IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    На мене ми е любопитно Тодор Несторов след като беше разобличен по всички технически параметри на тръбичката, защо не сваля измамните материали от своя сайт. Хайде некомпетентен е бил, заблудил се е, ще му простим, но сега след като всичко вече се изясни, защо измамния сайт продължава да стои в интернет пространството?

    Има грешка, има и прошка. Ако обаче одисеята с тръбичката продължава, то тогава това вече автоматично означава ИЗМАМНА СХЕМА за лапнишарани, която УМИШЛЕНО се оставя активна в търсене на следващите рибки.
    Да, Матейко, Аз колко пъти ви казвам да доведете прокуратура, следствие, полиция. Сега зе сетих и за OLAF, пъка ако има и още някоя Световна служба - и нея. Пишете един хууубав донос ( нали умеете ), идвате, закопчавате „Злодея” и -воала!
    И после, ще ни финансираш доброзорно и останалите проекти.
    Става. Съгласен съм.
    Затова, нищо няма да махна. Ей на, видях и аз правописен пропуск но, заради няколко завиждащи дребни душици, с Павел, се разбрахме и той да си стои.
    Прочее, вчера си говорим с него, видял е гнусотиите на „лорда” и рече, да му пратя много поздрави. Ей тъй нА, да жувей.И ти Жуврй, Матейко. Да жувей и Импотецият.
    ХвалА !
    Last edited by Pyramid; 19.05.2020, 18:00.

    Коментар


    • Може и тук да сигнализираме

      https://www.izmami.me

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        На мене ми е любопитно Тодор Несторов след като беше разобличен по всички технически параметри на тръбичката, защо не сваля измамните материали от своя сайт. Хайде некомпетентен е бил, заблудил се е, ще му простим, но сега след като всичко вече се изясни, защо измамния сайт продължава да стои в интернет пространството?

        Има грешка, има и прошка. Ако обаче одисеята с тръбичката продължава, то тогава това вече автоматично означава ИЗМАМНА СХЕМА за лапнишарани, която УМИШЛЕНО се оставя активна в търсене на следващите рибки.
        Ми, трябва да видим къде другаде е писал и да предупредим потребителите от другите форуми с ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК!
        Преди време се беше хвалил, че тайно се е регнал във форума за соларите след като е баннат.

        Коментар


        • На мене ми е любопитно Тодор Несторов след като беше разобличен по всички технически параметри на тръбичката, защо не сваля измамните материали от своя сайт. Хайде некомпетентен е бил, заблудил се е, ще му простим, но сега след като всичко вече се изясни, защо измамния сайт продължава да стои в интернет пространството?

          Има грешка, има и прошка. Ако обаче одисеята с тръбичката продължава, то тогава това вече автоматично означава ИЗМАМНА СХЕМА за лапнишарани, която УМИШЛЕНО се оставя активна в търсене на следващите рибки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Ти , като известен изобретател си пишеш с представители на 30 държави. Всички тях ли каниш в Горната да се запознаят на място с великката тръбичка?На колко езика ги призоваваш всички тези потенциални инвеститори, щото забелязвам, че и английския ти в един клип е много мъчителен с горнооряховски акцент и сричане, без познаване на езика. И като си на писала IRR, всъщност знаеш ли какво се крие зад това съккращение? Жалък, малъкк, пределно провинциален и несппокосан инвеститор
            Легенди се носят за Веееликия Лорд, също така. И за Матеев, който сигурно, в момента, „громи тръбичката”. Не знам, дали видяхте, какво още има за „громене” (5 пъти повече от онова, дето ви втресе) но, като ви гледам, ми дожалява за вас: Хайде, Матейко си има фотосолари, пчели и пастите за зъби, взе някак, ще я кара. Ами вия двамцата, старите тролци, да не се случайно изгубите, че внасяхте (някакъв) колорит във форума. И фон, на който, всичко останало-блести. Да не се затриете, ей!

            Коментар


            • Ти , като известен изобретател си пишеш с представители на 30 държави. Всички тях ли каниш в Горната да се запознаят на място с великката тръбичка?На колко езика ги призоваваш всички тези потенциални инвеститори, щото забелязвам, че и английския ти в един клип е много мъчителен с горнооряховски акцент и сричане, без познаване на езика. И като си на писала IRR, всъщност знаеш ли какво се крие зад това съккращение? Жалък, малъкк, пределно провинциален и несппокосан инвеститор

              Коментар


              • [QUOTE=Pyramid;n3600560]
                Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение



