IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Ааа-ха-ха-ха-хаааа!

    А я кажи като писа на Ердоган, какво ти отговори?

    Ами, каза ми че, разни импотенти щели да питат после...
    Позна, човекът.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Да. Стана Плевнелиев президент, получи писмо, стресна се от съдържанието му и, само след седмица, поискаха и получиха доклад на 12 страници за нещо, дето месеци по-рано, ми писаха предупредителен протокол, че било „плашело” тоя, оня и там, трети...
      Ааа-ха-ха-ха-хаааа!

      А я кажи като писа на Ердоган, какво ти отговори?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Чудно ми е ед о: Как не вдявате, че покрай всяко нещо, което се случва, се откриват нови възможности дори за такива като вас.
        Last edited by Pyramid; 01.07.2020, 13:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Търговийка с гаражи е по-добре, отколкото жалка тръбичка в провинциален гараж
          Аха. Тотален „смисъл”.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Е, то не е като търговийката с гаражи...
            Търговийка с гаражи е по-добре, отколкото жалка тръбичка в провинциален гараж

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              Много е лошо да си си пповярвал, че си някакъв месия в техническата част,
              Е, то не е като търговийката с гаражи...
              Last edited by X_Y; 01.07.2020, 09:34.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                Ако беше станало нещо нямаше да ни се хвалиш. Тръбичката ти е оборена по сякакъв начин от хора които поне малко разбират и са учили. А ти си гаражен самозванец разполагащ "с невероятна инжинерна мисъл" стелт технологии, разбиращ от сондиране и прекарваш тръби да отопляваш София от АЕЦ. Въобще не знам да се смея ли или да плача
                Много е лошо да си си пповярвал, че си някакъв месия в техническата част,
                Last edited by X_Y; 01.07.2020, 09:34.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  И е консултирал ДАНС по антитероризъм.
                  Да. Стана Плевнелиев президент, получи писмо, стресна се от съдържанието му и, само след седмица, поискаха и получиха доклад на 12 страници за нещо, дето месеци по-рано, ми писаха предупредителен протокол, че било „плашело” тоя, оня и там, трети...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                    Ако беше станало нещо нямаше да ни се хвалиш. Тръбичката ти е оборена по сякакъв начин от хора които поне малко разбират и са учили. А ти си гаражен самозванец разполагащ "с невероятна инжинерна мисъл" стелт технологии, разбиращ от сондиране и прекарваш тръби да отопляваш София от АЕЦ. Въобще не знам да се смея ли или да плача
                    Разрешавам да се пишеш в куплети. И ти, и Импотецият, и онзи...как беше...„лордът”...
                    „Оборили”. Сънувате с отворени очи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Ако беше станало нещо нямаше да ни се хвалиш. Тръбичката ти е оборена по сякакъв начин от хора които поне малко разбират и са учили. А ти си гаражен самозванец разполагащ "с невероятна инжинерна мисъл" стелт технологии, разбиращ от сондиране и прекарваш тръби да отопляваш София от АЕЦ. Въобще не знам да се смея ли или да плача
                      И е консултирал ДАНС по антитероризъм.

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Споменах ли, че идваха хора грамотни и т.н.? Казвам, да се порадвате.
                        Ако беше станало нещо нямаше да ни се хвалиш. Тръбичката ти е оборена по сякакъв начин от хора които поне малко разбират и са учили. А ти си гаражен самозванец разполагащ "с невероятна инжинерна мисъл" стелт технологии, разбиращ от сондиране и прекарваш тръби да отопляваш София от АЕЦ. Въобще не знам да се смея ли или да плача

                        Коментар


                        • Споменах ли, че идваха хора грамотни и т.н.? Казвам, да се порадвате.

                          Коментар


                          • Да попитам, кой тук, с какво и как „доказа, че тръбичката не работи”?

                            Коментар



                            • Значи, да подесетя за бавно стоплящите: АКО ИМАХТЕ числа и ви стискаше да проверите на практика - както и да е - но, нито знете кое как работи, нито имате възможността, по тази причина, да проверите та, къде мислите, че се намирате? Отделно, не видяхме как „лорда” щял да ме вкарва в затвора. „Лорд”- „лорд”, колко да е „лорд” на гаражните шменти-капели.
                              Last edited by RUBLA; 27.06.2020, 19:48.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Тоест пак нищо не каза.

                                Излиза че неспособните ти пречат да направиш пари, като не ти дават едни триста хиляди лева да си делнете с павлето.
                                Щото друг начин да направите пари няма.

                                Въобразяваш си, Илиев.
                                Last edited by Pyramid; 24.06.2020, 14:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X