IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Що не вървиш на майка си у сливата
    И от кво разбираш бе, селю? Кокошките ти са по-умни от теб.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Не се обаждай като нищо не разбираш!
      Що не вървиш на майка си у сливата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        E са от ЕС са им изпратили едни регламенти на Фотоволтаиците и ше хлопнат кепенци.Да ги видим как ше участват в противаяварийнотото управление на ЕЕС и регулирането на напрежението.Като си направят инвестициите за това тока отиде на два кинта киловатя.Честито
        Не се обаждай като нищо не разбираш!
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

          Пак ли?

          Сагата с "Енрон" не ги е научила...

          Е, те, сегашните, не са възпитани да учат, да знаят. И хак им е. И все повече съм доволен, че няма да съм жив в тяхното време.

          Предупредил съм и децата си за тази бъдеща катастрофа на западната цивилизация.
          Ами побързай да ги изпратиш в Хуйлостан, време не остана,

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • E са от ЕС са им изпратили едни регламенти на Фотоволтаиците и ше хлопнат кепенци.Да ги видим как ше участват в противаяварийнотото управление на ЕЕС и регулирането на напрежението.Като си направят инвестициите за това тока отиде на два кинта киловатя.Честито

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Ами от време на време и на 100%, е обезпечена, ама през деня когато е слънчево. За нощта разчитат на бог амур. А бе жалко че тези двамцата не са там за да се научат откъде идва тока
              Тока идва от контакта.
              И от слънцето. Аз като ме грее, нещо ме пощипнюва по кожата. Ток ше да е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                Чакай, Келъфорня не беше ли обезпечена на 70% с фотоволтаичен ток, както пееха тука тея двама трубадури?
                Ами от време на време и на 100%, е обезпечена, ама през деня когато е слънчево. За нощта разчитат на бог амур. А бе жалко че тези двамцата не са там за да се научат откъде идва тока

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Затца и еди ще бъдат в траур заради статията, дано не им се случи нещо лошо
                  Чакай, Келъфорня не беше ли обезпечена на 70% с фотоволтаичен ток, както пееха тука тея двама трубадури?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Затца и еди ще бъдат в траур заради статията, дано не им се случи нещо лошо
                    Никому не желая злото. Но, ето, дори Калифорния се оказва технически неподготвена...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Току-що, попаднах на нещо интересно:https://m.dir.bg/weather/novini/dvoe...skapiya-benzin
                      Затца и еди ще бъдат в траур заради статията, дано не им се случи нещо лошо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Току-що, попаднах на нещо интересно:https://m.dir.bg/weather/novini/dvoe...skapiya-benzin
                        Пак ли?

                        Сагата с "Енрон" не ги е научила...

                        Е, те, сегашните, не са възпитани да учат, да знаят. И хак им е. И все повече съм доволен, че няма да съм жив в тяхното време.

                        Предупредил съм и децата си за тази бъдеща катастрофа на западната цивилизация.

                        Коментар


                        • Току-що, попаднах на нещо интересно:https://m.dir.bg/weather/novini/dvoe...skapiya-benzin

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение

                            Лъжеш както обикновенно ....е па не е включена
                            Нема ли да калкулираш?

                            Ха-ха-ха-хаааааа!

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                              Включена е,
                              ако незнаех такъв факт, не бих писал в такава тема
                              Лъжеш както обикновенно ....е па не е включена
                              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                                Кво стана, къде са отговорите, включително и мои, между 20:43 вчера и 15:56 днес по относително форумно време?
                                Сметнали са че са безсмислени и са ги изтрили...
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X