                Ти май прекалено се втренчи в „тръбичката” и нищичко не разбра. „Всички други инвестиции” ли чух? Охххахахахайаааа, не мо'аса зАпра. „Доказани”. Търговийка с гаражи. Уахахаахахахахххх, че Умра, ей! Пък това, с „доказания 1%”, направо, Трепачъ. Щото Матеев рекъл. Възвращаелмост. От гаражи. От фец. Ох. Ооохххх, ще ме уморите. И що ми е да правя и аз като вас? Поредният безцветен папагал? Сварен Коко? Че вие да не сте малко бе, я се пребройте !
                Знам, че отричаш всички други инвестиции, но те са реални, за разлика от тръбичката, сам се сещаш. Дебелашкото ти държане спрямо всички, които отричат изобщо тръбата да донесе милиарди, нали се сещаш, че е разираема позици. Не може с трици да ловиш маймуни г-н Несторов, не може. 1% доказан КПД, това е твоята тръбичка.
                Понеже си много самонадеян и арогантен, очакващ милиарди, без никакви технически данни на изделието ти, ще ти кажа каква възвръщаемост постигнах аз само за пет години от акции, които за теб не са никакви инвестиции:
                Инвестирани 822 единици. Дивидент за първата година -322 единици, втората година 645, третата година 727, четвъртата година 677, петата година 625. Хайде кажи сега колко процента печалба съм постигнал с първоначалното вложение?

                Коментар


                • [QUOTE=13ADROL;n3600509]

                  Първоначално изпратено от sando1

                  Изключително точно мнение.....човека вярва , че е направил перпету мобиле и в собствената си непогрешимост, осмива всички други инвестиции, ДОКАЗАНИ! Вярва в една играчка-тръбичка в собствения си гараж в дълбокия прованс, БЕЗУМНО! Очаква милиарди приходи от стотици милиони клиенти, което ще се случи, ама в деветото му прераждане, ако още е останала космическа памет за гладката му, неоребрена тръбичка-топлообменник с 1% КПД. Тотално отрича, че живота му е пропилян, докато не почне да рови по кофите и да обвинява злите сили на билдербергерите за неудачното представяне на злощастната тръбичка.
                  Ти май прекалено се втренчи в „тръбичката” и нищичко не разбра. „Всички други инвестиции” ли чух? Охххахахахайаааа, не мо'аса зАпра. „Доказани”. Търговийка с гаражи. Уахахаахахахахххх, че Умра, ей! Пък това, с „доказания 1%”, направо, Трепачъ. Щото Матеев рекъл. Възвращаелмост. От гаражи. От фец. Ох. Ооохххх, ще ме уморите. И що ми е да правя и аз като вас? Поредният безцветен папагал? Сварен Коко? Че вие да не сте малко бе, я се пребройте !
                  Last edited by Pyramid; 18.05.2020, 22:07.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sando1

                    По-скоро е трето. Матеев, не знам как имаш нерви и време да спориш с психично болен (Пирамида). Очевидно човека не е добре и има налудност: "Налудното разстройство се определя като психотично такова, при което пациентът среща затруднения с разпознаването на реалността. Заблудата представлява фалшива вяра, в основата на която лежи неправилно интерпретиране на случващото се около болния. Диагнозата персистиращи налудни разстройства се използва, когато заблудите са най-забележителният симптом.
                    Човекът с тази болест има твърдо убеждение, въпреки ясните доказателства за противното"

                    Сухата дефиниция за налудности гласи следното: „Това са погрешни схващания (твърдения), несъвместими с базисната логика, които се поддържат с абсолютна убеденост и са неразубедими с логични доводи, въпреки ясните доказателства за тяхната погрешност“

                    Все едно да убеждаваш някой, който се мисли за Хитлер и Сталин, че не е. За всички нормални хора е ясно че това не е Хитлер, но не можеш да убедиш болния в това. Така, че си губиш времето с Пирамида. Никакъв шанс някога да осъзне болестта си. Решението е пълен игнор.
                    Освен налудност може да има и шизофрения, тъй като ползва няколко ника (мисля че дори и Валидатор е негов ник с който се самонарича измамник, както и профила на неговия "съдружник' също е негов)
                    [QUOTE=sando1;n3600444]

                    Изключително точно мнение.....човека вярва , че е направил перпету мобиле и в собствената си непогрешимост, осмива всички други инвестиции, ДОКАЗАНИ! Вярва в една играчка-тръбичка в собствения си гараж в дълбокия прованс, БЕЗУМНО! Очаква милиарди приходи от стотици милиони клиенти, което ще се случи, ама в деветото му прераждане, ако още е останала космическа памет за гладката му, неоребрена тръбичка-топлообменник с 1% КПД. Тотално отрича, че живота му е пропилян, докато не почне да рови по кофите и да обвинява злите сили на билдербергерите за неудачното представяне на злощастната тръбичка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Още веднъж задавам елементарния въпрос - как постигаш 30% възвръщаемост на енергията, след като топлотехническите изчисления показват само 1%? Всъщност лъжата на сайта е 50-70% възвръщаемост на енергията. Какви са тези магии и как си ги определил тези чиска?

                      Не си прави оглушки, защото това е ОСНОВНИЯТ ВЪПРОС НА ЦЯЛАТА ТЕМА !!!

