IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

    Човека дето плаче от скъп ток, пък хвали козлодуйската печалба, смяташ че е задал смислен въпрос, отнасящ се за днешното време

    За днес: Среднопретеглена дневна цена 50.97 BGN/MWh - min. продажна от АЕЦ-а 54 BGN/MWh

    Ватине, откъде тоя евтин нощен ток бря, нъл мозък ръсеше с умния вАпрос "какво ще правим нощем"
    Ami ти ми кажи откъде е , аз не знам. Питай фоню той се познава с тока. А иначе ти най добре можеш да кажеш какво ще правим нощем. Аз лично спя. Но ти кажи твоите веи-та дали работят тогава. Най вероятно се скъсват от работа. Все пак обсъждаме дали е скъп атомният ток, а не какво правя нощем

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Украйнския автомобилостроител е като развалена плоча, нон стоп върти една и съща плоча без да се опита да помисли за причинно следствените връзки в икономиката. Толкова си може....
      ...И най-забавното е, че не е само той.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Човека дето плаче от скъп ток, пък хвали козлодуйската печалба, смяташ че е задал смислен въпрос, отнасящ се за днешното време

        За днес: Среднопретеглена дневна цена 50.97 BGN/MWh - min. продажна от АЕЦ-а 54 BGN/MWh

        Ватине, откъде тоя евтин нощен ток бря, нъл мозък ръсеше с умния вАпрос "какво ще правим нощем"
        Украйнския автомобилостроител е като развалена плоча, нон стоп върти една и съща плоча без да се опита да помисли за причинно следствените връзки в икономиката. Толкова си може....
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Зазчо виж марков какво те е попитал?
          Човека дето плаче от скъп ток, пък хвали козлодуйската печалба, смяташ че е задал смислен въпрос, отнасящ се за днешното време

          За днес: Среднопретеглена дневна цена 50.97 BGN/MWh - min. продажна от АЕЦ-а 54 BGN/MWh

          Ватине, откъде тоя евтин нощен ток бря, нъл мозък ръсеше с умния вАпрос "какво ще правим нощем"
          Last edited by satz; 14.05.2020, 22:19.

          Коментар


          • Вече доказано, че проси и то от негов приятел и контрагент от дълги години. Еха , как си пропиляхме милиардите заради неверието в една канална тръба! А, може Тодар да се окаже новия Коперник, но най-паче Едисон или Рудолф Дизел. Кой не би се радвал на български изобретател от такъв мащаб?
            Last edited by X_Y; 14.05.2020, 21:51.

            Коментар


            • Зазчо виж марков какво те е попитал?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                ...Аз казвам, Спасението ни, са фотосоларите. Ъхъ ! Евтино, без пари.
                Без парииииииииииии- ако има кой да ти подари централа/ ама тъй като гледам няма/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  .. аз съм електрончик.
                  Си, ама ръсиш мозък за няква криза, продължи си мисълта като как се получава така, че даже социалистическите цени са с хиляди %-ти по-скъпи от тия на борсата, и вече го имаме практически всяка седмица (като и цял ден има под козлодуйска себестойност)

                  То е обяснено в темата какво се случва, ама разни начетени ги дразнеше думата ЩЕ ...Пък сега заекват

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Абе ти не разбра ли, че в криза, всичко може да се преобърне?
                    Ми не схваща .

                    Няколко пъти го питах къде беше зимата да ни ги плещи тези опорки когато тока на същата тази борса чупеше рекорди.
                    Last edited by mibova; 13.05.2020, 08:38.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                      Ама защо господине, моля обяснете,
                      тука читанки с дипломи за през ноща апокалипси рисуваха, като бил срял атома щели сме да видиме ние какво е скъп ток,
                      пък той атома е спрян на 50%, товара е обичайния (дори за следващи дни за в 7 сутринта има прогнози за по-малък товар).

                      Какъв е тоя евтин ток, баш у най-тъмното От тъмната материя?
                      Е как какъв, мозъчно предизвикателство. Спред мен, трябва Мнимото Пеше да питаш, аз съм електрончик.
                      Last edited by Pyramid; 13.05.2020, 00:52.

                      Коментар


                      • Ама защо господине, моля обяснете,
                        тука читанки с дипломи за през ноща апокалипси рисуваха, като бил срял атома щели сме да видиме ние какво е скъп ток,
                        пък той атома е спрян на 50%, товара е обичайния (дори за следващи дни за в 7 сутринта има прогнози за по-малък товар).

                        Какъв е тоя евтин ток, баш у най-тъмното От тъмната материя?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                          1800Мвтч днес са продадени за 0,1лв/мвтч. Колко хиляди %-та е бил по-скъп в тия два часа АЕЦКозлодуския ток ?
                          За ватин спешъли - това е през нощта!
                          Кълбо ли е наистина Земята?
                          Абе ти не разбра ли, че в криза, всичко може да се преобърне?

                          Коментар


                          • 1800Мвтч днес са продадени за 0,1лв/мвтч. Колко хиляди %-та е бил по-скъп в тия два часа АЕЦКозлодуския ток ?

                            За ватин спешъли - това е през нощта!

                            Кълбо ли е наистина Земята?

                            Коментар


                            • ...Аз казвам, Спасението ни, са фотосоларите. Ъхъ ! Евтино, без пари.

                              Коментар


                              • Пеше? А, Пеше? И какъв изход виждате Вие от галимацията в БГ енергетиката? Как допринесохте Вие в личен план тъй, щото цялата тази каша, да се разреши? Кажете?

                                Коментар

                                Working...
                                X