IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Явно из...те не желаят да произведат двайс-трийс бройки (от които аз ще купя три - заделил съм трийсе лева) за да оценят пазара.
    Разчитат само на онази бройка в гаража,

    На баба ти хвърчилото. ДОКАЗАНО, идея нямаш, какта в разликата между „произвеждам” и „правя”. Удивителното е че, и Матейко не вдява но, старост-нерадост.
    Last edited by Pyramid; 25.02.2021, 07:38.

    Коментар


    • Явно из...те не желаят да произведат двайс-трийс бройки (от които аз ще купя три - заделил съм трийсе лева) за да оценят пазара.
      Разчитат само на онази бройка в гаража,

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Момчета, хайде охладете главите. По-добри сме и от двама ви а, нервната реакция на някои показва, че вече НЕ се владеят.
        Сакън.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Никой няма да ти дойде в гаражчето. За 40 години не можа ли да разбереш, че слабия (дребния) ходи при силния (големия), а не обратното ....
          МНОГО НА СЕРИОЗНО СИ СЕ ВЗЕЛ .... АЙДЕ ПО-ПОЛЕКА ....

          Ако говорим за гаражни "изобретения", ела у дома да видиш в 8-те ми гаража и двете лаборатории поне 10 различни "изобретения", всяко едно от които с класи над твоето. Да, ама аз нямам мания за величие, нямам и комплекси за избиване, и затова не отварям никакви теми във форума да се излагам като тебе. Също така не искам никакви пари от никого ...
          Нямал бил. Ама бил "на светлинни години".
          Фукльо.
          А иначе, колко удобно, прескочи и забрави останалите точки.
          Last edited by Pyramid; 20.02.2021, 11:09.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Проява на интерес е, да се дойде, да се разговаря, да се гледа, да се пипа, да се пита... Казал ПрЕклецалий "аз ще тествам". Не се познаваме, аз да му дам да вземе "едно нещо", да го "монтира" (някак) за да го "експлоатира"( пак, някак а не знае двете минимални условия за работа) и да очаквам, да бъде безпристрастен, да НЕ злоупотреби, да бъде коректен?

            МНОГО НАСЕРИОЗНО СЕ ВЗЕХТЕ. АЙДЕ, ПО-ПОЛЕКА. "РАЗБИРАЧИ".
            Никой няма да ти дойде в гаражчето. За 40 години не можа ли да разбереш, че слабия (дребния) ходи при силния (големия), а не обратното ....
            МНОГО НА СЕРИОЗНО СИ СЕ ВЗЕЛ .... АЙДЕ ПО-ПОЛЕКА ....

            Ако говорим за гаражни "изобретения", ела у дома да видиш в 8-те ми гаража и двете лаборатории поне 10 различни "изобретения", всяко едно от които с класи над твоето. Да, ама аз нямам мания за величие, нямам и комплекси за избиване, и затова не отварям никакви теми във форума да се излагам като тебе. Също така не искам никакви пари от никого ...

            Коментар


            • Проява на интерес е, да се дойде, да се разговаря, да се гледа, да се пипа, да се пита... Казал ПрЕклецалий "аз ще тествам". Не се познаваме, аз да му дам да вземе "едно нещо", да го "монтира" (някак) за да го "експлоатира"( пак, някак а не знае двете минимални условия за работа) и да очаквам, да бъде безпристрастен, да НЕ злоупотреби, да бъде коректен?

              МНОГО НАСЕРИОЗНО СЕ ВЗЕХТЕ. АЙДЕ, ПО-ПОЛЕКА. "РАЗБИРАЧИ".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Това са само оправдания, от които потенциалните клиенти не се интересуват ....

                Ти май се каниш да си изкараш целия живот в оправдания, и в търсене на виновник за твоите лични проблеми. Въобразил си си, че целият свят се е обърнал против тебе и ти пречи да си реализираш "гениалните", а от скоро и "космическите" идеи.

