IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Онова нещо е ниският ТК на водата и площта на тръбичката. Смята се лесно. Оттук нататък - само надолу.

    Не. Не ти говоря за водата, а за „тръбичката”. Различаваш ли „вода” от „тръбичка”?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Аз питам за онова, дето -дори и да имаш всичките пари на света, с това изделие, е трудно От инженерна, техническа и технологична гледна точка. Един разбирам, дето „критикува”, би трябвало, да е наясно, нали?
      Онова нещо е ниският ТК на водата и площта на тръбичката. Смята се лесно. Оттук нататък - само надолу.

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Измамника иска едни триста хиляди лева да си делнат с другия измамник, какви акции?


        А това е и нещото което не само най трудно, но и въобще не може да се постигне.

        Аз питам за онова, дето -дори и да имаш всичките пари на света, с това изделие, е трудно От инженерна, техническа и технологична гледна точка. Един разбирам, дето „критикува”, би трябвало, да е наясно, нали?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Е, та това производство го чакаме 10 години да започне.....ще емитираш ли акции?
          Измамника иска едни триста хиляди лева да си делнат с другия измамник, какви акции?


          А това е и нещото което не само най трудно, но и въобще не може да се постигне.

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Предизвиквам „Компетентния” Мним Пешо да разкаже, кое е най-сложно да се постигне в нашата „измама”. Тъй де, Матеев не се справи, Преклецал явно дори въпроса не разбра, Импотеций Фуриевич -дваж...
            Ей нА: Ето ви възможност да блеснете, Мними: „Измама” било. ОК. Ама, изработена, някак - функционира. Някак. Ха кАжи, като се бараш „енергиен експерт” (какъвто, аз никога досега, не съм се наричал ) кажи:
            КОЕ НАЙ-ТРУДНО СЕ ПОСТИГА ПРИ ТОВА ИЗДЕЛИЕ?

            Коментар


            • Предизвиквам „Компетентния” Мним Пешо да разкаже, кое е най-сложно да се постигне в нашата „измама”. Тъй де, Матеев не се справи, Преклецал явно дори въпроса не разбра, Импотеций Фуриевич -дваж...
              Ей нА: Ето ви възможност да блеснете, Мними: „Измама” било. ОК. Ама, изработена, някак - функционира. Някак. Ха кАжи, като се бараш „енеегиен експерт” (какъвто, аз никога досега, не съм се наричал ) кажи:
              КОЕ НАЙ-ТРУДНО СЕ ПОСТИГА ПРИБТОВА ИЗДЕЛИЕ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Е, та това производство го чакаме 10 години да започне.....ще емитираш ли акции?
                Не.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Задай въпроса, като почне производството.
                  Е, та това производство го чакаме 10 години да започне.....ще емитираш ли акции?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                    Не, че е казал, то се вижда. Колко тръбички си продал?
                    Задай въпроса, като почне производството.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      -Щом си казал.
                      Не, че е казал, то се вижда. Колко тръбички си продал?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Да де, но ти си на дъното и няма мърдане оттам.

                        -Щом си казал.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          За да не те обвиня в деменция, ти препоръчвам да намериш постинга ми и да видиш какво точно съм написал. И престани да навираш в устата ми думи, които никога не съм ги казвал. Също така престани с измислиците и грешните логически умозаключения. Просто се излагаш, и не съм аз виновния за това ......
                          Точно, понеже внимателно те чета, те и засичам. Проблемът е твой. Оправяй се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Хм. Че то се видя, нищо не разбирате.
                            Да де, но ти си на дъното и няма мърдане оттам.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Тогава, преди месеци, ти рече, че си бил можел да я направиш а после, опита да я прехвърлиш на мен. Че и за някакви 7 милиарда души нещо пееше. Пак ти казвам: НЕ МОЖЕШ СЕ СПРАВИ. Щото, прекалено много неща се изискват - хем херметичност, хем удобство, да се носи цял ден, хем да се храниш (през нея, ама къде отиде херметичността?), хем да пази от ЖЕГА и задух, хем за всякаква глава да става,хем нос,да можеш обърса (пак, херметичност 0) и т.н.
                              Да не говорим за нелепостите ти за „1000 ПЪТИ по-евтино”, дето ги изпкеска по отн. на нашата мнима „измама” .
                              Не си на себе си. Неадекватността по Матеевски - отделно.
                              За да не те обвиня в деменция, ти препоръчвам да намериш постинга ми и да видиш какво точно съм написал. И престани да навираш в устата ми думи, които никога не съм ги казвал. Също така престани с измислиците и грешните логически умозаключения. Просто се излагаш, и не съм аз виновния за това ......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Идеята е много добра, само иска и малко електроника, както и малко повече херметизация. Аз едно време не казах, че сам ще го разработвам - само казах, че съвременните технологии са достатъчно развити, за да се измисли нещо такова. Също така казах, че е само въпрос на време някой да го направи (а не аз и моите фирми).

                                Та както виждаш - май се оказах прав. Прозрачната каска с херметизация, активна филтрация и автоматизация се явява естествен завършек на развитието на предпазните средства срещу всеки един вирус - сегашен или бъдещ. При това няма нужда нищо да правим - само трябва да следим джаджите в ALI Express, а купуването на една или друга от тези джаджи ще даде ориентир на производителите какво точно иска потребителя..
                                Тогава, преди месеци, ти рече, че си бил можел да я направиш а после, опита да я прехвърлиш на мен. Че и за някакви 7 милиарда души нещо пееше. Пак ти казвам: НЕ МОЖЕШ СЕ СПРАВИ. Щото, прекалено много неща се изискват - хем херметичност, хем удобство, да се носи цял ден, хем да се храниш (през нея, ама къде отиде херметичността?), хем да пази от ЖЕГА и задух, хем за всякаква глава да става,хем нос,да можеш обърса (пак, херметичност 0) и т.н.
                                Да не говорим за нелепостите ти за „1000 ПЪТИ по-евтино”, дето ги изпкеска по отн. на нашата мнима „измама” .
                                Не си на себе си. Неадекватността по Матеевски - отделно.

                                Коментар

                                Working...
                                X