IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Ами ще вземат пак да трият а ти, отново, пак няма да разбереш. Не можеш, и това е.
    Ти кажи колко ще струва монтажа, бас държа че няма да те изтрият.
    Ама не можеш защото и хабер си нямаш.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп

      Нещо несвързано пак пелтечиш.
      Какво общо имат модераторите с това че и представа си нямаш колко ще струва средно монтажа на тръбичката?
      Ами ще вземат пак да трият а ти, отново, пак няма да разбереш. Не можеш, и това е.

      Коментар


      • Но, ако сега обясниш двете изисквания, ОК, ще поговорим и за цената на монтажа.
        Имаш думата, "лорде".
        Лорд, лорд...колко да си "лорд"?
        Last edited by Pyramid; 14.02.2021, 15:32.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          По било лесно да откажеш парити' отколкото да обясниш за монтажа и другите въпросш' явно' наистина мамиш
          Дрън-дрън. Две изисквания има за монтажа, без които, не може да работи. Попитах ви, кои са те, като уж плямпате че сте били "разбирали" - замълчахте ( което значи, че лъжете), а сега, ме питате за нещо, което не е моя грижа? Сбъркали сте човека.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Ми не ви ги ща.
            По било лесно да откажеш парити' отколкото да обясниш за монтажа и другите въпросш' явно' наистина мамиш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Ти се грижи за себе си. Че съдия-изпълнителят е на път.
              Така и не каза колко ще струва монтажа на търбичката?
              Както и за всичко останало нищо не казваш. Ми как да ти даде човек пари?

              Ми не ви ги ща.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                А и на Матеев казах: На него, може и 10 К да му поискат. Щом дава. Като гледам, и ти се правиш на Отворко та, и на теб може да ти, знам ли. Ама, ако и с ръцете си на умственото си равнище, вече ме е страх за теб.
                Ти се грижи за себе си. Че съдия-изпълнителят е на път.
                Така и не каза колко ще струва монтажа на търбичката?
                Както и за всичко останало нищо не казваш. Ми как да ти даде човек пари?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Ми монтажа е там некъде около хилядарка. Ти други сметки ли имаш?

                  А и на Матеев казах: На него, може и 10 К да му поискат. Щом дава. Като гледам, и ти се правиш на Отворко та, и на теб може да ти, знам ли. Ама, ако и с ръцете си на умственото си равнище, вече ме е страх за теб.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Що, ти като си купуваш бойлера, с монтажа ли си го купуваш? Или колата - с гаража? И гумите и акумулатора, и мивката? Абе големи Консули се навъдихте! Матейко, дори, смяташе въпросния Монтаж по 1000 лв, ако не ме лъже паметта. Само и само, да "докаже", кое как (НЕ било) работело.
                    Ми монтажа е там некъде около хилядарка. Ти други сметки ли имаш?

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      И колко ще струва една бройка с монтажа ?

                      Що, ти като си купуваш бойлера, с монтажа ли си го купуваш? Или колата - с гаража? И гумите и акумулатора, и мивката? Абе големи Консули се навъдихте! Матейко, дори, смяташе въпросния Монтаж по 1000 лв, ако не ме лъже паметта. Само и само, да "докаже", кое как (НЕ било) работело.
                      Last edited by X_Y; 14.02.2021, 10:20.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Нищо не се различава' освен твоите щения за 300 000лв.
                        Даже моят топлоомбменник леко бие твоя
                        Аха. "Бие". С дупарата по дисагите, с 200.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Логиката е следната: При регенерирана мощност, напр. 5 [kW] - имаме до 8 - в ЕС, при инсталирани 1 млн.бр, имаме 5 [GWp]. При коеф.на едновременност Ке= 0,1, това са 500MW. Обаче, в Европа има място за до 100 млн.бройки...

                          ...и тук, виждам Импотеция да грАкне, как Това "не можело да бъде", как Онова...затуй, щедро -да бъде, както Той иска - приемаме много по-лошо то,
                          Ке=0,01. И пак, 50 MW*100 = 5[GW]. ... Чисто, Нейчър френдли...
                          И колко ще струва една бройка с монтажа ?

                          Last edited by X_Y; 14.02.2021, 10:19.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Мнение. А, мнения и факти, се различават. Факт.
                            Нищо не се различава' освен твоите щения за 300 000лв.
                            Даже моят топлоомбменник леко бие твоя
                            Last edited by 13ADROL; 14.02.2021, 02:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              Според всички нас ' ти просто иска да вземе 300 000лв' за топлоомбенник ' съществуващ навсякъде
                              Мнение. А, мнения и факти, се различават. Факт.
                              Last edited by X_Y; 14.02.2021, 10:19.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Логиката е следната: При регенерирана мощност, напр. 5 [kW] - имаме до 8 - в ЕС, при инсталирани 1 млн.бр, имаме 5 [GWp]. При коеф.на едновременност Ке= 0,1, това са 500MW. Обаче, в Европа има място за до 100 млн.бройки...

                                ...и тук, виждам Импотеция да грАкне, как Това "не можело да бъде", как Онова...затуй, щедро -да бъде, както Той иска - приемаме много по-лошо то,
                                Ке=0,01. И пак, 50 MW*100 = 5[GW]. ... Чисто, Нейчър френдли...
                                Според всички нас ' ти просто иска да вземе 300 000лв' за топлоомбенник ' съществуващ навсякъде
                                Last edited by X_Y; 14.02.2021, 10:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X