                Още веднъж ти повтарям - забрави за кисненето във форума, и излез на терен - тоест разтропай се активно да си търсиш клиенти и да продадеш на някого 10-15 тръбички, за да си изясниш какво е мнението на клиентите от тяхната експлоатация. И недей да търсиш печалбарство от тези 10-15 тръбички, Никой не се интересува каква е твоята себестойност. Това са си твои проблеми и е груба грешка да занимаваш клиентите си с тях.

                Спрямо потенциалните ти клиенти ти не си в силна позиция, а в слаба. Трябва да им правиш мили очи, а не да ги плашиш и гониш от себе си. Не ми се сърди, но в маркетинга си селска мъка. Престани да допускаш такива груби маркетингови грешки, и да гониш и разочароваш всеки един човек, проявил макар и капка интерес към тази тръбичка.

                Доказатлество - 128 страници тема, в която ти се занимаваш с едно единствено нещо - да изгониш и обидиш всеки, проявил някакъв интерес.
                1. Преклецалчо не е "потенциален клиент", а провокатор (точно, като теб). Човекът не веднъж показа отношение и трябва да съм сляп, да се вържа.
                2. Нямаш идея, какво "се каня", нито какво "съм си въобразил" а, какво остава, за което правя. Ама "коментираш", което е детинско.
                3. Във форума, киснат някои други. Аз само минавам, понякога. Случва се, и по-рядко, и по-често но, май не знаеш смисъла на думите, които използваш.
                4. Приказките за "10-15 броя", които да продам", показват тотално разминаване в понятията за технология, щото ако имаше идея за какво иде реч щеше да знаеш, че и за 10, и за 100000 бр, се иска едно и също технологично оборудване и брой операции. С дъвка за балони НЕ СТАВА. Това не са ти платчици, да ги пъхаш по нарязани тръбички, и да ги заливаш с компаунд.
                5. "На терен", ще изляза при нужната готовност. Не си ти, който решава. Имаме свои си критерии, следваме тях. За разлика от някои, НЕ СМЕ ПАПАГАЛИ.
                6. "Печалбарство"? Дефинициите ни се разминават. Ти си произвеждал глупости и с основание, "бизнесът с лампиони" е умрял. Аз пробвах нещо такова още ранните 90-т и, Овреме (преди да измина милиони км.с колата) зарязах тази глупост. Ще рече, много по-бързо от теб, съм се осъзнал.
                7. "Мили очи" ли прочетох? И как ги разбираш? Да лъжа? Импотецият и Микромозъчко са по тая част. И ти, прочее. (Спомни си "гаража на ул. П.Яворов 4"). Затуй, помълчи.
                8. "Да обидиш и да изгониш" , казваш? Момент: ВИЕ изкарахте куп лъжи за нас, ВИЕ ни наричате "измамници", ТИ вади "компромати"...Е, КОЙ КОГО ОБИЖДА?
                9. "Които проявят интерес"? Не се чуваш, Матеев, не говориш сериозно. Глупост, след глупост, след глупост.
                Затова, пътищата ни се разминават и ние предпочитаме да работим без такива "помощници".
                Ще рече, във ваше лице, не губим нищо, освен букаите около краката си.

                Коментар


                • Не, такова животно нЕма.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Това са само оправдания, от които потенциалните клиенти не се интересуват ....

                    Ти май се каниш да си изкараш целия живот в оправдания, и в търсене на виновник за твоите лични проблеми. Въобразил си си, че целият свят се е обърнал против тебе и ти пречи да си реализираш "гениалните", а от скоро и "космическите" идеи.
                    Е недооценен гений е из...

                    Направи търбичка която е като мини аец.
                    Помогна на Шел, БП и други петролни компании с оптимизиране на добива.
                    Илон Мъск го покани в САЩ на негови разноски да оправи батерията.
                    Ще докарва вода от Козлодуй да топли София.

