IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Залагания

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Залагам си чорапите, в Америка, настъпва старческият маразъм.
    Сигурен ли си?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

      и още нещо: от хазарт се правят много пари (ако разбира се си от правилната страна) Това ми го е казал приятел, собственик на хазартен бизнес.
      Добро утро.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

        А, аз 1лв, че БХ ще инсценира ваксинирането си със безобидна течност, до месец.
        Няма да изгубиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Залагам 50 ст., че Балбалонът, е петинезаконен пра-правнук на Наполеон. Ся, той се прави на 'алтафффф и си трае, ама вече се разчу и казват, асанитарите,били в бойна готовност повишена...
          А, аз 1лв, че БХ ще инсценира ваксинирането си със безобидна течност, до месец.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

            Спри с пиенето и легни малко преди нова година да се наспиш...
            Не се спира с нещо, дето не си почвал.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Залагам 50 ст., че Балбалонът, е петинезаконен пра-правнук на Наполеон. Ся, той се прави на актаф и си трае, ама вече се разчу и казват, асанитарите,били в бойна готовност повишена...
              Спри с пиенето и легни малко преди нова година да се наспиш...

              Коментар


              • Залагам 50 ст., че Балбалонът, е петинезаконен пра-правнук на Наполеон. Ся, той се прави на 'алтафффф и си трае, ама вече се разчу и казват, асанитарите,били в бойна готовност повишена...
                Last edited by Pyramid; 31.12.2020, 20:22.

                Коментар


                • Според боя който отнесе,коефициента е подвеждаш,че може да има изненада.

                  Коментар


                  • някой х7.5 за Пулев по сайтовете ?
                    Last edited by hazard; 12.12.2020, 23:05.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от representjah

                      дори бетфеър духа супата по обеми и залози.
                      тези получиха ли лиценз за Б-я или 4ерепов още не разрешава?
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение

                        И аз съм почти предубеден за победата му.. Остава да видим какво ще стане..
                        Ами не познахме Ще видим януари 2021 какво ще настане.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                          Haй-гoлeмият пoлитичecĸи зaлoг в иcтopиятa: бивш бaнĸep зaлoжи $5 милиoнa зa пoбeдa нa Tpъмп - money

                          Дали знае нещо,което ние не знаем???
                          И аз съм почти предубеден за победата му.. Остава да видим какво ще стане..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от representjah

                            Да - правилното място където да ги заложи. Едва ли има по-добро място от пинакъл, дори бетфеър духа супата по обеми и залози.
                            Пинакъл са номер едно. Дори приветстват арбитражори, а не ги пъдят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

                              и още нещо: от хазарт се правят много пари (ако разбира се си от правилната страна) Това ми го е казал приятел, собственик на хазартен бизнес.
                              Организаторите на хазартни игри ВИНАГИ печелят. Хабер си нямате колко математика и сметки е имало, преди въобще да се предложи някаква игра на публиката. Та, прав е приятелят ти.
                              P.S. Има няколко описани случая, когато играчи също прилагат яко математиката, и намират някоя трудно забележима пробойна, която организаторите не са предположили, че някой ще види и използва. Но когато видят това организаторите, а те виждат винаги, тая пробойна се запушва с промяна в условията и бизнеса си продължава да е печеливш.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                Навярно вече продал залога си от х3.00 на х1.27, и е със печалба х 1.73
                                Той милионер,какво да го мислим!

                                Коментар

                                Working...
                                X