IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Преди време, същият, заден от мен, ме обяви за "измамник" щото, Той не разбирал, как стават нещата.
    После, с претенции да бил разбирал, твърдеше за някакви неуки, неграмотни и т.н., някак основен представител на които, пак мен изкарваше, без да приведе доказателства, че сам, е прав. Там се посипаха цвърчене и обидни квалификации, след които, бяха ми поискани "да сложа 50000" лв., да ми покажел, че Той бил имал диплома. НЕ МИ ТРЯБВА И НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА. Творческото безсилие и безплодие, една диплома нито ще скрие, нито ще замени. Така...
    ...а сега, още чакаме резултата от експеримента с топлоНЕпроводящата тръба, да видим, къде ще се нанесе "Фурие' на картинките. Чакаме, гледаме, тръпнем в захлас.
    Ами вие из... (всички знаят какво) тръпнете вече десет години - "оох, а дано някой даде пари" - а дано, ама надали.
    Как да даде някой пари след като нямате никакви доказателства че тръбичката работи?



    Лъжите не са доказателства.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Алекс, пропуснал съм да вида "математическото Доказателство" . Моля, нека се изкаже момчето. Не, че нещо, ама ако - покрай стотиците и хиляди глупости - изтърси и нещо умно? Според Вениамин Каверин, ТОВА, може да съставляват Смисъла на живота му, колкото и безполезен да е...
      Last edited by Pyramid; 20.01.2021, 14:01.

      Коментар


      • Преди време, същият, заден от мен, ме обяви за "измамник" щото, Той не разбирал, как стават нещата.
        После, с претенции да бил разбирал, твърдеше за някакви неуки, неграмотни и т.н., някак основен представител на които, пак мен изкарваше, без да приведе доказателства, че сам, е прав. Там се посипаха цвърчене и обидни квалификации, след които, бяха ми поискани "да сложа 50000" лв., да ми покажел, че Той бил имал диплома. НЕ МИ ТРЯБВА И НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА. Творческото безсилие и безплодие, една диплома нито ще скрие, нито ще замени. Така...
        ...а сега, още чакаме резултата от експеримента с топлоНЕпроводящата тръба, да видим, къде ще се нанесе "Фурие' на картинките. Чакаме, гледаме, тръпнем в захлас.
        Last edited by Pyramid; 19.01.2021, 18:16.

        Коментар


        • .... Модератор, да не би колегата "И." - случайно, разбира се - да е привел...сметки, с вкл.такава тръба, с нулева топлопроводност и да си е признал? Бих помолил, ако приведе сметки, дори да ме псува, да го оставите видим. Тъй де, любопитно ми е, как ще манипулира този път с данните...
          Last edited by Pyramid; 19.01.2021, 02:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Ето доказателства измамник. Колко пъти едно и също?

            https://www.engineersedge.com/heat_t...ator_12921.htm
            Твоите "доказателства", не издържат и 10-15 секунди, за колкото, задейства номинално "тръбичката". Затуй, не се ври из щайгите за износ.
            Трейдърко ти го каза:"формулите" ти, не се отнасят за конкретния случай. Можеш да врещиш, като настъпан но, всичките ти твърдения, увисват на мига, в който, бъдат проверени. Нека пак ти предложа същия мислен експеримент, както преди дни: на пътя на топлинен поток, поставяш материал с НУЛЕВА топлопроводност. Правиш слоя много тънък но, топлопроводността, остава нула. Какво става с твоята "формула на Фурие", ако в нея, отчиташ само водата? Добра или лоша, нейната топлопроводност, е крайна и различна от нула но, в твоя прочит, тя отсъства. Да не би, защото -с цел манипулативно очерняне - ти така си решил? Друго смислено обяснение не виждам, в твоя "Фурие", самата тръба, дори на СХЕМАТА, която привеждаш много пъти, ТЯ НЕ Е НАРИСУВАНА. Що така?
            Last edited by Pyramid; 19.01.2021, 01:30.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Значи, да разясним: Да бъдем критикувани -може. Да не бъдем харесвани-също. Никой не е длъжен да ни обича, факт. АКО някъде някого сме огорчили и обидили НЕЗАСЛУЖЕНО, поднасяме извинения.
              ОБАЧЕ, ако някой ще ни злепоставя и, като т.нар. "Имхотеп", ще твърди едно или друго, е редно, или да предостави ДОКАЗАТЕЛСТВА, или да понесе отговорност.
              Доколкото, въпросният не спря да злоупотребява и стигна дотам, че публикува снимки от изложението "Иновации, Технология, Инженеринг"(ИТИ') 2014 с позорни конотации, ние с Павел, молим модерацията да ни предостави идентифициращи данни на форумеца "Имхотеп", подвизаващ се и под ника "Валидатор" тъй, щото, да можем да заведем граждански иск за злоупотреба срещу личността, клевета и набеждаване.
              Ето доказателства измамник. Колко пъти едно и също?


