IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Нали знаеш, че за да заведеш съдебно дело с имуществен иск, трябва да заплатиш съдебна такса от 4% от сумата на иска. Та при иск към някого за 5 милиона евро, трябва да заплатиш съдебна такса от 200 000 EUR.
    Ма то ти трябва да заведеш дело, пък той да каже за колко.

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • „ОСЪДЕН”. Само как звучи. Дори само за 1 лв да е.„Росимир Матеев ОСЪДЕН. ” Песен за ушите ми. И да плати разноските по делото.

      Кога започваш, „Приятел”?

      Коментар


      • Ах, забравих: И ще си заработиш присъда. Мдааа. Колко интересно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Нали знаеш, че за да заведеш съдебно дело с имуществен иск, трябва да заплатиш съдебна такса от 4% от сумата на иска. Та при иск към някого за 5 милиона евро, трябва да заплатиш съдебна такса от 200 000 EUR.
          Не знех. Ама лошо няма, ти пробвай да ни осъдиш нас. Или само мен, лошо няма. Хайде де? Така или иначе, хем реклама ще ми направиш, хем и други ще питат за Каската...
          Last edited by Pyramid; 19.05.2020, 19:12.

          Коментар


          • И да видим, какви са тези „огромни финансови рискове”, за които говори. Моето виждане е за сериозни предпоставки - икономически, психологически, екологични и т.н., една такава развита енергоспестяваща продуктова линия, каквато с инж.Павел Влахов (да, Дизайнеерът с мен, е не просто интелигентен, високоорга н изиран, произвиодителен и талантлив но, и образован мъж) разработваме, да бъде посрещната много добре от пазара. А, докато Великият Пчелар с трите висши представи достоверни данни за кавото твърди, ние ще питаме за т.нар.„Каска-глобус” и не какво направи досега легендарната техническа революция, ами компетентният Росимир Матеев.

            Някак много лесно се похвали, колко бил можел, пък нА, Каска още няма...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Какъв „епичен”, жалък е станал Матеев. Затова, ако не е прочел първия път, пак ще повторя:
              Да заповяда, да заведе дело.
              И да приготви 5 (пет) милиона Евро. Контраиск задължително ще има.
              Нали знаеш, че за да заведеш съдебно дело с имуществен иск, трябва да заплатиш съдебна такса от 4% от сумата на иска. Та при иск към някого за 5 милиона евро, трябва да заплатиш съдебна такса от 200 000 EUR.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                Егати епичния спор
                Какъв „епичен”, жалък е станал Матеев. Затова, ако не е прочел първия път, пак ще повторя:
                Да заповяда, да заведе дело.
                И да приготви 5 (пет) милиона Евро. Контраиск задължително ще има.
                Last edited by Pyramid; 19.05.2020, 18:50.

                Коментар


                • Ето един линк с информация за различните видове измами:
                  https://www.bg-anwalt.de/bg/infoteka...na_uslugi.html

                  Измамата на Pyramid е описана като ИНВЕСТИЦИОННА ИЗМАМА, при която инвеститора се заблуждава, като му се предлага БЕЗПЕРЕСПЕКТИВНА ИНВЕСТИЦИЯ с ОГРОМЕН ФИНАНСОВ РИСК. При това положение измамения плаща много по-висока цена за актива, отколкото е неговата пазарна стойност.

                  Само в Германия всяка една година се правят инвестиционни измами за 2.5 милиарда евро, и явно към този пазар на измамите се е насочил и Pyramid (Тодор Несторов от Горна Оряховица).

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Матеев а можете ли да дръпнете някои стрингс да го уволнят измамника от завода за лимонада където работи нощен пазач, поради некадърност, както винаги са го уволнявали?
                    Така ще му направите добро за пореден път. Ще има цялото си време за да усъвършенства тръбичката?


                    Не знам защо ми.изтриха писта но, ще го повторя, малко по друг начин: Не си в час. Ама ти продължавай.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Това наистина не го очаквах. Значи се доказа, че твоята тръбичка има много нисък COP, и връща много малко енергия (1-2%), и въпреки това ще оставиш на сайта си НАГЛАТА ЛЪЖА, ЧЕ ВРЪЩА 50-70%.

                      Осъзнаваш ли какво означава това?
                      Означава, че на всички хора казваш "лъжец и измзмник съм и ще лъжа и мамя колкото си искам, а всички вие си гледайте работата".


                      Егати епичния спор

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Да, Матейко, Аз колко пъти ви казвам да доведете прокуратура, следствие, полиция. Сега зе сетих и за OLAF, пъка ако има и още някоя Световна служба - и нея. Пишете един хууубав донос ( нали умеете ), идвате, закопчавате „Злодея” и -воала!
                        И после, ще ни финансираш доброзорно и останалите проекти.
                        Става. Съгласен съм.
                        Затова, нищо няма да махна. Ей на, видях и аз правописен пропуск но, заради няколко завиждащи дребни душици, с Павел, се разбрахме и той да си стои........
                        Това наистина не го очаквах. Значи се доказа, че твоята тръбичка има много нисък COP, и връща много малко енергия (1-2%), и въпреки това ще оставиш на сайта си НАГЛАТА ЛЪЖА, ЧЕ ВРЪЩА 50-70%.

                        Осъзнаваш ли какво означава това?
                        Означава, че на всички хора казваш "лъжец и измзмник съм и ще лъжа и мамя колкото си искам, а всички вие си гледайте работата".



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          Матеев а можете ли да пълнете някои стрингс да го уволнят измамника от завода за лимонада където работи нощен пазач, поради некадърност, както винаги са го уволнявали?
                          Така ще му направите добро за пореден път. Ще има цялото си време за да усъвършенства тръбичката?


                          Импотецие, не си в час, ама хич.

                          Коментар


                          • И сега се сетих че, няма да е честно, ако съм подмолен. Затуй, обявявам - в случай, че Матеев заведе дело - стойността на контраиска: 5 000 000 (пет милиона) Евро, за морални щети, уронване на доброто име, набеждаване и оклеветяване, удар по инвестиционни намерения а също, за опит за използване а правозащитни и други органи на властта, за разчистване на мними лични сметки. И наш Матейко, ще лъсне, като тиган на месечина, в цялата си „хубост”. Да види светът какво е черна неблагодарност. Ще питаме и за Каската и т.н.
                            Убедено, не му стиска. Ако ли пък се окаже, че нашият действа, ще се позабавляваме.

                            Предизвиквам Росимир Матеев. Това тук, е говорилня. Да каже същото в съда, ако смее.

                            Коментар


                            • Матеев а можете ли да дръпнете някои стрингс да го уволнят измамника от завода за лимонада където работи нощен пазач, поради некадърност, както винаги са го уволнявали?
                              Така ще му направите добро за пореден път. Ще има цялото си време за да усъвършенства тръбичката?


                              Last edited by Имхотеп; 19.05.2020, 18:26.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                                Може и тук да сигнализираме

                                https://www.izmami.me
                                Ама разбира се.

                                Коментар

                                Working...
                                X