IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за инвестиция в проект "Дуюнов"

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от camaz Разгледай мнение
    Следя развитието на този проект повече от две години. Техническата част няма да обсъждам, в нета има много информация. Който желае да гледа и слуша. Минаваше ми през ума да направя рискова инвестиция още на началния етап, но ме спряха няколко неща:
    Дюйнов ( имам предвид компанията му) събират пари за развитие на проекта издавайки акции през сайта си. Това добре, но те не се търгуват на никаква борса. Не знам да имат някакви котировки, не се контролират от надзорен орган и т. н. Измислили са си собствени правила и работят по тях.
    И това все пак е Русия. Да се отнеме чужд успешен бизнес от силовиците там е национален спорт. Като почнете с Юкос, Евросет и т.н. та до дребните фирми.
    Дано да успеят и да станат голяма компания, но за сега само ги следя. Който иска да рискува.
    Без да те навивам и т.н., за да ти „отнемат” акции, не би ли трябвало някак да им ги продадеш? По-скоро, да не се окаже, че някой нейде е напечатал...абе, СЪВСЕМ от същите.
    Last edited by Pyramid; 15.12.2019, 18:55.

    Коментар


    • Toва да не е ИП2

      Коментар


      • Следя развитието на този проект повече от две години. Техническата част няма да обсъждам, в нета има много информация. Който желае да гледа и слуша. Минаваше ми през ума да направя рискова инвестиция още на началния етап, но ме спряха няколко неща:
        Дюйнов ( имам предвид компанията му) събират пари за развитие на проекта издавайки акции през сайта си. Това добре, но те не се търгуват на никаква борса. Не знам да имат някакви котировки, не се контролират от надзорен орган и т. н. Измислили са си собствени правила и работят по тях.
        И това все пак е Русия. Да се отнеме чужд успешен бизнес от силовиците там е национален спорт. Като почнете с Юкос, Евросет и т.н. та до дребните фирми.
        Дано да успеят и да станат голяма компания, но за сега само ги следя. Който иска да рискува.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iskrata Разгледай мнение
          Честно казано ми напомня на Енергони, но всеки е свободен да разполага с финансите си, както намери за добре.
          ...А аз, преди да помисля и да повярвам на всички сладки приказки, що ги изговори момъкът, да ми обяснят откъде, аджеба, това фантастично кпд. Не би трябвало да се притесняват, нали уж патентовано?

          Коментар


          • Честно казано ми напомня на Енергони, но всеки е свободен да разполага с финансите си, както намери за добре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iskrata Разгледай мнение
              Не мисля, че е добра идея за инвестиция.
              ...Изхождайки от какво? Какви са персоналните ти критерии?

              Коментар


              • Не мисля, че е добра идея за инвестиция.

                Коментар


                • Мнение за инвестиция в проект "Дуюнов"

                  Здравейте,

                  Наскоро попаднах на интересна презентация за инвестиция.

                  Може ли компетентните по темата да изкажат мнението си за инвестицията и проекта?

                  линк към презентацията: https://www.facebook.com/SolarGroupB...MwNTg5OTIwMzA/

                  Благодаря предварително,

                  Иван
                Working...
                X