IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid
    Както прочетох в една друга тема, "Гейм чейнджър се става с разрешение Отгоре". Та, според тази тъжна констатация излиза, че сега, чакам "Разрешението Отгоре". Ей от неколцината си фенове тук, например, като Матеев, Петърът, Импотеция, Микромозъчко...
    Голям наплив от одобрения се носи. По жицата, за та го види дядо Йоцо, иде ли.
    Искаш да си повдигнеш темичката ли? Нека припомним' за 10 години' вашият бизнес екип' не е реализирал нито една продажба' чакай малко' абеее виЯ да не перете пари?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Имам чувството, че според тебе целият свят ти е крив, защото не иска да се съобразява с тебе и с твоето "величие". И разбира се не иска да те направи богат, което според тебе е твое законно право. Светът ти е длъжен, но по неведоми причини не го разбира това.
      Имаш право на заблуда, ползвай си го. А светът...той неведнъж, е давал примери на масова заблуда, а всеобщото затъпяване, е достигало ужасяващи мащаби. Какво го бърка и сега.
      Last edited by Pyramid; 27.01.2021, 18:58.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        ...Или, как, досега, светът е излизал от тежките икономически кризи: С ИНОВАЦИИ. С решения за наболели Проблеми, които, се явяват нужен и търсен, от хората, продукт, услуга, подход.
        ТОВА, е един от тях.
        1.Защото, пести пари.
        2.Защото, допринася за чистотата на Природата.
        3.Защото, е многофункционално и т.н.
        Ама народът , дай му да купува НИ и да прави ХОтели, РЕсторанти МАГазини. Накратко, ХОРЕМАГ.
        Не, че допреди ковида, всички хотели бяха пълни 100%. Аз, по морето, над 50-60% пълни, досега не ги бях виждал. ОТ ГОДИНИ.
        Щяха ли да страдат толкова много хора от това принудително спиране?
        Като чувам, какви ги разправя Бил Гейтс, това било "само репетицията".

        Калпазаните, дори на ТОЗИ ФОН, обаче, нямат осъзнаване и, след малко, просто усещам, как един ще зине.
        НАЗДРАВЕ ЗА КРИЗИТЕ!
        Имам чувството, че според тебе целият свят ти е крив, защото не иска да се съобразява с тебе и с твоето "величие". И разбира се не иска да те направи богат, което според тебе е твое законно право. Светът ти е длъжен, но по неведоми причини не го разбира това.

        Коментар


        • ...Или, как, досега, светът е излизал от тежките икономически кризи: С ИНОВАЦИИ. С решения за наболели Проблеми, които, се явяват нужен и търсен, от хората, продукт, услуга, подход.
          ТОВА, е един от тях.
          1.Защото, пести пари.
          2.Защото, допринася за чистотата на Природата.
          3.Защото, е многофункционално и т.н.
          Ама народът , дай му да купува НИ и да прави ХОтели, РЕсторанти МАГазини. Накратко, ХОРЕМАГ.
          Не, че допреди ковида, всички хотели бяха пълни 100%. Аз, по морето, над 50-60% пълни, досега не ги бях виждал. ОТ ГОДИНИ.
          Щяха ли да страдат толкова много хора от това принудително спиране?
          Като чувам, какви ги разправя Бил Гейтс, това било "само репетицията".

          Калпазаните, дори на ТОЗИ ФОН, обаче, нямат осъзнаване и, след малко, просто усещам, как един ще зине.
          НАЗДРАВЕ ЗА КРИЗИТЕ!

          Коментар


          • Има една тема, в която, съм обещал и не влизам: Тази на ПДНГ -АД. Днес обаче, метнах нейде курса на акциите им, 4.12 лв/хартията. И се питам, ако ме бяха чули, дали след неизбежния спад от 2020, сега нямаше да са към 15 лв/хартията. Тъй де, спаднали са с около 1/3 , затуй.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Не знам. Ще ли поясниш?
              Е умножи милярдите дето ще спечелиш по нула (0) и виж.
              Айде утре да кажеш резултата.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Ми ся нищо. Нещата си остават там където са били винаги.
                Знаеш къде...
                Не знам. Ще ли поясниш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Ах. Правилата. И...ТИ ги знаеш. Ми...убу.
                  ...И ся к'во?
                  Ми ся нищо. Нещата си остават там където са били винаги.
                  Знаеш къде...
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Според правилата на Топлотехниката резултатите са плачевни. И това е причината никой да не е направил подобна тръбичка по света в последните 50 години.
                    Топлотехника се учи в технически университети. Така че няма как да знаеш.
                    Също и в часовете по трудово обучение до седми клас показват защо няма смисъл да се прави.
                    Ако ти си мислиш че става, то какви са продажбите за последните десет години?
                    Ами продажбите показват всъщност какво струва тръбичката. А продажбите са 0 (нула).

                    Ах. Правилата. И...ТИ ги знаеш. Ми...убу.
                    ...И ся к'во?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Ако правилно съм схванал, и допуснем, че ти я правеше, близо до ума е, че щеше по своите разбирания да я правиш. Ами, по твоите, не работи, наистина.
                      Според правилата на Топлотехниката резултатите са плачевни. И това е причината никой да не е направил подобна тръбичка по света в последните 50 години.
                      Топлотехника се учи в технически университети. Така че няма как да знаеш.
                      Също и в часовете по трудово обучение до седми клас показват защо няма смисъл да се прави.
                      Ако ти си мислиш че става, то какви са продажбите за последните десет години?
                      Ами продажбите показват всъщност какво струва тръбичката. А продажбите са 0 (нула).


                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        То твоята тръбичка не работи. Аз тръбичка нямам.
                        Ако правилно съм схванал, и допуснем, че ти я правеше, близо до ума е, че щеше по своите разбирания да я правиш. Ами, по твоите, не работи, наистина.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Ами, твоето е преливане от пусто в празно и НЕ работи. Доказано.
                          То твоята тръбичка не работи. Аз тръбичка нямам.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Еми върших ти работа четири години. Сигурно поне 50 пъти ти давах линк, показвах ти тук какво има в този линк, обаче за 4 години все още не си разбрал.
                            Ами, твоето е преливане от пусто в празно и НЕ работи. Доказано.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Очаквано.
                              Еми върших ти работа четири години. Сигурно поне 50 пъти ти давах линк, показвах ти тук какво има в този линк, обаче за 4 години все още не си разбрал.
                              Last edited by RUBLA; 20.01.2021, 16:50. Причина: Спазвайте добрия тон! Без личностни анализи и характеристики.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Ами вие из... (всички знаят какво) тръпнете вече десет години - "оох, а дано някой даде пари" - а дано, ама надали.
                                Как да даде някой пари след като нямате никакви доказателства че тръбичката работи?

                                Лъжите не са доказателства.
                                Очаквано.

                                Коментар

                                Working...
                                X