IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Аз продължавам да не разбирам темата за мене ли е, или за тръбичката-топлообменик с малка контактна площ и липса на рекурсия.
    Темата е за теб.
    Според измамника ти си единственият който би се разделил с 300К.
    Ами самата тема се появи по спомен малко след темата за ппо. Въпреки че има и други специализирани теми за тръбичката.


    Разбира се той с пари няма да участва. Той ще участва с интелектуална собственост, а ти ще получиш срещу парите си индустриална собственост.


    По някаква причина обаче въпреки че тези неща за тръбичката ги пишем от три години тук, мисленето на измамника никак не се променя. Преди три години за първи път чу за Фурие и много го намрази. Както и мен.
    Това обаче по никакъв начин не повлия на развитието му.

    Last edited by Имхотеп; 20.05.2020, 13:29.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Последно тръбичката е празна през цялото време на работа. [
      Ако тръбичката е празна, може да се напълни с пяна за прозорци, за да не се губи топлина при топлообмена и да качи още няколко десетки СОР до към 175%.
      Ето ти идея за допълнителен половин милиард. Засега ми дай 200 милиона докато тръбичката си стъпи на краката

      Коментар


      • Аз продължавам да не разбирам темата за мене ли е, или за тръбичката-топлообменик с малка контактна площ и липса на рекурсия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Голям сеир, нали? - Как се дъни Матеев.Ела, виж, провери.
          Продължаваш да просиш и да мамиш. Това е жалко наистина!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Разкажете моля какво сте писал по ваши спомени?
            По мои спомени, те пратих да пасеш, драги.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Цитирай моля, кога и къде, съм казвал подобно нещо. По мои спомени, друго писах.
              Разкажете моля какво сте писал по ваши спомени?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Разкажете измамник как водата минавала през няколко микрона.

                Цитирай моля, кога и къде, съм казвал подобно нещо. По мои спомени, друго писах.

                Коментар


                • Разкажете.... как водата минавала през няколко микрона.

                  Last edited by RUBLA; 20.05.2020, 10:40. Причина: Спазвайте добрия тон!
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Голям сеир, нали? - Как се дъни Матеев. Голиат срещу Давид. И вие двамата, хиени долни, злорадствате, че старият човек ви се върза?
                    Няма да я бъде вашата. Е, освен, ако, Росимир Матеев си настоява на подменените от вас „позиции”. Не е редно така, псета.

                    Да обобщим, значи:
                    - Няколко покани.„- Ела, Матеев Виж с очите си.” (При ясно предварително, че „тръбичка” не иска).
                    - „Храни кученда те лае.” ( При положение, че не съм работил с/при/за него нито ден, и никога, не.ми е плащал заплата, докатоназ, го поканих -само да чуе!-за един друг, огромен пазар, на който, биха могли да станат Световни лидери)
                    - неграмотни неудачници (непредизвикано)
                    - изнасяне лични данни (НЕпроверени, НЕактуални, без никакво право на това, ПУБЛИЧНО...абе, ТОТАЛНА издънка)
                    - постоянно ломотене за „компетентност” но, никакви експериментални потвърждения, (и как, като след неколкократни жокери, още, не е разгадан тънкият момент? НЕ Е китайско писмо, вярвате или не, нещо дребно, само няколко стотинки, от полимер но, върши СТРАХОТНА работа)
                    -„измамници”, пък после, „все още, де факто, не” и т.н. Да продължавам ли? ТАК ЛИ БЕШЕ?

                    Казах, повтарям, подесетвам, ако трябва: Нямам всичките компютри на Матеев, нито базите му данни, нито цели три висши. Само едно. След 1997-ма, висша математика, НЕ СЪМ ползвал. Позабравил съм доста. И не се хвърлям там, почти всеки, може да е и пи-добър от мен

                    Обаче,
                    В съда - ако настоява - става на пестил за 20 минути. Защо? Ами, всичко по-горе. Пък и имам експериментални потвърждения и мога да ги възпроизведа винаги, когато се наложи. А единият процент ами, знам ли, някога, за малко...може и да минава през него но, редовно, 20+, и това - без оптимизиране. С каквото дошло.
                    Не му пожелавам да се черви пред публика.

