колата.
                Интересното по този проект е, че обединява всичко в едно.
                carhunt.bg помага на хората само с едно търсене да намарят дадена кола в сайтове като (cars.bg, auto.bg и cars24,bg).




                Докато https://carhunt.bg/marketplace/ е за продаването на коли.


                Също така marketplace-а разполага с опции за сравняване на обяви.



                Тези две наща правят сайта уникален, защото вместо хората да влизат в различни сайтове и да търсят коли, могат да го правят само в един.
                Last edited by hristo1990; 16.03.2021, 17:54.
              Working...
              X