                    Толкова много неща е свършил, че чак има и такива за които не се сещам. Ако някой се сети, моля да добави.

                    Last edited by Имхотеп; 19.02.2021, 15:37.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Бих, няма лошо. Само че, прототип е поне 10-15 пъти по-скъп от сериен модел за правене, а показателите, не са гарантирани, т.к. за самата топлообменна тръба, се иска малко космическа технология, която, нямам. Заповядай на място, виж, бутни, снимай и т.н. къде по-бързо става, евтино и удобно. Да не забравим факта че, няма да носиш щети, ако нещо се обърка.
                      Това са само оправдания, от които потенциалните клиенти не се интересуват ....

                      Ти май се каниш да си изкараш целия живот в оправдания, и в търсене на виновник за твоите лични проблеми. Въобразил си си, че целият свят се е обърнал против тебе и ти пречи да си реализираш "гениалните", а от скоро и "космическите" идеи.

                      Още веднъж ти повтарям - забрави за кисненето във форума, и излез на терен - тоест разтропай се активно да си търсиш клиенти и да продадеш на някого 10-15 тръбички, за да си изясниш какво е мнението на клиентите от тяхната експлоатация. И недей да търсиш печалбарство от тези 10-15 тръбички, Никой не се интересува каква е твоята себестойност. Това са си твои проблеми и е груба грешка да занимаваш клиентите си с тях.

                      Спрямо потенциалните ти клиенти ти не си в силна позиция, а в слаба. Трябва да им правиш мили очи, а не да ги плашиш и гониш от себе си. Не ми се сърди, но в маркетинга си селска мъка. Престани да допускаш такива груби маркетингови грешки, и да гониш и разочароваш всеки един човек, проявил макар и капка интерес към тази тръбичка.

                      Доказатлество - 128 страници тема, в която ти се занимаваш с едно единствено нещо - да изгониш и обидиш всеки, проявил някакъв интерес.
                      Last edited by Mateev; 19.02.2021, 15:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                        Ти кажи какво стана с тръбичката и без тва не се спря да спамиш с тая малумна тръбичка. Искам да тествам една бройка, пусни ми лично дали си навит да ми я пратиш по еконт или спиди да я тествам аз
                        Е кво да ти прати, тя е само една, в гаража, ако ти я прати няма да има кво да показва на инвеститорите които ходят там.

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                          Ти кажи какво стана с тръбичката и без тва не се спря да спамиш с тая малумна тръбичка. Искам да тествам една бройка, пусни ми лично дали си навит да ми я пратиш по еконт или спиди да я тествам аз
                          Бих, няма лошо. Само че, прототип е поне 10-15 пъти по-скъп от сериен модел за правене, а показателите, не са гарантирани, т.к. за самата топлообменна тръба, се иска малко космическа технология, която, нямам. Заповядай на място, виж, бутни, снимай и т.н. къде по-бързо става, евтино и удобно. Да не забравим факта че, няма да носиш щети, ако нещо се обърка.
                          Last edited by Pyramid; 19.02.2021, 08:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            ...и се чудя, как се спи с каска-глобус на главата? Не се ли кандилка наляво-надясно, не боли ли врата от нея?
                            Ти кажи какво стана с тръбичката и без тва не се спря да спамиш с тая малумна тръбичка. Искам да тествам една бройка, пусни ми лично дали си навит да ми я пратиш по еконт или спиди да я тествам аз

                            Коментар


                            • ...и се чудя, как се спи с каска-глобус на главата? Не се ли кандилка наляво-надясно, не боли ли врата от нея?

                              Коментар


                              • ...а най-обидното, за всички тролци, е да -като в момента вече достига до повечето ни хулители е, че сме прави.
                                МНОГО ПОЗДРАВИ НА ПОРТУГАЛСКИТЕ ГЕНИИ НА МАРКЕТИНГА

                                Коментар

                                Working...
                                X