IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev

    Pyramid Несторов има дълбоки психически проблеми със собствената си самооценка. Иначе е добър инженер, но подади липсата на контакти с други инженери си е въобразил, че е най-добрия в целия свят. За провала на собствения си живот обвинява всички други, но не и себе си. Това явление (манията за величие) обаче е доста често срещано сред провалилите се лузъри, така че не можем да го виним. Нека да го оставим да си живее с илюзията, че други са му виновни, за да може да съхрани душевния си мир.
    ми аз не го познавам толкова добре вие там си имате по- сложни взаимоотношения ..................
    но мисля че трябва да му даваме кураж и повече оптимизъм, мъчи се човека сам нещо да постигне, да го обезкуражаваме не е най- добрия подход, тъй мисля аз де иначе българите сме царе по плюенето и храченето.............................

    Коментар


    • Пичове все таки аз мисля, че поне е похвално че Пирамид поне се опитва да направи нещо сам колкото му позовляват възможностите. Обикновен човек е и няма връзки и протекции от бизнес среди или от политическа партия, не е човек на никой, сам е, никой не му е давал като на "Наш човек" навремето куфарче с пари или да си тегли заем от банка и да не го връща без да му се търси отговорност. Друг е въпроса доколко неговото устройство е ефективно и рентабилно, , но дори и да не толкова той може да го ъпдейтва и да го подобри поне тъй мисля аз щото не разбирам много от инженерни дейности

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        да не се отклоняваме от темата.
        Отговорът на въпроса който всички потенциални инвеститори в търбичката чакат с нетърпение, е кога ще започне производството?
        Тебе най те притеснява да не вземе да почне наистина, а?
        Last edited by X_Y; 14.01.2021, 08:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Аз като гледам, ти се нервиш нещо та, трябва ли да ми пука от/за теб?
          да не се отклоняваме от темата.
          Отговорът на въпроса който всички потенциални инвеститори в търбичката чакат с нетърпение, е кога ще започне производството?

          Last edited by X_Y; 14.01.2021, 08:47.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Че то се оказа че всички дето пишат в тази тема нищо не разбират.
            Само ти и павлето.
            Павлето обаче вече и той нищо не разбира, а и има доказателства за това.

            Излиза че само ти разбираш, но защо тогава си все по очи в калта, и все се гърчиш тук кат' настъпан червей?

            Аз като гледам, ти се нервиш нещо та, трябва ли да ми пука от/за теб?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              За човек, който разбира, не е малко. Теб, защо те мъчи, също е известно, ама кой съм аз, да ти преча мъченик да ставаш? Затуй - писано е, "не давай бисерите на свинете." - автоматично, те оставям, да се пържиш в собствен сос.
              Че то се оказа че всички дето пишат в тази тема нищо не разбират.
              Само ти и павлето.
              Павлето обаче вече и той нищо не разбира, а и има доказателства за това.

              Излиза че само ти разбираш, но защо тогава си все по очи в калта, и все се гърчиш тук кат' настъпан червей?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Ми защо поне един път не кажеш какво вАжи в случая?
                Досега имахме:

                тръбичката е празна.
                Течат микрони.
                и най-голямата бомба до сега:

                Той умишлено слага коеф.на топлопредаване на водата вместо на медта въпреки, че именно медта прехвърля топлината, и не ебава, че именно дебелината на водният слой, а не металът, клони към нула.
                За човек, който разбира, не е малко. Теб, защо те мъчи, също е известно, ама кой съм аз, да ти преча мъченик да ставаш? Затуй - писано е, "не давай бисерите на свинете." - автоматично, те оставям, да се пържиш в собствен сос.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Правилно. Дано вденеш, защо не вАжи за случая.
                  Ми защо поне един път не кажеш какво вАжи в случая?
                  Досега имахме:

                  тръбичката е празна.
                  Течат микрони.
                  и най-голямата бомба до сега:

                  Той умишлено слага коеф.на топлопредаване на водата вместо на медта въпреки, че именно медта прехвърля топлината, и не ебава, че именно дебелината на водният слой, а не металът, клони към нула.

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                    Четете : )

                    "How is it possible that a fluorescent tube with a gas temperature that has been elevated to 10,000 °C or more can be touch with hands without causing any damage to the hand?"

                    https://www.quora.com/How-is-it-poss...ge-to-the-hand
                    Чакай, пак да питам Пчеларско за веществото, от състава на лум.лампи, което, при близка до стайната температура, свети с ултравиолет тъй, щото, после лампата да светне с видим.
                    И така, инж.Голямата Работа, има Думата.
                    (За близостта на температурите, видяхме в линка...)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      https://www.engineersedge.com/heat_t...ator_12921.htm


                      Уфф, това пък за инженери.
                      Ще потърся и за незавършен седми клас...
                      Правилно. Дано вденеш, защо не вАжи за случая.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        И при "тръбичката", Фурие е в отпуска.

                        ...'щото така.
                        https://www.engineersedge.com/heat_t...ator_12921.htm


                        Уфф, това пък за инженери.
                        Ще потърся и за незавършен седми клас...
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • И при "тръбичката", Фурие е в отпуска.

                          ...'щото така.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                            Четете : )

                            "How is it possible that a fluorescent tube with a gas temperature that has been elevated to 10,000 °C or more can be touch with hands without causing any damage to the hand?"

                            https://www.quora.com/How-is-it-poss...ge-to-the-hand
                            Недей, че някои хора, ще се изнервят.
                            А аз, така и не дочаках, Матейко да ми обясни кое вещество, при близка до стайната температура, излъчва ултравиолет.
                            'ма Ужас нек'ъф, ти казвам. Нек'ъф ужасъ, нек'ъф хелл.
                            Last edited by Pyramid; 13.01.2021, 00:56.

                            Коментар


                            • Четете : )

                              "How is it possible that a fluorescent tube with a gas temperature that has been elevated to 10,000 °C or more can be touch with hands without causing any damage to the hand?"

                              https://www.quora.com/How-is-it-poss...ge-to-the-hand

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Другия нощен пазач ли?

                                ...и кой пита?

                                Коментар

                                Working...
                                X