                      От отговора на този въпрос зависи дали си некомпетентен или си просто мошеник. Едното от двете ще е, но все още хвърляме боб кое е то.

                      ПП: И не използвай думичката "рекурсия" в отговора, за да не ти се смеем. Между другото аз знам отговора на въпроса, но ми е любопитно ти дали ще си го признаеш.
                      А отговорът е и двете.

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Ще те подмина, щото не внимаваш.
                        Още веднъж задавам елементарния въпрос - как постигаш 30% възвръщаемост на енергията, след като топлотехническите изчисления показват само 1%? Всъщност лъжата на сайта е 50-70% възвръщаемост на енергията. Какви са тези магии и как си ги определил тези чиска?

                        Не си прави оглушки, защото това е ОСНОВНИЯТ ВЪПРОС НА ЦЯЛАТА ТЕМА !!!

                        От отговора на този въпрос зависи дали си некомпетентен или си просто мошеник. Едното от двете ще е, но все още хвърляме боб кое е то.

                        ПП: И не използвай думичката "рекурсия" в отговора, за да не ти се смеем. Между другото аз знам отговора на въпроса, но ми е любопитно ти дали ще си го признаеш.
                        Last edited by Mateev; 18.05.2020, 15:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                          Бай Стамене, вие със зелени технологии ли се занимавате. Имам предвид, възобновяеами източници, оптимизация на енерия и подобни
                          Не, страшна мечко
                          Тези практики изобщо не ни интересуват, Нито зелени енергии нито нищо свързано с енергия.
                          Ясно го казах доколкото мога в публично пространство да кажа нещо - вълнуват ни информационните процеси, които протичат между обектите и прехвърлянето на информационни модели, матрици и качества между живи - живи обекти и живи - неживи обекти. Това е доста консервативна област от познанието и има много малко допирни точки с квантовата механика, там където тя свършва , се включваме ние , нашето е следващото ниво.
                          Last edited by бай Стамен Тракториста; 18.05.2020, 14:42.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Не се извъртай като фурнаджийска лопата и недей да вадиш от 1000 кладенеца вода. Обсъждаме твоята тръбичка, а не моя бизнес и моите успехи в живота. Просто престани да се сравняваш с мене, защото си изостанал на светлинни години по време и по качество и количество на постиженията.

                            В момента имаш зададен един единствен елементарен въпрос - как постигаш 30% възвръщаемост на енергията, след като топлотехническите изчисления показват 1%?

                            Иначе това, което си го мислиш за рекурсия, поради липса на по-добра думичка, е една голяма САМОЗАБЛУДА, плод на лошо и недоразвито логическо мислене. Пак теоретизираш, без да си направил нито един практически експеримент с измерване на енергиите, иначе ако беше направил, щеше да осъзнаеш колко много ти куца логиката.
                            Ще те подмина, щото не внимаваш.

                            Коментар


                            • И друго,
                              твърди в една от другите теми че бил "екектончик". Не знам какво е това, сигурно има в предвид електрончик.
                              Ако е така, за да изчисти името си, предлагам му да пресметне площта на един радиатор за транзистор, който трябва да може да отдели 490 вата. Условието е радиатора е от мед, трябва да се нагрява до 40 градуса, а охлаждащата среда е вода с температура 20 градуса.

                              Бас държа че няма да го направи.

                              Last edited by X_Y; 18.05.2020, 14:31.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Аха - не било КПД, а COP - усети се, след като прочете в интернет. Ха сега върви да прочетеш и какво означава думичката РЕКУРСИЯ, защото отново не си наясно каква думичка да използваш, и отново се излагаш.

                                А това че с тази тръбичка връщаш 30% - това го разправяй на баба си. Аз твърдя, че повече от 2% ако върнеш, ще е цяло чудо. Затова вземи да купиш 3 топломера и след това снимай клип в реално време, на който да се виждат 3-те показания едновременно, за да си изясниш както ти, така и всички останали хора какъв процент от енергията се връща в действителност.

                                Това е единственият ти шанс да ни убедиш, че не си мошеник или измамник, и че твоята тръбичка по някакъв неведом начин връща 30 пъти повече от това, което го изчислява топлотехниката.
                                Ми по-малко е от 2%. По-назад доказахме с формули (които се използват в топлотехниката) това.
                                Какво повече?
                                Досега нито един път не е описал изделието си както би направил всеки. Например твърдението че възстановявало 'намсиколко енергия трябва да се докаже.
                                А такива неща се доказват само и единствено с математика. То си има даже такава специалност в ТУ. На всеки един който е завършил обаче каквато и да било техническа специалност му се налага да знае как да пресмята отделената енергия. Например радиатори за транзистори. Или охлаждане за двг. С други думи всяко нещо което извършва работа.
                                Ако някой твърди че всичко се описва само с приказки - то този човек е най-малкото необразован лъжец.

                                Last edited by X_Y; 18.05.2020, 14:10.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X