              https://www.engineersedge.com/heat_t...ator_12921.htm
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Значи, да разясним: Да бъдем критикувани -може. Да не бъдем харесвани-също. Никой не е длъжен да ни обича, факт. АКО някъде някого сме огорчили и обидили НЕЗАСЛУЖЕНО, поднасяме извинения.
                ОБАЧЕ, ако някой ще ни злепоставя и, като т.нар. "Имхотеп", ще твърди едно или друго, е редно, или да предостави ДОКАЗАТЕЛСТВА, или да понесе отговорност.
                Доколкото, въпросният не спря да злоупотребява и стигна дотам, че публикува снимки от изложението "Иновации, Технология, Инженеринг"(ИТИ') 2014 с позорни конотации, ние с Павел, молим модерацията да ни предостави идентифициращи данни на форумеца "Имхотеп", подвизаващ се и под ника "Валидатор" тъй, щото, да можем да заведем граждански иск за злоупотреба срещу личността, клевета и набеждаване.

                Коментар


                • И аз да потвърдя: Анди11 се уплаши.

                  Въхъ.

                  Коментар


                  • Както виждам, Павле, уплашил си и мъдуратурата...

                    Коментар


                    • Ще помоля да се обозначат тези, които -ако заявените показатели СА действителни, биха проявили интерес. Просто е: с "ДА" и "НЕ". Ако Не работи, както заявяваме, отговорът приемаме за "НЕ". Интересува ме, действително критично но, доброжелателно настроената част от всички.

                      АМИ АКО? ХА СЕГА, ДЕ?!?
                      Last edited by Andi11; 18.01.2021, 09:49.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Ако искам да се посмея малко, освен в темите за вицовете влизам и в тази тема. Докато обаче в темите за вицовете има "сериозен" хумор, тука чета само простотии.
                        Както кажеш, ти си по-по-най.

                        Коментар


                        • Ако искам да се посмея малко, освен в темите за вицовете влизам и в тази тема. Докато обаче в темите за вицовете има "сериозен" хумор, тука чета само простотии.

                          Коментар


                          • ...добре, че габровският Експерт, не е влязъл още тук със своите "науки" и "калкулации", да ни изпоразбие всички. С числа за стайната температура и закона на Планк.
                            Нещо, като с температурите, където вече съм умрял, 'баси.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Продава, продава, колко да продава?
                              Измамника има 'конкурент'. Ама този 'конурент' го е направил и го продава.
                              А колко продава? Стотина бройки на година. Ебаси бизнеса.
                              Измамника обаче щял да продава за милярди.
                              Според мен измамника ще продава десетина търбички годишно, което означава че ако земе 300К от някой и трябва да го изплати... Измамника сам каза че не е добре с математиката (не че е добре с главата), така че всеки може да си направи сметката и да я каже.

                              Тъй де, тъй де, ти си направил, ти "знаеш". К'вот' кай'ш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Ще струва един + на етикета. А това продава
                                Продава, продава, колко да продава?
                                Измамника има 'конкурент'. Ама този 'конурент' го е направил и го продава.
                                А колко продава? Стотина бройки на година. Ебаси бизнеса.
                                Измамника обаче щял да продава за милярди.
                                Според мен измамника ще продава десетина търбички годишно, което означава че ако земе 300К от някой и трябва да го изплати... Измамника сам каза че не е добре с математиката (не че е добре с главата), така че всеки може да си направи сметката и да я каже.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X