IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid
    Двама неспособни плюят по правещи.
    Дори и да си прав, забележи, че никой не дава пари за антигравитация, въпреки че се демонстрира работещ модел в десетки клипове, а ти искаш пари за тръбичка, която освен това я криеш от всички. Виждаш ли светлинните години разлика както в потенциала на изобретението, така и в начина на неговото популяризиране?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Ето още един гаражен "изобретател", който твърди, че в гаража си е изобретил антигравитацията. Години наред пълни тубата с клипове, в които уж демонстрира своето изобретение. И познайте какво - той също търси някой да го финансира, за да построи по-голям работещ модел. И пак познайте - никой не му дава пари. Позната ли ви е историята? Явно светът е пълен с гаражни "изобретатели", и всичките по неведоми причини търсят пари, но никой не иска да им ги дава.



      Матеев , прави впечатление, че въпреки ти и някои други тук, очеизвадно показват на "изобретател" създал темата, че това което мисли, че е създал е пълна смешна детска играчка, но не интересна дори на бебета, повече от пумпал например, той ще продължава тук да се пъне и да тропа с крачета, че бил изобретил нещо си...
      Last edited by X_Y; 18.06.2020, 21:43.

      Коментар


      • Ето още един гаражен "изобретател", който твърди, че в гаража си е изобретил антигравитацията. Години наред пълни тубата с клипове, в които уж демонстрира своето изобретение. И познайте какво - той също търси някой да го финансира, за да построи по-голям работещ модел. И пак познайте - никой не му дава пари. Позната ли ви е историята? Явно светът е пълен с гаражни "изобретатели", и всичките по неведоми причини търсят пари, но никой не иска да им ги дава.



        Коментар


        • Ето, разбрах грешката си: ТУК не е Мястото, нито вие сте Хората. Поддържам темата с плахата надежда, че може и нормален човек да мине. Някога.

          Коментар


          • Нещо, което видях във ФБ.
            Баща казал на сина си, който току-що се дипломирал: Завършил си с отличие, подарявам ти една кола, с която се сдобих преди много години... над 50 годишна е. Но преди да ти я дам, я закарай на...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Не е за нощни пазачи.

              Може. Какво общо има ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Ей т'ва с Давид Соломон ми 'аресА. Ама не го знам к'ъф е то'а.
                Не е за нощни пазачи.

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                  Така де! А ако оня шемет Архитекта научи за тръбичката, не ми се мисли докъде ще стигнат продажбите! Той злато, петрол и Даужо качва и сваля с бомби... Една такава под тръбичката и ще хвръкнат продажбите в небесата! Пирамид тутакси трябва да я изпрезентира в темата му. Сигурен съм, че ще види златен шанс с помощта на тази тръбичка да избомби петрола и Давид Соломон
                  Ей т'ва с Давид Соломон ми 'аресА. Ама не го знам к'ъф е то'а.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                    Така де! А ако оня шемет Архитекта научи за тръбичката, не ми се мисли докъде ще стигнат продажбите! Той злато, петрол и Даужо качва и сваля с бомби... Една такава под тръбичката и ще хвръкнат продажбите в небесата! Пирамид тутакси трябва да я изпрезентира в темата му. Сигурен съм, че ще види златен шанс с помощта на тази тръбичка да избомби петрола и Давид Соломон
                    Ми да зèмем да му кажеме, а?

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Е как четири? С теб са пет!
                      Така де! А ако оня шемет Архитекта научи за тръбичката, не ми се мисли докъде ще стигнат продажбите! Той злато, петрол и Даужо качва и сваля с бомби... Една такава под тръбичката и ще хвръкнат продажбите в небесата! Пирамид тутакси трябва да я изпрезентира в темата му. Сигурен съм, че ще види златен шанс с помощта на тази тръбичка да избомби петрола и Давид Соломон

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Е как четири? С теб са пет!
                        Е нали ви казах веки, СВЪРШИ. За вас няма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                          Четири тръбички вече са заявени. Лавината тръгна! И аз се записвам за една!
                          Е как четири? С теб са пет!
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • ...и на какво разчитате? Няма тръбички за вас.

                            Коментар


                            • Четири тръбички вече са заявени. Лавината тръгна! И аз се записвам за една!

                              Коментар


                              • Да се надяваме че всичко върви по план. Нямам търпение да си взема от тръбичките

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X