IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Той ся като развърти бизнеса с тръбичката ше видиме ние,
    Какъв бизнес - той одъртя вече и окоьоравя. Каква ирония на съдбата - цял един загубен живот в името на една тръбичка, а сега на дърти години се е отдал на друга мания - да учи по-умни от него хора и да им дава акъл как да се провалят като него.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
      Абе селски тарикат, като си толкова умен - къде са ти парите бре хахахаха
      На пазара.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Той ся като развърти бизнеса с тръбичката ше видиме ние,


        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
          Абе селски тарикат, като си толкова умен - къде са ти парите бре хахахаха
          Той ся като развърти бизнеса с тръбичката ше видиме ние,

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Абе селски тарикат, като си толкова умен - къде са ти парите бре хахахаха

            Коментар


            • Чувал съм, че,
              Компетентност се гради стрспостъпковоого постъпково:
              1.Изучаваш основните принципни положения (основна)
              2.Навлизаш в подробности (начална)
              3.Упражняваш и затвърждаваш материала (средна)
              4.Надграждаш и разширяваш (специалист)
              5.Предаваш на следващите (обучаващ - учител, майстор, магистър, доктор и т.н.)
              Е, пита се,
              ​​​​​​ - КОЕ ОТ ТЕЗИ стъпала е изминал в непозната нему материя един колега тук, с едни терабайти, дето бил умен и бил нямал „време да губи”, пък се засяга на „некомпетентен”? Ако ли пък му е позната, от какво личи? От припева „такова животно нЕма” ? Щото, не го бил видял, понеже не гледал?
              - „Сериозен” довод, неще и дума..

              Коментар


              • Ах, и да,: Поради некомпетентност и незнание, Матеев наистина трупа пропуснати ползи за много стотици милиони и работа за стотици свои работници, как можах да пропусна..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Ама забележи още нещо - не само че не си взема дума от критиките, ами и не пропуска във всеки втори постинг да намекне как съм пропуснал милиарди печалба и колко съм прост, защото не съм му дал 300 000 лева.

                  И най-вероятно си мисли, че ме е засегнал и ме обижда, а всъщност той ме хвали колко съм разумен и как не съм си дал парите на поредния измамник.
                  Да, ама не. Едното няма връзка с другото. Все тая, прочее, като си гледаш и чоплиш само в пъпа, най-много, вълна да намериш.
                  Оплети си пуловер за зимата, да те грее.
                  Last edited by Pyramid; 14.09.2020, 23:30.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Когато започна да прося из форума, ще те информирам.
                    Ама забележи още нещо - не само че не си взема дума от критиките, ами и не пропуска във всеки втори постинг да намекне как съм пропуснал милиарди печалба и колко съм прост, защото не съм му дал 300 000 лева.

                    И най-вероятно си мисли, че ме е засегнал и ме обижда, а всъщност той ме хвали колко съм разумен и как не съм си дал парите на поредния измамник.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                      А, той си пази своето - не мож да просиш на негов терен ти, конкуренте
                      Що бе? Да си пр0си, к'во толкоз?
                      Last edited by Pyramid; 17.09.2020, 14:08.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Когато започна да прося из форума, ще те информирам.
                        А, той си пази своето - не мож да просиш на негов терен ти, конкуренте

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Би ли ни запознал информативно, със собствените си постижения?
                          Когато започна да прося из форума, ще те информирам.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                            И така, проекта на пирамидката се оказа ни зелена, ни телегентна, ни с голям IRR. Де юре се явява някакъв любителски топлообменник, а де факто е един голуй
                            Би могло да се твърди, ако е озлязъл на пазар, и пазарът го е отхвърлил. Греда.

                            Коментар


                            • И така, проекта на пирамидката се оказа ни зелена, ни телегентна, ни с голям IRR. Де юре се явява някакъв любителски топлообменник, а де факто е един голуй

                              Коментар


                              • ...? Импотецие? Нали се бараш сЪдник, дай ни база за сравнение, 'баси.

                                Коментар

                                Working...
                                X