                    И - да видите, кой е Мъжът в случая (въпреки, че се бях зарекъл) , казвам на Матеев:

                    - НЕ ИСКАМ ДА ИНВЕСТИРАШ. НИТО ДА АГИТИРАШ „ЗА” нас. Ела, виж, провери. Това е шанс, да НЕ звучиш кухо. Де факто, ти давам възможност да ме обориш. Дори може да заснемеш, няма лошо. Щото ей тези двамата, паразити, „лорда” и „факушката”, само ти гледат сеира. Имитират, че се гаврят с мен, на мен ми е през вафлата, а фактически, МАТЕЕВ НА ТОПА НА УСТАТА.
                    (Удивително, как те изработиха, гадовете. )

                    После, ще забравя, дето те ядох и за каската, и за „умните директори”, и ще изтрия постовете си. Пред теб.
                    После, ще ти разкажа за сондирането и за онова, която, бихте могли да имате покрай него а също и за пулсатора, и за автоматиката и покрай него. Да видиш, там какво поле за.изява е.
                    И после, сами - нали сте умни - ще решите, дали да или да не работите по темата. (Още не съм ви псувал.)

                    Става това
                    И НЕЗАНБАВНО, ПУБЛИЧНО, ОЩЕ, ТИ СЕ ИЗВИНЯВАМ.
                    Пък ти, ако си мъж, само ще разкажеш тук, какво си видял.

                    Иначе, помисли:
                    То аз и сега съм на дъното, и нищо не губя. Изгубих само едно уважение към някого.

                    Last edited by RUBLA; 20.05.2020, 10:40. Причина: Спазвайте добрия тон!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Щото е измама страшна, празна тръбичка с КПД , ама на кво? Измамниците не се отказват никога
                      Лорде, ма то кви ли глупости не беха, предишното беше че водата минавала през няколко микрона. Сега тръбичката била празна.
                      Само не каза къде я държи, до мивката или в шкафа.

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Ми като си направил 5:1 печалба инвестирай си сам бе, що искаш да делиш с други?
                        Щото е измама страшна, празна тръбичка с КПД , ама на кво? Измамниците не се отказват никога

                        Коментар


                        • Ми като си направил 5:1 печалба инвестирай си сам бе, що искаш да делиш с други?
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Преди време, направих 5:1 чиста печалба за 2 години от първия си регистриран ПМ.И за това ви бях разказвал но, някой гледал, гледал, и пак проспал. Та, той, работеше с пълна тръбичка. Не 1, ами 21. И ТОЙ показа между 6 и 12 % кпд но, страдаше от много по-ниско бързодействие. Т.е. , минахме по пътя проба-грешка и без да сме гениални. Дойде време, прецених, че вече няма смисъл, яви се мющерия и -готово. После, дойде желязото на г-н Иван Цанов. И то ...ъъъъ...работииии, ама ... абе, зле. Е, направихме едно хутро нещо с Павел, физическият принцип се беше избистрил, и всичко заработи, като по ноти. Извъдихте се големи „разбиратели”, без да сте извървели нашия път. Даже се оказахме ...как беше ? „Некомпетентни”
                            Да, ама вас ви достеаша. Що? - Не знам, нас не ни е страх. ЗНАЕМ СИ ЦЕНАТА.
                            Та, за какво ми беше думата:
                            Никога преди не съм искал (уважавах Матеев) да го обидя и бих се радвал да приключим с казуса. Ако още ще бори вятърните мелници, ОК, неговата го чака.

                            П.П.
                            ​​​​​​​През Средновековието, е имало екзорсисти. Никой от тях, не бил виждал Злите Духове, ама всички вкупом, ги гонели...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Но,... никой няма да инвестира.

                              Обаче виждаш ли как се извъртяха нещата, съчетанието от неграмотност, липса на възпитание, простотия, наглост, ти спечелиха мощен враг.

                              Ще се радвам да се погрижи за теб.
                              Мощният враг сам си се „спечели”. И изгуби огромни пазари, воден от шашкъни като вас. Не знам, дали ще оцени последния жокер но, преди да се изреже още веднъж, умен човек -още повече, с публично декларирани претенции за,експертност - първо, би преценил, до какво води това. Не знам дали знаеш но, много лесно се доказва всичко само, дето не бих искал да съм на негово място, в този момент.

                              ЩОТО КРАЙНО (ИЛИ БЕЗКРАЙНО, по избор)НЕУДОБНО.
                              А човек, каквото сам развали...
                              Last edited by RUBLA; 20.05.2020, 10:42. Причина: Спазвайте добрия тон!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Да? Успяхте да объркате едно вещо лице, голям кеф. Той няма да инвестира.
                                Ама ТОВА, ми е ясно от години.
                                Но Измамник, никой няма да инвестира.

                                Обаче виждаш ли как се извъртяха нещата, съчетанието от неграмотност, липса на възпитание, простотия, наглост, ти спечелиха мощен враг.

                                Ще се радвам да се погрижи за теб.


                                ПП
                                Сега прочетох че тръбичката е празна.
                                Но то и главата ти е празна!

                                Last edited by Имхотеп; 20.05.2020, 00:06.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X